confessions

bigkerry

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 855
  2. takipçi 18
  3. puan 22964

cinselsözlüğün gelişmesi üzerine fikirler

bigkerry
bir zamanlar 20den fazla iyi yazan kadınların ve iyi yazan erkeklerin olduğu güzel bir ortam vardı. sözlüğün yanlış yönetilmesi, bazı şeyler uğruna; bu iyi yazarların küstürülmesi ile sözlüğün sonu bu halde gelmiştir. bütün ufak sözlüklerde durum hep böyle olur. ilk başlarda iyi olan atmosfer gün geçtikçe bozulur, çünkü sözlüğün sahipleri ve yöneticileri ne şiş yansın en kebap mantığı ile hareket eder her zaman, çünkü yeni bir oluşumda herkesi memnun etmeye çalışılır. sonucunda haklıyı haksızı birbirine karıştırıp haklı insanları sözlükten küstürür. küsüp gidenler peşine sevdiklerini takar zamanla, ortam terkedilmiş hayalet kasabaya döner.

örneğin kadın düşmanı ve hakaret içerilki bir entryi silmez yazara ceza vermezseniz, burası özgür bir ortam fikir/ifade özgürlüğü var derseniz(defalarca denildi); kafadan 3-5 kadın yazar kaybedersiniz. o kadın düşmanı yazar da zamanla sözlüğü terkeder. kadın düşmanı yazar adalet için sözlükten atılırsa 1 yazar kaybeder sözlük ama şimdi 5-6 yazar kaybetmiş oldu. gibi gibi... böyle olaylar 2-3 ayda 1 yaşandı, sözlüğün en başından beri bulunan yazarlar her olayda bir bir gittiler ve sözlük bu hale döndü. sözlüğün 2-3 senelik yaşamında hep bu tarz olaylarla kan kaybetti ama kimse durumu anlamadı, adaletli karar vermedi. bütün kararlar aman tadımız kaçmasın rıza bey mantığı ile hareket ederek verildi ama uzun vadede ağır ağır tadımız kaçırıldı. bazı yazarlar bu duruma karşı çaba gösterdi ama çoğu umursanmadı, umursanmayanlar da gitti. sonuç? hayalet kasaba!

kimseyi hayalet kasabadan arsa alma konusunda ikna edemezsin. acı gerçek bu sözlük burdan dönmez.

mermaid olayının derli toplu özeti

bigkerry
özet şu. mermaid sözlüğün en büyük yalancısı bir suru fake hesabı olan biri. başka biriyle flörtleşirken çocuk iki kızı da aldatınca mermaid çıldırıyor çocuğun hesabını tehditle alıp nicikini değiştirip. çocuğun fotolarını sözlük kızlarına atıp intikam alıyor. moderatör olarak ben bu olayı çözünce. lawyerella da şahit olunca. araya yalanları ile bizi de karıştırıyor. dildo da mermaidin yakınen tanıdığı yalakası.

aynı zamanda; (yazar: cinsel sozluk de tanisip evlenen ilk kadin), (yazar: atiyla birlikte barfiks ceken prens) nickleri de mermaid'e aittir. hala sözlüğe girebiliyor bu tacizci fake hesap uzmanı.

dodisi gelene dildo

bigkerry
yalancı bir ruh hastasına yalakalık yapan yazar. bana nude atıldığını ispatlarsan sözlüğü bırakıcam... mermaid sabah beri lawyerellaya telefondan mesaj atıyor beni kerry'e sattın diye. sen gelmiş sözlüğün admini ve modu ile haberleşmeden konu hakkında entry giriyorsun.

ispatlayamazsan sen gidiceksin sözlükten.

edit: mermaid dildonun hesabını ödünç aldığını söyledi. bu hesabında sözlükten banlanması gerekiyor.

mehmet masum kızlar orosp

bigkerry
biz de bu kıllı fotoları sağa sola atanların ipliğini, pazara çıkarırken koskoca günümüzü heba ediyoruz. üstüne bir de yırtık dondan fırlayan dildoyla .. pardon meriçlerle uğraşıyoruz. ne mermaidmiş anasını satayım sözlüğü birbirine kattı.
1
organick organick
Guzel intikammis. Hahhahahaymis. Neyse ben çıkışş yapıyorum....

mermaid

bigkerry
kendisinin ave adlı nicki sahibinden alıp nick değiştirip sözlük kadınlarına çıplak erkek fotoğrafı attığını; bizzat kendi ağzından whatsapp konuşmasında itiraf ettiğinin SS'leri vardır. kendisi sapık değildir. zaten ortada bir sapık yoktur. kendisi bir erkeğe ceza vereyim derken diğer hemcinslerini mağdur etmiş biri. söylediği yalanları ortaya çıkarırken başınızı şişirdim biraz. ama ben moderatörüm. görevim zaten mermaid gibilerine müdahale etmek. ayrıca olayı ben çözmeseydim bir kaç kadın yazarımız sözlüğü bırakıcaktı.

kendisi fake hesap uzmanı olduğu için başka hesapla geri gelmesi kaçınılmazdır. bu durumun önüne geçilmesi gerekiyor ileride bir olay yaşanmaması için.

kendisinin masum olduğunu düşünenler varmış: gelsin ss'leri göstereyim. kendisinin masum olduğunu düşünen ya mermaidin fake hesabıdır ya da kadın görmemiş yalakadır. aynı zamanda; (yazar: cinsel sozluk de tanisip evlenen ilk kadin), (yazar: atiyla birlikte barfiks ceken prens) nickleride mermaid'e aittir. hala sözlüğe girebiliyor.
3
lorem ipsum lorem ipsum
Hem başka bir hesaptan bunları yapıp hem de niye itiraf etti peki?
bigkerry bigkerry
itirafı bana etmedi. başka bir yazarla aralarıda geçen konuşma.
lorem ipsum lorem ipsum
anladım.

mermaid

bigkerry
ave'ye; 'seni lawyerella ya söylerim hesabını bana ver' diyerek... ave'nin hesabını alıp nickini değiştirip herkese penis fotosu attığını kendi ağzı ile söylemiş. ben şüphelendiğimi lawyerellaya söylediğimde; lawyerella da zaten kendisi yaptı bana söyledi intikam aldı ave'den... dedi. bu sabah ave'tekrar çaylak olarak sözlüğe giriş yapınca. onu hemen banlayın ben ondan rahatsız oluyorum gibi şeyler söyledi. ben de iyice şüphelendim konunun üstüne gittim. yapılan konuşmalarda edilen itiraflar sayesinde konu belli olmuştur.

olayın özeti budur.

sözlükte kimseyi karalamadığım gibi o penis fotoları yüzünden sözlükten gitmek isteyenler oldu. bu bir taciz vakasıdır bu konuyu ortaya çıkartmak sözlük yönetiminin görevidir. görevimizi yaptık.

disgusting muc

bigkerry
hesabı başka birisi terafından alınıp. nicki değiştirildikten sonra... kendi resimleri ifşalanmış olabilir. böyle bir ihtimal vardır. bunun üstüne gitmek zorundayım. banlandığında mermaid adlı yazar da sözlüğe vpnsiz girememeye başladı... kendisine bunu sorduğumda ve fotoların atıldığı ip'lere bakılacak dediğimde kendi entrylerini silmeye başladı...

Edit: tahminlerimiz doğru çıkmıştır. kendi ağızından itirafı var.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol