günün tespiti

ilhampipisi
Düşünürken farkında olmadan ufak hareketler yapmanın(dizi titretmek, parmağını bir yere ritmik şekilde vurmak, kendi etrafında bir yörüngede dönmek gibi dd.) Sebebi Henüz ne işim var benim bu garip yerde dediğimiz bebeklik yaşlarında ebeveynlerimizin bizi uyutmak için sersemletmeti seçmeleridir.

duygu özaslan

bigkerry
orjinal fotosunun internete düşmesiyle bütün yalanları ortaya çıkmış ağır linç yemiş kişi. bunu takip eden arkadaşlarım vardı kendileri adına utanıyordum hislerim 2x oldu.
bu tür kadınlar yüzünden insanların beğeni algıları değişti, gerçek olmayan şeylerin peşinden gidiyor. şunun gibilerine prim verenler utansın.

(bkz:duygu shopaslan)

https://www.haberturk.com/duygu-ozaslan-in-bikinili-fotograflari-sosyal-medyada-gundem-oldu-magazin-haberleri-2737057-magazin/3

duygu özaslan
cinselsozluk.net/foto

25 yaşında evi işi arabası olmayan insan

okuryazar
25 yaşında büyükçe bir ilde yaşıyordum, maaşımla yalnız başıma bir ev tutabilmiştim ve şirketin verdiği bir arabam vardı.
Bedeli herşey işime bağlı olduğu için sürekli işi kaybetme korkusu, bunun sonunda yıpratıcı bir iş temposu ve sıfır sosyal hayattı.
Erken yorulduk gibime geliyor.

25 yaşında evi işi arabası olmayan insan

cinselsozlukmayis2019datanistiripevlendirdibizi
Bu ülkede ki asgari ücretten haberi olmayan(bkz:omega erkek) kişisi görgüsüzün beyanı. 84 maaş değil 84 bin kere o maaş almış olsan bile sen bu ülkede ev araba alamazsın. Karın tokluguna çalışıp birikim yapamazsın. Sen bu coğrafyayı yaşadığın suuidi arabistan'la karıştırdın sanırım . Bu ülkede üniverste mezunlarının yarısından çoğu işsiz. kimisi de atanmayı bekliyor. Sen hiç lisans yapmadan liseden iş sahibi yapmışsin herkesi ...25 yaşında evi işi arabası olmayan insan
cinselsozluk.net/foto