kriminolog

gudubet kari
Psikolojiyi, sosyal olguları ve istatistikleri kullanarak suçluların suç işleme yöntemlerini ve kişiliklerini analiz ederek suçluların psikolojik profillerini çıkarmakla görevli olan meslek grubudur.

bulvar dili ve edebiyatı

odipus
trollük ve cinselliğin buluştuğu dildir. şimdiki karşılığı çocuğu ya da torunu sayabileceğimiz şok gazetesidir. Bu topraklarda cinselliğin hem ayıp günah hem de ölesiye değerli olmasından acayip yansımalar pekçok mecrada görülebilir.
haydar dümen
güneş gazetesi aldatan kadınlar
'ak göğsünün üstünde kılsam sabah namazı' şeklinde absürd acayip türküler
trollügün dibi olarak da nette komşu teyzeye gittim sevişmeye başladık o esnada kızı geldi sen de gel dedim geldi onu da miktim hikayesi şeklinde dünyadaki bütün ihtimaller biraraya gelse gerçekleşmeyecek ağır yalanlar vs.

karma

beyaz jordi
Türk pop müziğinin baştan sona tüm şarkıları kaliteli olan son albümüdür. gelmiş geçmiş en iyi pop albümü demek aşağıda paylaşacağım güzelliklere haksızlık olur.
Levent Yüksel - Medcezir
Tarkan - Aacayipsin.
Mustafa Sandal - Gölgede Aynı.

Karma albümünün bana göre en iyi parçası gitti gideli adlı şarkıdır.

elvin levinler

Sigmund Freud
youtube'da böyle bir kadın çıktı karşıma. kendinden yaşça büyük zengin bir kocaya kapağı atmış,dişlerini yaptırmış , estetik yaptırmış falan,kendini güzel sana sana dünyayı gezip youtube videoları çekiyor. adamı da yanında sponsor gibi maymun ediyor.
35.000 TL'ye san francisco'ya business uçmuş ve onu ukela bir şekilde videoya çekmiş. bu arada 35.000 TL'ye bilet falan yok. business eko bilet tek yön 8000 TL.
neyse resmen nefret ettim koca s.kici mal kadından.
bülent abi, bu mal kadın resmen seni kullanıyor. videoda kabak gibi belli oluyor seni kullandığı. bir an önce kurtul bence..bir de bedavaya business uçan emre durmuş'u izleyelim. işte halktan biri. işte halk adamı. nasıl da sömürüyor business'taki her şeyi. bunu izleyince kendimi çok daha yakın hissettim çocuğa.


neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol