aniden gelen çocuk yapma isteği

dolores
Birden bire genelde kadınlarda 'doğurasım geldi' şeklinde ağızdan çıkan cümle ile çocuk çıkarmışcasına gelen istektir. Bana hiç gelmedi. Gelenleri eminim herkes görmüştür. Sokakta yürürken çocuk görür ve birden yüksek sesle 'ayy doğurasım geldi!' der. Nasıl oluyor anlamıyorum. Bıraksan o ara ıkınıp çıkaracak bir şeyler.
Not: çocukları çok severim.
sextacy
erkeğin aniden boşalması ile son bulur.

not: burada erken boşalma, post ejaculation syndrome veya içe boşalma gibi alternatiflerden istediğinizi seçebilirsiniz.
filecorapsevmeyenkiz
instagramda ya da twitterda paylaşılan çok güzel, neşeli ve komik çocuk videolarını görünce bir anlık yapasım gelir ama hemen geçer. çünkü ya benim çocuğum öyle olmazsa...
mermaid
6 aylıktan küçük o miniminacık sevimli bebelak kafaları görünce benim de isteyesim geliyor ama sorumluluğu çok ağır oluyor. artık istemem maalesef.

Not: 3 çocuk annesiyim.
janeausten
Bir anlık gelen istek. bunu seks sırasında istemeyin minicik ertesi gün hapına 134 lira bayılmak zorunda kalıp bütün hormon düzeninizi bozarsınız.
lolita
Sarışın bir kızım olması içiN her şeyi yapardım.
Evet bu yaşta çocuğum olsun isterdim ama fiziğim bozulmasın ve kusursuz bakılsın ben sadece seveyim.
banadalazm
Daha yaşına girmemiş çocuk gördüğümde benimde aklımdan geçiyor. Ulan evlenip çocuk yapayım diyorum kendi kendime. Sonra düşünüyorum ya erkek olursa ve bana çekerse, ağzıma sıçar sözlük. ergenliği zor atlatmış biri olarak bir ufak kendime katlanabilir miyim bilemiyorum. En iyisi başkaları yapsın ben sevmeye gideyim

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol