lsd

ilhampipisi
(bkz:magic mushroom)'un 100 katı kafası olan ve bir dönem reçeteyle satılan bir tür asit. (bkz:inanmazsan say). 3. Göz, epifiz bezinden salgılanan, şamanların çeşitli otlarla miktarını artırdığı dmt molekülü kırması bir şeydir. Çok az bir miktarı kişiyi neredeyse 10 saat sürecek garip bir bilinçaltı dünyasına gömer. Anlık ruh halinize göre harikalar diyarı ya da pussyland da olabileceğiniz gibi bir tür distopyada da olabilirsiniz ( pussyland kısmında biraz abartmış olabilirim).

Yapılan araştırmalarla beynin normalde pek bir etkileşimde olmayan bölgelerini (!) etkileşime sokup kullananların söylediğine göre kişiyi evrenle birleşmeye iter. Kullananlar kendilerini takip eden gölgeler olduğunu her şeyi daha renkli bir biçimde görmeye başladıklarını söylerler. Kullanan kimselerin vücudunun bir nevi otokontrolünü yitirmesi yüzünden yalnız olmaması ,üstelik kullanan kimselerin çoğunun bunu kaldıramayacağı gerçeğini unutmamak lazım, gerekir. Ayrıca beyin üzerinde kalıcı zarar bırakabilir

Kimi rivayetlere göre edward munch ünlü tablosu the scream'i bu maddenin etkisi altındayken çizmiştir. Ayrıca 80'lerde popüler kültürde kendine yer bulmuş gençler tarafından kullanılmış bu madde günümüzde bir uyuşturucu olarak geçmekte ve tck 193/3'e göre kanuni yaptırıma tabi olmaktadır.

çırılçıplak tarhana çorbası içerken ağlayarak 31 çekmek

yengeckiskaci
Çorba denince eskiden yaşanmış bir olay aklıma gelir.eskinin pireli gunlerinde donsuz yatarlarmış rahat uyuyabilmek adına. Birgün karı koca bir düğüne gitmek için yola düşmüşler, misafir olacakları eve geç vakitte düşmüşler yorgunluk kadında göz actirmiyo gelen çorbayı icmeyi beklemeden yatıp uyumus gani derler ya yastığa 15 cm kala horluyo o hesap, elektrik yok tabi o devirde varsa tavandaki peceden suzen ay isigi . Adamın karnı aç çorbayı kaşıklamadan uyumayacak çorba içerken eşinin de akşama kadar yürüdüğü gelmiş aklima, çala karar ağzına götürmüş
kaşığı, kadin da tam bu ara hafif yellenmis , adam üfleme ayaşa soğuk zati çorba demiş tabi çorba bitmeyince yoklaya yoklaya durumu kavramis 😂😂😂

sınıfta mastürbasyon yaparken yakalanan liseli

zek
beden eğitimi derslerinde eşyaları beklemesi için sınıfta bir nöbetçi bırakılır. yalnız erkek öğrenci kalması durumumda mastürbasyon yapan, beden hocası kısıtlı olan okulda aynı saatte ortak ders yapılan sınıflardan gönüllü olarak birer kız ve erkek öğrenci kalması iki saat boyunca yiyişenler olabiliyor.

(bkz:duyuyoruz)

ebeveyn

zek
iki baba anlamına gelen kelime. kardeş isimlerden birinin anılmayıp diğerinin çoğulu içinde ifade edilmesi sanatına göre anne-baba anlamında kullanılmaktadır. bu sanatı ilk icra eden dilbilimci tayfa bugün yaygınlaşan aynı cins evliliklerini öngörmemiştir muhtemelen.

Birçok insan kelimeyi evlerde yatak odasının içinde bulunan banyolar sayesinde bilmektedir. ebeveyn banyonun varlığı, normalde anlaşılır diye kaçınılan evde misafir varken seks yapmak aktivitesine kalkışmak için güven verir. kayınpeder ve kayınvalidenin uzayan misafirlik süresini bıçak gibi sonlandırmak için devreye alınan evde ebeveyn varken seks yapmak senaryosu, heyecanı ve yasak elma hissini artırır.

masum bir kelimeye açıklama yazarken nerelere geldik. Seks düşünmemeliyim, düşünmemeliyim, düşünmeme, meme...

müge anlı

nicktirgit
nefret kelimesinin bendeki karşılığı...
ülke'de istihbarat, polis, jandarma bitti kaldık bu kadına..
koca bir ülke'de, devlet; kolluk kuvvetlerini boşuna besliyor. bir allah'ın kulu çıkıp da bu ne lan demiyor. rezillikten başka bir şey değil..
yazık çok yazık...