confessions

viyolonselist

Tecrübeli - Yazar -

  1. toplam entry 41
  2. takipçi 1
  3. puan 908
  4. kazanç 0,09 ₺

twitter'daki cuckold hesaplar

viyolonselist
Örnekteki gibiler dolandırıcı türü eskort türü hesaplar. Yani cuckold çift hesabı değiller. Gerçek olan çiftler var. Onlar da kendini az çok belli eder zaten. Ve sohbetleri de genelde iyidir. Genelde de bu tür bir anlatım kullanmazlar. Bir dönem bu tür bir hesabım olduğu için biliyorum.

libertin

viyolonselist
Bir Libertin, toplumun büyük kesimi tarafından kabul görmüş ahlak ve davranış şekillerini reddeder. Algılar arayıcılığıyla deneyimlenen fiziksel zevklerin peşinden koşar diye bir tanımı var internet üzerinde.


Bu sözlükte bu kavramın, felsefenin konuşulmamış olması beni şaşırttı. Pek çok topluma göre aykırı fantezinin de ve yine topluma göre aykırı inanç ve düşünceleri de içinde barındıran bir felsefe. En önemli temsilcisi marquise de sade olarak düşünüyorum. Yatak odasında felsefe kitabı libertinliği ahlak konusunda yeterli olarak anlatacak düzeyde mesela.

sadizm

viyolonselist
İşini bilen ellerde güvenli bir şekilde sunulur ve talep eden kişi de zevki tadar sadist olan da. Ve her insanda zaten ufak da olsa sadist arzular vardır:)
0 /