confessions

hemtoksikhemmaskulen

Kapalı Hesap - Yazar -

  1. toplam entry 21
  2. takipçi 0
  3. puan 629
  4. kazanç 0,06 ₺

yazarların ideal ön sevişme süresi

hemtoksikhemmaskulen
Yapılan araştırmalara göre heteroseksüel kadınlar ön sevişme ile birlikte 30 dakikadan az süren sevişmelerde daha az orgazm oluyor. En sevilen seks pozisyonları ile birlikte yapılan araştırmalara göre ortalama bir çiftin sevişme süresi günümüzde 12 dakika sürüyor. Yapılan araştırmalarda ön sevişme ve oral seks bu süreye dahil edilmese de yine de bu süre çiftlerin orgazm olması için yeterli bir süre olarak görülmüyor. Ortaya çıkan sonuçlara göre 19 dakikaya kadar süren cinsel ilişkiden tatmin olma olasılığı yükselirken, 7 dakika süren cinsel ilişkilerde ise çiftler gelecek seferin daha iyi geçmesi için umut besliyor.
https://www.yurtgazetesi.com.tr/genel/en-ideal-sevisme-suresi-ne-kadar-olmali-h99645.html

sanalda mantıklı konuşan kişinin buluşunca psikopat çıkması

hemtoksikhemmaskulen

ahahhahah bak bak laflara bak . sanalda mantıklı konuşan kişi dediği de şu : "kızsal triplere girmiyor, diyelim ki işim mi çıktı o an, 50 tane soru işaretine dan dan basıp neredesin diye sormuyor. sonrasında durumu anlatınca durumu anlayışla karşılıyor falan. nude mu istiyorum mesela, kendini ağırdan satmıyor, onu gerçekten arzuladığımı biliyor ve beni süründürme kezbanlığını yapmıyor. medeni ve aşmış denilebilecek bir konuşma tarzı vardı yani."

kızsal trip ne ? neden bu cinsiyetçilik ? kaç tane "kız" tanıdın da genelleyecek kadar tecrüben oldu ? bir yandan aramızda ister istemez bir dostluk gelişiyor diyorsun diğer yandan yatmaya çalışıyorsun off kalça tam istediğim gibi diyorsun. küçükken şiddet gördüğünü filan anlamış yüzüne bakınca hey allahım ya :D

-babam beni küçükken ıslak hortumla dövüyordu
- hımmm demek türk sanat müziğine ilginiz bu yüzden

konuyla ilgili bir video izlemiştim o da dursun şöyle kenarda https://www.youtube.com/watch?v=WFuWPhlsyEI
2

sen bana ne verebilirsin

hemtoksikhemmaskulen
aslında kurulan bu cümlenin arkasına gizlenmiş bir çıkar-fayda ilişkisi vardır. icra edilen ilişkinin , karşılıklı olarak taraflara "bir şeyler verme" eylemine indirgenmesi sonucu sıkça rastlanabilir. boynu bükük kalmak yerine terk eden kişiyi niye böyle bir şey yaptığına dair sorgulamak daha makbuldur. yani bir "torbacıya" sorulması gereken soruyu sevgilisine soruyorsa asıl o insandan "ne beklenebilir"?

gratis'te neler oluyor

hemtoksikhemmaskulen
"Latince anlamı "neredeyse bedava" olan Gratis markası faaliyete geçtiği günden bu yana müşterilerine kendilerini ayrıcalıklı ve güzel hissettirmeye devam ediyor. Herkesin kulağında olan 'Şımart kendini' sloganı ile birbirinden özel fırsatlara yer veren ve belirli aralıklar ile düzenlediği indirim kampanyaları sayesinde rafları adeta boşaltılan markaya ait ülke genelindeki mağazalarda ne ararsanız bulabilirsiniz. Her kadının bakımlı ve güzel olmaya hakkı olduğunu savunan marka, 500'ü aşkın mağaza zinciri ile kişisel bakım adına üst düzey hizmet sunuyor."

tahminimce indirim olduğu için kıyamet kopuyor. aylar öncesinden sevgilimle ilişkime son verdiğim için gratis ile bir bağım kalmamıştı , takip edemedim. meraklı arkadaşlar için daha demin sitelerine uğradım ve indirim katologlarını buldum. ekim ayı için https://oncecouponatime.com/tr/indirim-katalogu/gratis

sabancı üniversitesi

hemtoksikhemmaskulen
kuzenimin okuduğu ve avrupa standartlarına en yakın türk üniversitesi olduğu iddia edilen okul (kaynak bulamadım ) . 2016-17-18 yıllarında yapılan üniversite memnuniyet anketlerinin sonuçlarına göre 3 ankette de ilk 5 üniversitenin arasında bulunuyor. https://www.uniar.net/tuma geçmiş zamanlarda da yurtlarında karma olarak (bkz:kızlı erkekli) kaldıkları yönünde söylentiler duymuştum. geçen yaz kuzenimin sevgilisi ile aynı odada kaldığını duyunca şok geçirmiştim açıkçası. çiftler iş üzerindeyden bir anda odaya dalan temizlikçi ablaları da her ne kadar anlık paniklemelere sebebiyet verse de zaten aşina oldukları bu manzara karşısında soğukkanlı yaklaşımlar sergileyerek , tarafları ürkütmeden , sadece etrafta bulunan boş prezervatif kutularını toplayarak vazifelerini icra ediyorlarmış :)

edit : imla

vajinal mantar

hemtoksikhemmaskulen
kadınların sıklıkla karşılaştığı sağlık sorunlardan bir tanesidir.
"vajinal mantar, mantarların vajen bölgesinde meydana getirdiği enfeksiyondur. akıntı (peynir kesiği gibi), kaşıntı, yanma, mukozada kızarıklık ve kötü koku (maya kokusu) gibi rahatsızlıklar meydana getirir."

"en sık olarak candida albicans, daha nadiren candida glabrata, candida brasiliensis, candida crusei ve diğer candida türlerinin şerefsizliği nedeniyle ile meydana gelir."

"bu mantar türleri aslında normal sağlıklı kişilerde vajen içinde az miktarda bulunurlar. vajen bölgesinde normalde yaşayan baskın mikroorganizmalar laktobasillerdir. bu bakteriler hem ortamın asitliğini arttırarak, hem de bazı antibiyotik maddeler üreterek bu mantarların ve bağırsak içindeki patojen bazı bakterilerin (e. coli gibi) aşırı çoğalmasını engeller."

"
laktobasilleri öldüren antibiyotikler, vajinal duş, vajen deodorantları ve başka kozmetik uygulamalar nedeniyle laktobasiller ortamdan kaybolabilir. işte bu zamanlarda mantarlara gün doğar ve enfeksiyon tablosu gelişir."

kaynak olarak http://seyler.eksisozluk.com/vajinal-mantar-nedir-nasil-olusur-ve-nasil-tedavi-edilir


0 /