erkek pedi

testoman
bunlar idrar kaçırma problemi olan belli yaş üzerindeki kişiler için üretilen şeyler.

bir de sözlüğümüzün ateşli ve azgın tekeleri de ayakta boşaldığı için onlar da kullanabilirler.

bir de kavgaya giderken toşbikleri korumak da düşünülebilir.

erkekler kadınları neden bıçaklar

organick
Türk kadınları hemcinslerini bıçaklayıp öldüren erkeklerden hoşlanmıyor arkadaşlar. Bulduğunuz her fırsatta Sırf 'türk kadınları..' yazmak için sığ çabalar içine girmek -bu da bıçaklanarak öldürülen insanların zerre umrunuzda olmadığını gösteriyor- başlıktan uzak sözde içerik üretmek, gelin görün ki sizi de pek samimi göstermeyen durum içine sokuyor. Bir ahmak topluluğu var, evet. Dünyada olması hata olan tipleri kahraman ilan edenler. Onlar bizden değil. Her ne sebeple, ne şekilde olursa olsun, insanın insana zarar vermesi söz konusu değil. Önce burdan başlayın. Veya başlığı 'türk erkekleri türk kadınlarını neden bıçaklar' diye değiştirebilirsiniz.

bakışların bir ok sanki

aristo
müslüm gürses - Bakışların bir ok sanki şarkısı

Bakışların bir ok sanki
Keder senin gözlerinde
Hançer gibi yaralıyor
Bir mana var sözlerinde

Biz seninle aşk ararken
Dağlar kadar derdi bulduk
Ne bir başka aşk isterim
Ne de başka bir mutluluk

Bir çile var bir neşe var
Şu an ölüp kurtuluş var
Sonuna dek seni sevip
Ömür boyu kahroluş var

Ümit ettik hüsran oldu
İki gençlik ziyan oldu
Ne yaptıkta felek vurdu
Bilmem neden böyle oldu


Gülmek bizim hakkımızdı
Bu dünyada yaşıyorsak
Neden ayrı kaldık bilmem
Ölesiye seviyorsak


pandemide epilasyon yapmayan karaktersiz kızlar

albay kotak
Aslında ruhunun tam bir pislik olduğunu ifşa eden kızdır. Bunu da gördü bu gözler azizim. "Erdem" denilen kelime güzel bir erkek ismi olmasının yanında "her zaman olduğuğu gibi olan yani riya içermeyen davranışlar sergileyen insan" manası da taşımaktadır. Ahh azizim bu kezbanlar yüzünden hayattan soğudum. İpeksi ten hastası olan bir don juan olduğum için böyle durumlar beni derinden yaralıyor. Üzüntüden taharet musluğundan su içerek teselli oluyorum. Sonra neden albay bizi aşağılıyor. Yahu azizim epilasyonuna dikkat etmeyen kadın mı olur? Bu davranış ,üstelik albayın evine geldiğinde sevişeceğini bile bile hiç hoş değil, hatta karaktersizlik dahi olabilir.

Böyle kadınlara hakettiği gibi davranmalı. Ben de öyle yaptım. Kulağına eğilip " seni s*kmem için bama bir neden söyle" dedim. Yüzüme baktı mal mal. Ve tokatı basıp evden kovdum. Gidip ev arkadaşım muhittin'in bacaklarını okşadım.

çağatay ulusoy

gods apostle
Netflix yapımı olan kağıttan hayatlar fragmanını
az önce izledim ağzım açık kaldı. çok net söyleyebilirim ki Çağatay artık Türkiye'nin Christian bale'idir. Sen tut Türkiye'nin en yakışıklı aktörlerinden birisi ol, oynadığın diziler hep gündem olsun. İçerde dizisi yüzünden pazartesi günlerini bile iple çekilir bir hale getir, yurtdışında bile çok yakışıklısın diye milyonlarca hayranın olsun ama buna rağmen o karizma hâlini kaybetmeyi göze alarak bir dizi için aşırı kilo al ve çöpçü rolünü oyna... İşte buna yaptığı işi aşkla yapmak denir. Çok büyük saygı duyuyorum artık sana kral. Hep böyle devam et.

erkekler kadınları neden bıçaklar

Sigmund Freud
tüm dünyada bu problem var. genel olarak erkeklerin 'ayrılığı kendine yedirememesi' nedeniyle oluyor
müslümanlık olmak üzere dini yaşam ağırlıklı ülkelerde, kadını 'namus' ve 'tapu' olarak gördükleri için, kadının kendilerinden ayrılmasını sindiremiyorlar ve kadını yok etmek istiyorlar.
yani kadının kendilerinden ayrılıp başka bir erkek ile seks yapacak olması fikri bile cinayete yetiyor.
sapık zihniyetler

bir diğer neden ise, kadınların psikolojik olarak erkeği her gün 'bıçaklaması'.. erkekler kadınlarla söz ile psikoloji ile baş edemediği için 'cinnet getirerek' kadına karşı ilkel vahişilikleriyle fiziksek saldırıda bulunabiliyorlar.

erkek pedi

gods apostle
Önce toplum baskısından dolayı siyah poşetin içerisinde gizlenerek alınacak. sosyal medyada birlik olup Sesi gür çıktıkça kullanıyoruz bunda utanılacak durum yok diye savunulmaya başlanacak ve en sonunda kadınlar bu acıyı yaşamadığı için bizi anlamıyorlar diye karşı tarafa sistematik baskı uygulanacak ve böylece tüm ilgi üzerine yoğunlaşacak. Kısacası Oh shit here we go again.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol