borsa ile geçinen adam

yzt9
bu işle uğraşmak göründüğü gibi değildir, dışarıdan bakan göz her zaman buzdağının görünen kısmı kadar sanar herşeyi.

Piyasayı anlık takip etmek, manipulasyonları iyi okumak, mantıklı riskler almak ve likidite yönetimi gibi yetenekler gerektirir. Biri olmazsa ya şanslıysa kişi yerinde sayar ya da dibi görür.

Ayda 10-15 bin tl kazanacak biri ya 150 bin tl gibi bir parayı bu işe ayırmalı, ya da 40 bin tl ile büyük riskler almalı.

Psikolojik yönüne gelinirse, gece gündüz kavramı kalmaz global piyasaları sürekli takip etmek gerekir ve asla sosyal hayatınız tam olarak tatmin etmez, kafada hep tilkiler dolaşır.

kedili kadın

garpuski
Küçükken anneannemlerin bir komşusu vardı. Saçma sesler çıkartır bağırarak kedilerle konuşurdu.
Şimdi yalnizlastıkça sokak kedilerine bazen merhaba derken buluyorum kendimi.
Kadınlara has bir durum değil bu.
Sadece kadınlar son zamanlarda kedili fotolarını sosyal medyada daha çok paylaşıyorlar.
Düşüncelerimiz ancak anlayabildigimiz kadar.

Temelinde hayvan sevgisini besleyen kadındır (yalnız olabilir :)

milf

anonim_kullanıcı_3
Anahtar kelime mother..
Yoksa adamlar uçanı kaçanı fuck eylemek istiyor.. Sadece kategorize etmek için bir yol.

anne olmuş bir kadın 20 yaşında da bu kategoriye girer aslında. Genel kanı +30 yaş. Ancak bazen anne olmayanları da burada sayıyorlar, olmaz yani..

Anne şefkati arıyorsanız bence başka kategoriyi denemelisiniz. Zira kelebek gibi uçup arı gibi sokabilir.. Çoğu ergen de rüyasında görür. Kulvar farkını seven ablalarına yanaşmalarında fayda var. Kimileri tecrübesizleri eğreti gelin misali eğitmeyi seviyor.

Yaşının ve tecrübesinin hakkını veren bir kadın, ergenlerin özgüvenini sarsabilir.

Bence 20-25 yaş arası erkekler skor sever, deneyimsiz, ben bilirim havasında, geveze, patavatsız, düşüncesiz.. Akranı kızların yüz vermiyor olmamasına şaşmamalı.

üstteki soruyu cevapla aşağındakine soru sor

karo8
Esim ben ve arkadasimiz ve onun kiz arkadasi 1 geceligine kampa gittik. Arkadasin kiz arkadasiyla munasebeti cok ilerlememis durumda. Ickiyi falan ictik kafalarimiz gayet guzel odalarimiza cekildik. Biz sevismeye basladik ama aklimizda yandaki arkadas var. Mesaj atti bu abi hatun uyudu sen napiyorsun diye gel dedim biz oturuyoruz kapi acik... Actim kapiyi seviserek bekledik. uzun tutamasakta inanilmaz heyecanliydi. Yakin ama cok yakin zamanda gerceklesmistir.

Ne siklikla masturbasyon yaparsin?