yolda yürürken penisini kaşıyan erkek

dolores
erkekler kadınlara oranla daha rahat yetiştirildikleri için yolda, sağda, solda her yerde bu eylemi normal gibi gerçekleştirmektedirler. dışarıdan çok itici göründüğünün farkında da değiller sanırım. birbirinizi uyarın beyler her yer eviniz değil.
1
wayne wayne
Kaşımak değil şimdi her zaman, mesela penisin ucu saçma bi şekilde boxera yapışıp acıtabiliyor, o an refleks olarak tenhada düzeltme ihtiyacı duyabiliyoruz. Kaşıma görüntüsü iğrenç o ayrı
kezban
Penisini arkadaş ortamında da rahat rahat gösteriyordur. Utanma duygusu yoktur.Görgü kurallarından bir haber yaşayıp gidiyor işte
1
lawyerose lawyerose
Sanırım sonraki level vapurda kızlara bakıp penisini elleyen erkek oluyordur. Millet olarak cinselligi çok yanlış anlıyoruz. Serbest bırakılmış. Dilerim tutuksuz yargılanıyordur
sheiscoming
Kolunu kaşımaktan farksız durumdur sonuçta insanlık hali ama sokak ortasında saniyelerce kaşımak cidden dışarıdan çok çirkin algılanabilir :)
everyman
Bir bunu dalgınlıkla yapmak var birde bilerek yarım dakika kaşımak var. İlk durumda farkettiğin anda bir kendinden utanırsın yürüyorsan hızlanırsın bir mekandaysan da birinin gördüğünden eminsen olabildiğince erkenden çıkmaya çalışırsın. İkinci durum ise net terbiyesiz orospu çocuğudur ya da en hafif haliyle orospu çocuğudur.
optimal
Bunu yaparken bir bacağını hafif yukarı kaldırıp allah ne verdiyse kaşıyanlar var. O değil tahriş olacak, yazık.
cinsel mi
Bazen penis organı içerde o kadar garip yerlere sapıyor veya yeni traşlandığında kaşınıyor ki istemsiz olarak utana utana yapmak zorunda kalıyoruz. O işkence gibi hislere dayanmak imkansız.
ilhampipisi
kesinlikle içlerinde olmadığım gurup hatta bir seferinde bizimkini düzeltmekten çekindiğimiden bir kızla onun görüntüsünü paylaşmak istemiştim. D:d
zek
başlık yanlış diye düşünüyorum, apışarasını kaşımak tüm versiyonlarını daha iyi hem de cinsiyet bağımsız tarif edebilir. Nazardan korunmak maksatlı olarak da yapanlar vardır (şaka değil).
organick
Bu eylemi gerceklestirenle goz goze geldigimde bana gulme geliyor. Bazisi sirf kadin gorsun diye yapiyor bence. Bazilari da yakalandigi icin utaniyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol