milf

delik kaput
Nedense balık etli bi milf dünyalara değişilmez algısı kafamda hepi topu 1-2 kere oldum ama nedense daha çok kalmış hafızamda

anal yapan kadın

citizen of world
ömründe yediği ilk kokoreci iyi bir ustanın elinden yiyen kadındır.

durun ne alaka ne demeyin? kokorecin bağırsaktan yapılmış olması ise tamamen tesadüf bu benzetmede... şöyle ki... bir kadın ilk anal sex deneyimini tecrübesiz bir erkek ile yaşamış ve o gecesi berbat olmuşsa onu bir daha anal sex'e ikna etmek imkansız ama yine bir kadın ilk anal sex deneyimini tecrübeli bir erkek ile yaşamış ise sonrası için de bundan zevk alıyor. e kokoreç de böyle değil mi? ilk yediğinizde beğenirseniz beğeniyorsunuz, beğenmiyorsanız bir daha yanına bile yaklaşmıyorsunuz... bu arada kadınlar size bir tavsiye vereyim mi; doğru erkeğe bu konuda çok çektirmeyin; analdan gerçekten zevk alıyorsunuz hem de hiç ummadığınız kadar... canınızın yanmasından o kadar da korkmayın. kalçalarınızın tokatlanmasından da zevk alıyorsunuz o hesapta.

rafet el roman'ın 26 yaşındaki kıza yürümesi

hakiki tosun paşa benim
Az önce o kezbanın resimlerine bakarken gizledi fotoğrafları ama gördük kızın ne olduğunu. Tüm fotoğraflar yarı çıplaklık üzerine kurulu ve kız tam anlamıyla escort havasında.

Rafet reis bekâr adam, fotoğrafları görünce gâyet kibar bir şekilde tanımak istemiş. Ne ahlâka mugâyir bir konuşma var ne de ahlâksız bir teklif.

TCK'ya göre kızın yaptığının 2 yıldan 6 yıla kadar cezâsı var. Rafet reis yerinde olsam bu kızın canına okurdum.

diş ağrısı

banadalazm
Bundan başka Dayanılmaz ağrısı olan birşey varmıdır bilmiyorum ama 2 gün ağzımda tuzlu suyla gezdigimi ve ömrümde içebileceğim tüm hap kotamı ağrı döneminde doldurğumu çok iyi biliyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol