kramp

bigkerry
kasın belli noktasında veya tamamında istem dışı yüksek ağrılı kasılmaya denir. çok sık kramp geçirenler, tuz badem kaju muz Avokado mercimek Kuru fasulye patates ve koyu yeşil yapraklı sebze tüketimini biraz arttırması gerekiyor.

üstteki soruyu cevapla aşağındakine soru sor

psikolog
ederim, tabii bu şahsi fikir.

yani kişiden kişiye değişir fakat psikolojik açıdan bakarsak... bilinç; çekici bulmadığı insanla özel şeyler yapmak istemez. bir insan çirkin bir insanı çekici bulur, bir başkası aşırı kilolu birini, bir başkası aşırı zayıf birisini vs vs vs... gibi uzayıp gider bu liste ve bu yüzden bu sorunun cevabı kişilerin zevklerine göre değişebilir ama ben dışgörünümünü beğenmediğim birisi ile birlikte de olmam, bir şeyler de denemem.

peki sevgili yazar... nasılsın?

ilk seks için optimum yaş

psikolog
kişinin kendisini tanıdığı ve ne istediğinden emin olduğu yaştır. elbette ki tek tavsiyem, reşit olmadan ve reşit olmayan birisi ile ilişkiye girmeyin.

22 yaşındayım, reşit olana kadar sadece kız arkadaşım ile birlikte oldum fakat bir erkek ile birlikte olmadım.

doğruyu söylemek gerekirse hâlâ bakireyim ve sebepsizce bunda bir sorun görmüyorum, çünkü; kendimi tanıyorum, ne istediğimi de biliyorum ama bir kariyer hayalim var ve kendim gibi birisi ile reelde hiç karşılaşmadım.
beklemedeyim...

telefona gelen istenmeyen mesajlar

feromontutkunu
1.akıllı telefonlarla engellenebiliyor, 2 gönderici siz vermiş bile olsanız numaranızı reddetme seçeneği sunmalı, 3 gümrük ve ticaret bakanlığının internetten şikayet birimi var arama veya mesajların ekran görüntüsünü alıp aranma mesaj saatini yazarak şikayetinizi oluşturuyorsunuz sonrasında şikayetin durumunu cezai işlemmi uygulandı savunmamı istendi izleyebiliyorsunuz. Son olarak gelen sms veya aramada reddetme seçeneği sunulup sunulmaması şikayette belirtilmeli.

pelvis kası

feromontutkunu
kadınlar için söylüyorum; İki şekilde bulursunuz birincisi çiş yaparken kullanılan kaslar, ikincisi ayakta dar bir kot giydiğinizi düşünün ayaklar açık pantolonu iliklerken karnınızı içeri çekerken kullanırsınız. Bu kası zaman ve mekan ayırmaksızın sıkıp gevşetirseniz kaslarınızı geliştirirseniz ve ilişki sırasında partnerinizin girişi veya çıkışı ya da içindeyken kullanırsanız vajinanızın kontrol eder olursunuz, partnerinizi orgazmın zirvelerine çıkarırsınız müptelanız olur, gözü sizden başkasını görmez

büyük meme vs küçük meme

hakiki tosun paşa benim
Recm etmeyin ve çok vurmayın ama benim için kazanan sarkık memedir.

Neden sarkık meme. Tempolu bir penetrasyonda tempo ile doğru orantıda sallanması, o yüksek tempoyu memelerin de âdetâ yaşıyor olması çok çekici geldi bana her zaman.

Portakal ya da karpuz gibi boyutlarda dimdik olup hiç sallanmayan meme çekici gelmiyor bana.