erken boşalma

0 /
chickenlegs
Erkeklerin partnerinin orgazmını bekleyemeden orgazm olması ve boşalması durumudur.
Bu işin çözümü ise basit (çoğu zaman), bol bol pratik.
delik kaput
Erken boşalmayı önlemek için seks yaparken başka şeyler düşünen arkadaşlarım var ulan hıyar ne anlamı var o zaman gösteriş için geç boşalmaya çalışmayın partnerinizle senkronize olursa ne ala ama olmazsa da fazla kasmayın 2.turda yakalarsınız
chickenlegs
Aydınlanma yaşadığım entry oluyordu. Peki erkeklerde bu durum cinselliği engelleyen ciddi bir problemken kadınlarda bu durum ne seviyededir acaba.
free
aylık seks düzeni az sayıda olan her erkeğin mutlaka başına gelebilecek mevzu. düzene oturtuldukça kalite yükselir.
seksopat
daha çok erkeklerin yaşadığı, düzenli cinsel hayat ve çeşitli bedensel aktiviteler ile düzeltilebilen cinsel sorundur. işin önemli bir kısmı psikolojiktir, o nedenle erkeklerin bu konuda anlayışlı partnerler ile sorunlarını çözebilecekleri aşikardır.

yıllar boyunca hemen boşalabilmek için masturbasyona alışmak zorunda kalan ve hızlı hızlı kendini boşaltan erkeklerin genel olarak yaşadığı durumdur ayrıca...
koray t
Erken boşalmamak icin Süleyman Demireli düşünen duydum. Daha ne fikirler cıkar zamanla burda
1
captured captured
Abdullah öcalan'ı düşünmekten iyidir.
kinky omega
eğer ikinci ve hatta üçüncüye devam edebiliyorsanız hiç de sorun olmayacak bir hadisedir. boşalmayım diye kendi kendinize maç düşüneyim, annemin öldüğünü düşüneyim falan diye o anki zevkinizin içine edeceğinize ikinci postayı nasıl atarıma odaklanıp ona bi çare bulmak daha efektif olur derim.
paradiselost
Aynı sorun bazı kadınlarda da görülebilir. Partnerinden erken boşalan bir kadın bitirmesi için erkeği zorlayabileceği gibi kısa aralıklarla defalarca da boşalabilir. Kadın kaç kere boşalırsa boşalsın, erkek ondan az önce boşalırsa yine erken boşalmış sayılır. Bu sebeple erkeğin işi biraz zordur. Kadınla aynı anda ya da ondan hemen sonra boşalmak zorundadır. Çünkü Türkiye' de suçlu her zaman erkek görülür. Erkek erken boşalır, geç boşalır, şeyi ya küçüktür ya büyük vs. Kadının bir eks.kliği ya da hatası söz konusu bile olamaz.
1
ofsaytıbozanadam ofsaytıbozanadam
+1, altına imza atarım :)
freudun purosu
Ülkemiz erkeklerinde görülmeyen durum.

Herkes ilk deneyiminde bile 45+ dakika performans gösterdiği için bizlik bir durum yok.

İlk deneyimim 15 dakikaydı. Bende yalan yok ağalar.
redlight
ülkede mahremiyet kültürü olmaması bunun nedenlerinden biridir.

çoğu kişinin ayrı odası yok. olsa bile sürekli anne veya baba odaya girer, gençtir rahat bırakalım anlayışı olmaz. söz konusu evlat da olabildiğince çabuk bitmeye odaklar kendini. bu yüzden "oğluşçuk" olarak yetiştirilen erkeklerin itici olmasının yanı sıra, erken bittiğini düşünüyorum.

kesin konuşmak elbette seksi ama bu basit bir varsayım.
debrelihasan
etrafımda kesinlikle olmayan durumdur arkadaş sohbet açılsa 60 dk lar çıkarmadan 3 ler 5 ler noluyoz ya çelik hasır mı kaplı kamış
neredenbaslasam
Cinsellik üzerine çalışan pis.kologların muhtemelen üzerinden en çok para kazandığı sorundur. Genel tanımı partnerden daha önce boşalmak olarak tanımlansa da belli sürelerin altında boşalma da erken boşalma sayılır. ilk bir dakika içinde boşalanların ciddi anlamda tedavi olması gerekmektedir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol