kurallar

cinsel sözlük
Sözlüğümüze hoş geldiniz ;
Sözlüğümüz insanların başta cinsellik olmak üzere çeşitli konular hakkında bilgi edinip hoşça vakit geçirmesini istediğimiz bir platformdur.
Sözlüğümüzde her yazarın düşüncelerini özgürce dile getirmesinde hiç bir sakınca olmamasıyla beraber aşağıdaki kuralara da dikkat edilmesini özenle rica etmekteyiz;

* Her türlü ifşa yasaktır. (Özel mesaj ya da kişisel bilgiler de dahil) banlanma sebebidir. diğer hukuki haklarımız saklıdır,
* Diğer yazarlara hakaret ve küfür etmek yasaktır. Banlanma sebebidir.
* Argo diliyle cinsel kelimelerin kullanılmaması. Daha çok nezaket diliyle kelimelerin özenle seçilmesi,
* Pornografik içerik paylaşılmaması,
* Cinsiyet ve cinsel kimlik düşmanlığı yapılmaması,
* imla kurallarına uyulması,
* siyasi başlık açılmaması,
* gerçeği yansıtmayan yalan/uydurma haber girilmemesi (ironi hariç),
* başta türk ceza kanunu olmak üzere suç sayılan hiçbir verinin girilmemesi.


Ayrıca siz değerli yazarlarımız ile beraber büyümek istiyoruz ve belirli bir puanlama sistemi ile siz yazarlarımıza verdiğimiz değeri göstermek istiyoruz.

bu sistem ile beraber topladığınız puanları Cinsel Sözlük lirasına dönüştürerek sizlere ufak da olsa bir ikramda bulunarak, değer verdiğimizi göstermek isteriz.

Cinsel Sözlük lirası hesabınızdaki bakiyeler her 25 lirada bir, bitcoin hesabınıza o günkü kur üzerinden ödenecektir. Anonimliğe önem verdiğimiz için en iyi ödeme yönteminin bitcoin hesabına yapılan ödeme olduğunu düşünüyoruz.

Bitcoin hesabınız yoksa, açmak çok kolay, aşağıdaki siteden iki dakidada ücretsiz hesap açıp hesap numaranızı edinebilirsiniz.

http://www.btcturk.com


Puanlama sistemimiz de aşağıdadır ;

* Her 10.000 puan 1 Cinsel Sözlük TL'dir.

Her giri : 10 puan
Her Başlık : 20 puan
Verdiği Her Artı Oy : 5 puan
Aldığı Her Artı oy : 5 puan
Verdiği Her Eksi Oy : 5 puan
Aldığı Her Eksi oy : 5 puan
Açtığı Başlığa eklenen her giri : 5 puan
takip Eden Her x kişi için : 10 puan
Favorilere Eklenen Her giri : 5 puan
Üyelik Başlangıcından Günümüze Kadar Hergün İçin: 5 puan

* Çok puan toplamak için seri bir şekilde like'layan, entry giren bot yazılımlara izin verilmeyecek, çok puan kazanmak için genel düzeni bozacak sıra dışı harekerlere de izin vereilmeyek, kullanmaya yeltenen kişilerin üyeliği Çaylaklığa düşürülecektir.

Son olarak aşağıdaki gibi bir statü puanlaması sistemi yaptık, kim ne kadar tecrübeli ortaya çıksın diye, başka bir işe yaramıyor :)

kurallar
4
kokarca kokarca
Benim kişisel şahsi hesabıma yatırsınlar bitcoinim mitcoinim yok benim bu açığınızı hemen kapatın 3 kurulum da olsa kimse de kalmasına müsade etmem 😎😋
utanacak ne var utanacak ne var
Sürekliliği sağlamak adına bence 25tl yerine 10tl'de bir yatırmanız daha iyi olur. Çünkü üyeler daha çabuk ulaşacağını düşünür ve daha aktif olur
utanacak ne var utanacak ne var
Bir sorum var. Biz favorilere ekleyince mi puan kazanıyoruz yoksa bizim entry başkalarınca favorilere eklenince mi kazanıyoruz?
Sigmund Freud Sigmund Freud
sen başkasına verince kazanıyorsun başkasını motive etmiş oluyorsun
cinsel psikolog
yeni bir kural daha eklemek durumunda kaldık, seri ve içinde içerik olmayan başlıkları önlemek için bir yazar günde en fazla 10 adet başlık açabilmesini uygun gördük.
Bilginize.
1
boobsperv boobsperv
2 saat önce girilmiş entry hala sol freymin ilk sayfasında duruyor ve sen böyle bir kuralla iyice ayağa sıkıyorsun. cidden garip. bir sürü sözlüğe ilk başlarında üye oldum, instela, uludağ vsvs. hiç böyle kısıtlayıcı bir tavır görmedim. aksine millet başlık açsın diye daja çok teşvik etmen lazım. neyse sonuçta patron sensin.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol