ilk cinsel deneyim

0 /
chickenlegs
Tabii ki herkesin deneyimi kendine lakin kimsenin tam olarak beklediği gibi geçmeyen deneyimdir. Malum, adı üstünde "ilk".
Sigmund Freud
türk kızları için ilk cinsel deneyimin 'özel' olması gerekir. (niyeyse?)
o 'özel' an dediğimiz de günlük kiralık ev kiralayıp, 100 TL'lik çakma yüzük ve 2 tane mumdan ibarettir. Bu ortamı hazırlayan maço abimiz, kızımıza, pişmanlıktan unutamayacağı bir gece yaşatır. sonra da terk eder zaten.

Ha bir de, yıllarını heba edip,30'lu yaşlarına kadar sevişmeden gelip, çürüyen çok türk kızı da vardır.

avrupalılar öyle mi, değil.. umursamaz..
lise bitsin artık yapmayanı ayıplarlar, özeli geneline bakmaz kimse, zevkine bakar..

Bir de dini durumlar var tabi, onu bu sözlükte daha çok irdeleriz ayrı başlıklarda :)
theperfectmaster
türkiye geneli için konuşursak çoğunluğunun hayvanla olduğu bir gerçektir. anadolu'nun gençleri önce eşşeklerle, köpeklerle ve tavuklarla ilişkiye girer. nispeten modern şehirlerde ise ilk cinsel deneyim genellikle anal olur, çünkü kızlarımız vajinal ilişkiye girip de bekaretlerini tehlikeye atmaya kolay kolay gönüllü olmazlar. gelgelelim ideali vajinaldir, kadın için başlarda zorlayıcı olsa da ilişkiye girilip de vajina biçimsel olarak sekse daha yatkın hale geldikçe alınan zevk kat kat artar.
hebele hbele
Sanırım ikimizde 18 yaşında olduğumuzdan pek bir şey anlamamıştım. Böyle jelibon kutusunun içinden kesme şeker çıkması gibiydi ama gene de çok güzeldi.
keltox
"Bu muymuş lan" dedirtmişti. Mastürbasyondan hallice.

Yıllardır hayalini kurduğun, porno filmlerde izlediğin sevişme bu muymuş?

Buymuş. Çünkü acemilik. Çünkü her iki taraf için de ilk deneyim. Zamanla biraz daha tat geliyor ama sekse en çok tat katan şey farklı bedenlerde öğrenilenler.

Ne kadar farklı kişiyle sevişirseniz o kadar deneyim kazanıyorsunuz. Yıllarca aynı kişi ile sevişmek insana cinsellik adına bir deneyim kazandırmıyor. Hele ki sevişme performansı şişme kadından farksız olan bir eşiniz varsa.

Bu nedenle önerim mümkün olabildiğince farklı bedenler tanımanız gençler. Mümkün olduğunca deneyimli insanlarla sevişin, öğrenmekten çekinmeyin.

Ama bunu yaparken sağlığınızdan ödün vermeyin, içinize sinmeyen şeyleri de yapmayın.


crazyboy
İşin enterasan tarafı daha önce boşalmış olmama rağmen yaklaşık 5 dakikada tek pozisyonda boşanılmıştır
doktorbilge
16. Yaş doğum gününde yaşadığım ve benim için özel olan gündür kendisi. Eğer sevilen kişiyle yapmayı planlayıp gerçekleştiriyosanız dünyanın en güzel anlarından biridir.
darkparadise
Genelde en acılısı budur. 16 yaşındaydım ve erkek arkadaşımın penisi gerçekten aşırı büyüktü. 3 sefer kan geldi, 1 ay boyunca acıdı. Seks bu mu yani diye düşünüyordum fakat ne zaman ki acı bitti ve artık zevk almaya başladım evet seks buymuş dedim :)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol