dm'ye cevap vermeyen userlar

anonim_kullanıcı_3
*slm yazana yanıt vermem. Bana göre özensizliktir. Üşengeçlik de olabilir.
*sevişelim mi filiz tadındaysa ilk mesaj, yanıt vermem.
*yazdığım bir giriye ithafla benimle de yapsana yazana yanıt vermem.
Yanıt vermediğim gibi engelleyebilirim de..
Çünkü neden yapmayayım ki?
Onun dışında genelde mesajlara dönmeye çalışırım.

fuckbuddy kanunları

montekristokontu
Sevişmenin dışında bir çok paylaşım yapılıyor aslında. Ben sevişebileceğim insanlarla arkadaş oluyorum misal. Çünkü samimiyeti çok daha farklı oluyor.
En önemli üç maddeyi sayacak olursak:
-Tarafların bir özel hayatı olduğunun farkında olunmalı, ilgide süreklilik beklenmemeli. Fakat salt sevişme odaklı da olmamalı tabi ilişki. Misal bir kahve eşliğinde edilen güzel bir muhabbetin tadı başka.
-Birlikteliğin temelinde bir dayatma değil de keyfi bir tercih olduğundan, karşılıklı tatmin öncelik olmalı. Kısacası ön sevişmenin de, esas sevişmenin de hakkını vermeli. Yani oral yapmayan erkeğin üstüne bir de 3 dakikada gelmesi hoş bir durum değil.
-Ayrılık gelip çattığında direnmenin alemi yok. Bazen kendini kullanılmış hissedenler çıkabiliyor misal koca bir saçmalık. Belki de nesil farkından olabilir, daha değişik algılanıyordur bu durum. Benim tercihim 35-42 yaş arası oluyor genelde. Fakat misal yeni gelen nesil bunlara takılmıyor olabilir.

eskort

bigkerry
27 yaşındayken liv tyler gibi bir kızla bir kere birlikte olduktan sonra, abartısız 25 gün sabah ereksiyonu bile olamama sebep oldu, tavlama istek arzu hoşlanma olmadan para karşılığı seks gerçekten iğrenç bir şeymış

erken boşalma

hiaxisheytain
Tekel bayilerinin en gözde müşterileridir. Bu sorunu kafaya takıp çin topu içerek ufaklığı pes etmeden partnerini pes ettiren ve eden cinsleride vardır.
''Bir ingilizin seks süresi 25 dk. dır hızlı başlar ve sert biter
Bir Fransızın 2 saattir, ilk 1,5 saati ön sevişme ile geçer son yarım saati finaldir.
Bir Türk'ün 3 saat 5 dk. dır. 3 saat dil döker, son 5 dk finaldir.'