alkolizm

doktor
burada kendine alkolik diyerek akıllarınca yok haftada şu kadar para veriyorum adı altında yarısı gerçek yarısı yalan cümlelerden zenginim edası vermesi, yok şu kadar içerim bu kadar içerim diyerek alkolik kadın-erkek iyi içici markasını kendine yapıştırıp ilgi çekmeye çalışıp aslında bunun iyi bir halt olduğunu savunan yarım akıllı yazarların bahsettiği gibi bir şey değildir alkolizm...

pençesinde kıvrandırıp, nice psikiyatrik sorunlara yol açar... evliliği bitirir.. insan eşine bile şiddet uygulayacak kadar gözü döner. ne sanıyorsunuz 1 duble rakı içince veya çok içince -iyi erkek, sağlam erkek- diyerek erkekliğinizi kanıtladığınızı mı... aptallık etmeyin..
ruh sağlığı hastaneleri, alkolik ve depresyonlarla sarılmış, hayatı kendine zindan etmiş bitmiş evliliklerle ve hayatlarla dolu. 3 ayda 30 kilo verecek kadar hastalanmış vücutlar, iki kelimeyi bile bir araya getiremeyecek beyinlerle dolu.... 1 damla alkol için, 50 km yol yürüyen, kolonya içen, deodorant şişesini suyun içine sıkıp içmeye çalışan, bir damla alkol için eşini, kızını ortaya koyan... neler neler.. alkol almadığı zaman, sürekli her gün kusan, sürekli yalan söyleyen, elindeki birikimini bütün parasını kaybetmiş sefalet içinde bir yaşamdır alkolizm..
yapmayın hepiniz kazık kadar insanlarsınız. içecekseniz de burada aptal gibi alkol güzellemesi yapmayın.
alkol dostunuz değildir, alkol yitirilmiş kaybedilmiş hayatların dostudur..

rahmetlinin kabri bundan sonra kerhane

queenr
Sözlüğün formatına inanılmaz yakışacağını düşündüğüm, entrylerini her daim zevkle okuduğum ve sabırsızlıkla beklediğim, kendisini en kısa zamanda burada da görmek istediğim pek kıymetli ekşi sözlük yazarı.

Bu entry kendisine açık çağrıdır.

rahmetlinin kabri bundan sonra kerhane

doktor
eskiler bilir kendisinin ekşi sözlükte ne dinci trollükler yaptığını.. iki lafın arasına osmanlıca sözcük sıkıştırıp yaptığı erkek egemen dinci trollükleri tutmayınca ve bir süre sonra dozunu abartınca sözlükten uçurulmuştu, o format tutmayınca şimdi cinsel uzuvları ve cinselliği aynı üslupla methiyelere başlamıştır... ağır trolldür... eski nicki asiye kulun sana geldi efendimizdi.
şimdi kendisini ifşa etmeyeceğim, ama ankaralı gafil yazarı tanırız..
10 15 sene önce mizahın iyiydi de, şimdi tutmaz. ayrıca beynindeki erkek egemen düşünceleri kendine saklasın burada ihtiyacımız yok.
(bkz:asiye kulun sana geldi efendimiz)

sözlük yazarlarının mastürbasyonu keşfetme hikayeleri

six power
8 yaşındaydım. ilk tanışma süreci birtakım okşamalarla başladı, o güzel videoyu izledikten sonra.
o zamanlar zehir gibi aklım vardı. bilgisayarda çok video izlerdim. bir gün tesadüf eseri bir kızla bir erkeğin yatak odasında öpüştüğü ve sekse giriş yaptıkları, sonrasında ise erkeğin ailesi tarafından basıldığı videosunu izlemiştim. görüntüler hala aklımda. akşam vaktiydi, oda karanlıktı. geçmişi sildikten sonra yatağıma geçtim ve kızı taklit etmeyi başladım. böyle gelişti.
aradan zaman geçti. 12 yaşındaydım o sıralar. televizyonda çıkan sertleştirici, geciktirici reklamlarını izlerdim evde kimse yokken. çok çekici gelirdi. o gün de banyo vaktiydi. o yaşıma dek izlediğim videonun etkisinde sadece okşardım oramı. ergenliğe yeni girmiştim. banyoya girip duş başlığı ile kendimi tatmin ettim. o hazzın tarifi yok.
18 yaşımda zaten bitmek bilmeyen istekle ilişkiye gitmiştim. 18 yaşına kadar da yastığı altıma alarak, ileri geri sürtünüp sesler çıkararak tatmin oluyordum.
ıhm, sanırım mastürbasyon yapmam gerekiyor.

taytın popo kaldırıcı ve toparlayıcı özelliği olması

Sigmund Freud
tayt giymenin kadınlar için bir çok faydası vardır. ilk olarak spor yapmayan türk kadınlarının sarkmış popo ve bacaklarını toparlar, ikinci olarak popoyu havaya kaldırır ve kadını daha doğurgan, diri gösterir.
son olarak en büyüleyici ve erkeği can evinden vuran unsur, vajina bölgesinin hatlarını göstermesidir.
bu erkeği, ensesinden tutulmuş kedi gibi kitler, erkek büyülenmiştir ve ne yapacağını şaşırır. tek düşünebildiği o vajinanın içinde olmaktır.
bunu iyi bilen kadınlar, sonuna kadar taytın dayanılmaz cazibesinden faydalanmaktadır.

succubus

organick
Yazilarini hevesle okudugum; tatli, gonulcelen, dert ortagi oldugunu dusundugum sozluk yazari. Bu sarkiyi sana armagan ediyorum. Geri don tulay.