confessions

niyet ettim bosalmaya

Kapalı Hesap - Yazar

  1. toplam entry 993
  2. takipçi 7
  3. puan 40925
  4. kazanç 4,09 ₺

cinsel çiftlik

niyet ettim bosalmaya
Duydum ki Hakkımda konuşan bir tane piç varmış.

Gelen gidene Abazan diyen; yazarları kaçırdığımı söyleyen bir tane göt.

Söylesene piç kurusu @valeria'yı kim kaçırdı, @vaftizci'yi kim kaçırdı be amını si..tiğimin evladı?

Moderatörlüğü ben istemedim, teklif geldi kabul ettim. Hem de senden önce moderatördüm. @vaftizci banlandığı gün gittim nick altına entry girdim, dedim ki benden de moderatörlüğü alın. Sonra freud'a mesaj attım artık moderatörlüğü istemediğimi belirttim. Olayı yanlış anlatıp durma gelirsem kitabını siker öldürürüm seni bak.

Gelelim diğer iddialara; @okuryazar sana ne anlattı bilmiyorum ama kendisine sulanmadım. Mesaj alımım kapalıydı @freud'a mesaj atıyordu mesajlarımı sen gönder diye. Abla dedim, Türkçe hatalarını düzelttim, o gitti doğru açtığım başlıkları yanlış haline çevirdi. Sözüme itimat edilmediği için engelledim.

Gelelim xena'ya; kendisine dedim ki benim entrylerime yorum atma, cevap verecek şekilde entry girme, girmeye devam etti ve engelledim.

Sonra olayı başa döndürelim; her yazara abazan diyorsunuz ya, sonra gidip (bkz:hepimiz abanız) diye başlık açıyorsunuz, açan kim? @dolores tabii ki..

Yazar kaçırdığımı defaatle bastıra bastıra söylüyorsunuz, @ormendahl bu sözlüğe en fazla katkı veren yazardı. Ankara zirvesine katılacağım diye adamı kandırıp, sonra gelip adamlara abazan diye dalga geçtiniz, Sözlüğü bıraktırdınız.
cinselsozluk.net/foto
Al bu fotoyu götüne sokarsın, ne de olsa alışıksındır.Gelelim sana; senin amacın diğer gayler gibi kadınların hakkından yararlanıp var olma çabasına girmek başka bir şey değil. Savunduğun kadınlar senin için her zaman bir araç, zamanı geldiğinde herkes anlayacak merak etme.

Ha şimdi son sözümü söylüyorum; hani sen her erkeğe her entrynde abazan diyerek bildiğin 2-3 kelimeden birini kullanıp imza attığını düşünüyorsun ya; benim imzam da “ götünü si..tiren @arc” olur. Hadi şimdi doğrudan anlamına gelen “direkt” kelimesini “direk” yazdığın halde kültürlü olduğunu düşünmeye devam et.
2

evli kadınların amını ve götünü su ve kanalizasyon idaresine bağlamak

niyet ettim bosalmaya
Uzun süre üzerinde düşündüğüm, küresel ısınmanın önüne bir nebze de olsa geçebileceğine inandığım projedir efendim.

Açıklayalım;

Şimdi bildiğiniz üzere yeni evlenen çiftler nikah kıymak üzere belediyeye başvuruyor ya hani, Hah bu noktada geline evlilik cüzdanı takdim edilmeden önce bir odaya alınacak amına ve götüne toplamda 2 adet sayaç takılacak.

Peki bu sayaçlar nasıl işleyecek? Sayaçların en önemli işlevi yapılan seksi hesaplamak olup; belediyelere ek gelir sağlayacak. Öncelikle amdaki sayaçtan bahsedelim, bu sayaç işemeleri hesaplamayacak tabii ki, o kadar vicdansız değiliz, kadından akan zevk sularını m3 hesabı olarak hesaplayacak. Bunun tarifesi her belediyede farklı olabilir, o yüzden net bir fiyat vermek istemiyorum. Kadın kişisi bir ay içerisinde ne kadar ıslanırsa o kadar fazla fatura gelecek.

Gelelim şimdi göte bağlanan sayaca, bu da anal seksi hesaplayacak, sıçmaları saymayacak. Götüne aldığı her bir giriş 1 tl olacak, yani erkek 30 defa gidip gelirse 30 lira fatura gelecek, bu standart bir ücret olup; yılbaşı zamlarıyla değişiklik gösterebilir.

Peki sayaçları kim okuyacak? Bunun için de bir yol düşündüm. Kadının amındaki ve götündeki sayaçları okuyabilecek iki kişi olacak. Birincisi kocası, ikincisi de kocasını aldattığı sevgilisi...

Gidecekler belediyeye “benim hanımın am ve götünün faturasını ödemeye geldim” diyerek sıraya girecekler. Bankadan otomatik ödeme talimati verilirse eğer %20 indirim de kazanabilir.. bu biraz da belediyelerin insiyatifine bağlı olacak.

Gördüğünüz üzere bu projede kadınları oldukça düşünmeye yönelik adımlar attım. 150 bin tl düğün masrafı soktuğunuz kocalarınızın siki az biraz kıpırdadığında domaltıp çat çat sikmesini engellemiş oldum. Artık rahatça “bu gece başım ağrıyor” demenize gerek kalmadan iyi bir uyku çekebilirsiniz. Bir dahaki projede görüşmede üzere.

lionel messi

niyet ettim bosalmaya
Belki de bu tanımı yaparken üzüleceğim kadar çok sevdiğim bir kız tarafından aldatılsam üzülmem, Öyle seviyorum kendisi ama artık yetenekleri tarafından yalnız bırakılmaya başlayan efsane futbolcu.

Sezon başından beri kendisine has patlama koşusunu yapamaz, çalımları atamaz, frikik konusunda da çok kötü bir performans sergileyen oyuncu hale geldi. Sıradanlaşmaya başladı. Bir gün bu anın geleceğini biliyorduk ama seni uzaylı olarak gördüğümüz için hiç umursamadık.
Anın tadını çıkararak güzelliklerini görmek yerine tuttuk “ronaldo mu messi mi” tartışmalarında bulduk kendimizi. Yaptığımız eşeklik için Affet bizi kral ama dediğim gibi yeteneklerin seni bırakmaya başlamış.

(bkz:2 ekim 2019 Barcelona inter maçı )nda hayatının en kötü topunu oynuyorsun. Bunda bir nebze de olsun futbola doymuşluğun olabilir ama ne kadar kötü oynarsan oyna adını futbol tarihine altın harflerle yazdırdın. Seni olursa eğer çocuklarıma gururla anlatacağım...

yaşlı gayler

niyet ettim bosalmaya
Ciddi anlamda bununla övünen insanlar var, şaka gibi. Ulan o videodakilerden birisi senin baban olsa, tüm arkadaşların babanın götünü si..tirdiğini ya da sakso çektiğini konuşsa ne hissedeceksin?


Böyle bir şey benim başıma gelse, hayatım boyunca yeri geldiğinde kemerle döven babama bile karşılık vermemişken, gider canlı canlı sikini keser, sonra leşini de gider en kalabalık yere atarım.

Kimse bana masal anlatmasın, anket yapın bakalım kim böyle bir şey yaşamak ister?

call of duty mobile

niyet ettim bosalmaya
sonunda mobil cihazların marketlerine gelen oyun. şimdi Araplara hile konusunda tolerans tanıyan, her boku görmezden gelen pubg düşünsün.

Eğitim modundan sonraki ilk savaşımı 16 kill ile tamamladım. Oyunda göze çarpan ilk bug ateş etme butonuna bastıktan yaklaşık 2 saniye sonra ateş etmesi. geriye kalan her şey pubg'yi siker atar.

Bu da ekran görüntüsü;

cinselsozluk.net/foto

abla deme lazım olur

niyet ettim bosalmaya
Zamanında sözlükte abla dediğim bir kadın vardı, Bir erkeğin kendisine sulanmaması alışık olmadığı bir durum olacak ki; her entrysinde bana laf çaktığını zannediyor.

Üzgünüm ama artık abladan da Öte, gittikçe teyze profili çiziyorsun.

muhallebi çocuğu

niyet ettim bosalmaya
Muhallebi çocuğu kavga ve dövüşten uzak duran, dayak yese bile karşılık veremeyen, ana kuzusu ve silik tiplemeler için kullanılır.

Cümle içinde kullanalım:

+ “lan amına koyim çocuk sana ana-Avrat küfür etti, niye çıkıp da bir şey söylemedin, muhallebi çocuğu musun?”
- ya boşver onun dediklerini takmıyorum.

Gördüğünüz üzere hafif gevşek, ağzı süt kokan, hayatı toz pembe kabul eden tiplerdir.

evli kadınların amcıklarını vergilendirmek

niyet ettim bosalmaya
Hükümetimizin yeni vergi kalemleri oluştururken listenin başına koyması gereken bir fikir.

Şimdi efendim açıklayalım, sadece tanım yetmez.

Biz nasıl ki ev, motorlu taşıtlar (araba, motor, kamyon, tır vb) ve arazi satın aldıktan sonra belli dönemlerde vergisini veriyorsak; evli çiftlerde erkek de kadın kişisinin amcığını satın alıyor ve vergisini ödemeli.. nasıl mı? O nikah dairesinde memurun kadına takdim ettiği evlilik belgesi var ya; hah, o işte kadının amcığının tapusudur. Damat kişisi belirli şartları yerine getirmiş, kına, düğün, gelinlik gibi organizasyon ve ürünleri takas yöntemiyle kadına takdim edip karşılığında amcığını satın almaya hak kazanmıştır.

Ee bu durumda tapusu olan her şeyin vergisini ödediğimiz için, amcığın da vergisi ödenmesi gerekiyor. Peki bunu neye göre vergilendireceğiz?

Alacağımız en önemli referans tabii ki araba olacak. Nasıl ki araba yeni ve motor gücü yüksek bir şey olunca vergisi yüksek, modeli düşük olunca da vergisi az çıkıyorsa; evlilikte de amcık vergi hesaplaması böyle çalışacak.

Şimdi yeni evlenen çiftlerde damat satın aldığı amcığı haftada 4-5 defa kullanıyor, ee bu durumda vergi yüksek çıkacak.

Gelelim eski model amcığa, bunlarda da koca haftada bir, bazı çiftlerde de ayda bir kullandığı için performans ve model düşüklüğünden dolayı vergisi az olacak.

Gördüğünüz üzere harika bir vergilendirme sistemi yaptım, amcığı çok kullanandan çok, az kullanandan da az vergi alınacak şekilde fikir beyan ettim. Hiç kimseyi mağdur etmemiş oldum...

Saygılarımı iletiyorum, bir dahaki başlıkta görüşürüz diyerek esenlikler diliyorum.

küçükken aşık olunan kişiler

niyet ettim bosalmaya
Sünnettimde 100 bin tl kağıt para takan Ayşe. Zaten Reyhanlı'da kaldığımız devlete ait lojmanlardaki tek yaşıtım ve arkadaşım da arap asıllı Ayşe'ydi.

Ben evde sünnet olmuş yatarken, eve benim kaldığım odanın penceresinden girip, “bu parayı sana getirdim hadi iyileş de oynayalım” diye vermişti. O parayı da iyileştikten sonra lojmanın önündeki badem ağacının altına gömmüştük. Onunla oynamak, ilk bisiklet sürmeyi beraber öğrenmek, bana Arapça öğretmeye çalışması hiç unutamayacağım hatıralar işte :(

kadınların amına ne bulursa sokması

niyet ettim bosalmaya
Dildo, patlıcan, muz, şişe, kalem, parmak, oklava, merdane, 34-37 Yıldız anahtar, ucu açık anahtar, İngiliz anahtarı, kriko kolu, lokma takımı, şaloma tutamacı, gaz kesici, hortum, yangın tüpü hortumu vb.

Bu kadar alet edavat çeşitlerini sanayi ustaları bulsa ikinci dükkanı açabilecek iş yapacaklar.
0 /