confessions

the purple pill

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 43
  2. takipçi 1
  3. puan 2630

erkekadam.org

the purple pill
Kadınlar konusunda gözümü açan the red pill akımının türkiye şubesi internet sitesi. Admini ve baş çevirmeni Mahmut Abidir. Temel olarak feminen düzenin erkek olmayı kötülediği günümüzde erkeklerin erkekadam olmaktan uzaklaştığı beta role bürünüp ağlak bir losera dönüştüğünü söyler. Kadın erkek ilişkilerini evrimsel psikoloji üzerinden açıklayıp erkekadamın kendisine ilgisi olan kadına yönelmesini önerir.

Neredeyse bir 6 aydır bu siteden öğrendiklerimi uyguluyorum. Vücut falan çalışmaya başladım, hayatımın kadını fikrinden uzaklaştım, giyimime daha özen gösteriyorum ve burası çokomelli paramı kendim için harcıyorum. Tabi daha redpill'i tam yutamadım bu yüzden purplepillim. Kısaca Sıçmaz diye düsündüğünüz kadınların gerçekte ne olduğunu ve ne istediğini, babanızdan öğrenemediğiniz alfa erkekadam rolüyle ilgiliyseniz link bırakıyorum. Buyrun bir bakın ya da tü kaka diyin ve bu sırada berkecanların aşık olduğunuz kızla takılmasını seyredin.(bkz: swh)
yeni bir başlangıç için

dildo vatandaş

the purple pill
Hayatı kadın onayına bağlı olan bu yüzden durmadan farklı kadınlarla beraber olan kimse. Bazıları bunu parasıyla bazıları diliyle yapar. Nasıl iyi sokuyor muyum gibi şeyleri de var bunların. Türkiye şartlarındaysa çoğu başarısız otuzbirci amsalaklardır.

dildo oğlan

the purple pill
Kadınlar tarafından takdir edilebilmek için dildo vazifesi üstlenir. Kezban ona laf sokar hakaret eder ama o belki sikerim umuduyla bunları sineye çeker. Karşılıklı mastürbasyondan sonra arkadaşlarına geçenlerde bir kıza çaktım öyle böyle değil der.

sen kafanda kurmuşsun zaten

the purple pill
Bir kadınla ilgili şüpheleriniz varsa bunları ona anlattığınızda süphelerinizde haklıysanız kurduğu cümledir. Eger bu cümleyi duymuşsanıZ kapıyı çarpıp gidin ve bırakın dildo oğlan onu terk edene kadar onla eğlensin. Ha evliysen geçmiş olsun şimdi hayatının aşkına başkalarıyla takılması için nafaka ödeyebilirsin.

sosyopat ve psikopatın farkı

the purple pill
İnsanlar psikopatlardan ölesiye korkar onları aralarından dışlarlar. Oysa psikopatlar gereğinden fazla uçlarda olan kimselerdir. Asıl tehlike 'sosyopat'lardır.

Psikopatların aksine sosyopatlar toplumun kendi yarattığı manilpülatif kimselerdir. Küçükken yaşadıkları travmalar kendilerini reddedilmiş hissettirdiğinden. Reddedilmekten ölesiye korkarlar. Bu da insanların fazla dürüst ama tehlikeli buldukları psikopatların aksine hemen burunlarının dibinde olmalarını sağlar. Ayrıca bir sosyopatın sözüne asla güven olmaz.
1
ilhampipisi ilhampipisi
Güzel bir bakış açısı.

seri katile denk gelen romantik

the purple pill
Vardır böyle bir tip. Romantik filmlerle kafayı bozmuş adeta hayatında bir hollywood filmi klişesi bekler. Olasılıkları artırmak için de olmadık yerlerde kimselerle olurlar. Psikolojik açıdan da imkansız gibidir bu ama imkansız olan hayatının aşkını bulamamak değildir zira o oldukça normal ve doğal bir şeydir. Hayır asıl mesele filmlerde hayran kaldığı hikayelerin tıpatıp aynısını yaşamak istemesidir. Bu da hayal gücü olmayışından ve herkesin hayranlık duyduğu şeyin 'aşkı' o karakterlere indirgemesindendir.

Aurası benzer olan kimselere sırf bu yüzden şans vermez. Komik çünkü bunu bir filmde görse fikri değişirdi. Sonunda birinde farklı şeyler olduğunu fark eder. Haklıdır da sonunda oldukça farklı biriyle karşılaşmışdır 'bir katille'!

erkek ilişkileri

the purple pill
Savaşçı atalarından gelen uyum sağlama beraber hareket etme yetisiyle harmanlanmış ilişkilerdir. Ekstra bir getirisi olarakta av ya da savaş sırasında yaralandığı vakit kendise yardımcı olmayacak kimseyi tanıyıp dışlama özelliğine de sahiptir.

her önüne gelenle yatan kadın

the purple pill
nemfomanyak olması muhtemel olan kadındır çünkü doğadan bildiğimiz üzere erkek genlerini aktarmak için her önüne gelenle yatarken kadınlarsa sahip olacakları çocuklarını korumak için tek eşliliği tercih eder. Bir de seks bağımlısı olmadığı halde her önüne gelenle yatan kimse belli bir olayı aşmaya çalışıyor olabilir.

ahlakçılık

the purple pill
Bir üstteki entry de modern ahlakçılığa örnektir. Bunu modernizmle neredeyse tüm dünyaya yayılmış olan batı kültürünün etkisiyle söylerler ve batı kültüründen ayrı ve hatta modernizm yüzünden küçümsenen doğu kültürüne olan düşmanca tutumlarından tanıyabilirsiniz. Bu tarz kimseler için iki kadının öpüşmesi gayet normalken bunu yadırgayan kimseler anormal kaçar. Eleştirdikleri kişilerden tek farkları Popilist söylemler olan, netflix söylemleri savunmalarıdır.
(bkz: aynı bokun laciverti)

Edit: insanlar bir şeyi sevmek zorunda değiller. Bir şeyi sevmemekte bir tür özgürlüktür. Sevmediği şeyden öteki diye bahsetmesi yok olmasını istemesi asıl kötü olan şeydir. Bana göre iki kadının öpüşmesi oldukça doğaldır, çünkü doğada örnekleri vardır, ama sen çıkıp bunu doğal bulmayanlardan 'fetöcüler' diye bahsedersen ben de sana aynı bokun laciverti derim. Zorlama işte ortadoğulusun.

kavat

the purple pill
İsim babası komizim'den binlerce yıl önce özel mülkiyeti ve aile kurumunu reddeden mazdek'le eşini paylaşan iran şah'ı 1. Kavat'tan gelen, bir tür hakarete dönüşmüş belli bir tavrı bildiren kelime.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol