seksi bir erkek yaratıyoruz

niyccyin
damarlı elleri olacak, kirli sakalı olacak, yüzüne uygun saç uzunluğu olacak, kol kasları sıktığı zaman göze hoş gelecek, bacak kasları ayakta iken kucağa aldığında zorlamayacak, göğüste kılları olacak, siki kalın olacak, boynu hoş görünecek falan yazın anasını satayım.
tanımlayamadığımhayalime tanımyapmışsın artık ne istediğimi biliyorum eyvallah

kendini nimetten sanan türk kızı

albay kotak
Ahh azizim haddini bilmemek ne değişik bir kafa yapısı. Cidden anlamıyorum. insan hiç mi aynaya bakmaz mı? Sonuçta beynimiz taş devrinde yaşasa da çevresel olarak taş devrine ait toplum değiliz artık. Mesela duble yollarımız var.kapiş?
Kürt ve türk kızlarının neredeyse tamamının içinde bulunduğu kız tipidir. Mesela ermeni kızları bile bu kızların bir tık üstündedir. Bakın azizeler, sizin de yaşam hakkınız var ama biraz haddinizi bilin ve bilemiyorsunuz aşağıdaki kısa açıklamamı okuyun. "Bilmek" okumakla başlar sonuçta.
"Konya'da buğday harmanı sonrası depodaki buğday tanelerinden bir farkınız yok. Hepiniz birbirinizin aynısınız. Ayırt etmek olasılıksız. Buğday kooperatifine götürüldüğünde hepsinin değeri sabit bir Allah'ın kulu tek kuruş fazla vermez. Çünkü ederi bu.üstünü hayal etmek cahillikten başka bir şey değil.üzgünüm. fakir sofralarında bu buğday tanesinden üretilen ekmeğe bir değer verilebilir ama onun içinde emek ve pişmek gerekir.hal böyle iken kendinizi nimetten olarak saymanın bir anlamı yok. Gerçek bu !üzülmeyin fakirler size her zaman değer verecektir."

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol