confessions

outlaw

kapalı hesap Yazar -

  1. toplam entry 86
  2. takipçi 6
  3. puan 2723

türkiyede erkeklerin seks yapamaması

outlaw
feminizmin erkekleri iğdiş ettiğini unutuyorsunuz sanırım. şuan her şey erkekliğin üzerine atılmakta. en son gillette toks.k maskülenlik üzerinden erkekleri ezdi. cinsel roller değişiyor feminizm yüzünden. kadınlar bunu istediğini söylüyorlar ama ayağına sıktıklarının farkına varamayacak kadar körler. erkekler daha feminen, kadınlar ise daha maskülen olmaya çalışıyorlar.

erkeklerle birlikte olmayan kadınlar kendilerince haklıdır. fakat erken boşalan erkek hakkında konuşurken erkek suçludur. kadınların hiçbir şeyden memnun olmama durumu var, doyumsuzluk var, elindekiyle yetinmeme var. var oğlu var. şuan ortalama bir erkeğin hipergami testinden geçmesi zor. yaşadığımız dönem "geynocentric culture" tamamen. bu durum dıştan bir kadını tatmin ediyor fakat hipergamisi tatmin olmuyor. erkekleri iğdiş ettik okey, eşitlik getirdik(eşitlik adı altında pozitif ayrımcılık) okey, ama erkek kalmadı tüm bunları yaparken çünkü hepsini erkekliğinden ötürü suçladık. böylelikle kültür tamamen bozulmaya başladı.

hipergami acımasız evet ama dengeleyici bir unsurdu ilk çağlarda. erkeğin doğaya karşı güçlü olmasını öğretiyordu. eğer güçlüysen çocuklarını benden yapabilirsin diyordu. fakat şuan içinde aynı sistem geçerli, hala güç konusu devrede. aslında hipergami bir çağı başlatırken tüm dünyanın sonunu getirebilir güç'e tapması yüzünden. kırolar hala yaygınsa kadınların bu adamları tercih etmesi yüzünden yaygın. aslında çoğu durumda erkekliğe bok atılıyor fakat temele inince bunun kadın işi olduğunu anlıyorsunuz. atıyorum yarın hipergami algısı değişti kadın için. güç yerine artık bilgiyi elinde tutan adamları seçmeye başladılar. erkekler ne yapacak bu durumda? hepsi bilgi için çabalayacak.

o yüzden hipergami bir nükleer bombadır. yanlış ellerde sonumuzu getiren.

türkiye'de fakir erkeğin seks yapma şansının neredeyse olmaması

outlaw
görünüşte doğru bir önerme fakat tam olarak öyle değil. evet kadınlar seçilimde erkeğin sunduğu kriterleri değerlendiriyorlar sosyal statüsü, kendi statüsü, saygınlığı bir çok kriter var en sonunda evet ben bu adamla yatmayı düşünebilirim diyorlar. kesin bir cevap hiçbir zaman vermiyorlar.

erkek tarafına baktığımızda kişisel olarak ekonomik bir buhran söz konusu. hal böyle olunca da erkek statü yapma konusunda risk almamaya başlıyor. kazandığını parayı belli noktalara yatırarak hayatını idame ettirmeye çalışıyor. eğlenmeye gitmiyor, kafa dağıtmaya gitmiyor kadınsızlık yüzünden erkekliğide eziliyor. bu da dışarıda yürürken dolaşırken bile surat ifadesine yansıyor. tabiri caizse ezik bir adam oluyor. böyle bitik bir adamı bir kadında arzulamak istemiyor. güçlü bir adam görmek istiyor. fakat erkek için güçlü olacak pek bir pozisyon olmuyor çünkü risk alsa aç kalacak. hipergamik koşulların acımasızlığı en çok 3. sınıf ülkelerinde oluyor. başta hindistan geliyor. bir kadın 6 puan ise kendisini 7 gösterip 8 puanlık bir erkek arıyor. fakat 8 puanlık erkeklerde 4-5 tane 6-7 puanlık kadınları yanlarında tutuyorlar tek kişiyi seçmiyorlar. hal böyle olunca da düşük statüdeki erkekler için kadınlara ulaşmak zorlaşıyor. kadınlarda kendi puanlarının üzerindekilerine oynuyorlar hipergami gereği. sonra da şöyle bir laf ediyoruz. Bunca İnsan Yalnızken Neden Bunca İnsan Yalnız?

Özetle coğrafya kadedir. hipergami acımasızdır. saflarınızı ona göre alın, erkek olarak güçlü olmayı, sızlanmamayı öğrenin.

en başarılı cinsel illüstrasyon

outlaw
İnstagram için bombatomike vardır. Yaşlı ve espritiüel bir adam. Hayal dünyası epey geniştir.
Bu adamı sevmemin sebebi, erkeğin gözünden kadının nasıl olması gerektiğini tam anlamıyla belirtmesi. Kadın her daim seksi, alımlı, minik, yaramaz, anı güzelleştiren ve maskülen erkeğin sert davranışlarına direnmeye çalışırken keyif alan, erkeğin hayatındaki oyuncak olarak belirtmesi.

Evet günümüz feminizmi ve kadın erkek rollerinin değişmesi yüzünden bu kadınlara bir hakaret gözükecektir. Meriç erkekler bir deliğe girerim umuduyla karşı gelecektir. fakat Gerçek bir erkek için karşısındaki kadın alımlı olduğu kadar, erkek tarafından tamamiyle kullanabilecek seksi, minik, tatlı bir oyuncaktır.

o yüzden "masum kız" adı altında erkeklerin bahsettiği seks bile yapmaya kıyamadığı kadınlar, gerçek erkeklerin dünyasında yoktur. gerçek erkekler için o "masum kız, narin kız" hem hayal dünyasında hem gerçek dünyasında ne kadar zorladığını bilseniz şaşırırsınız. erkek o masumane yüzün ve fiziğin kendisi tarafından zorlandığını ve kadının buna direnirken zevk aldığını görerek tatmin olur. o yüzden eş seçimlerimde tercihimi her zaman minyon kızlardan kullanırım. çünkü neler yapabileceğimi dahi hayal edemezler.

" özetle erkekler için kadının yüz hatlarının ve harekelerinin masum ve saflığı erkeği o derece baskın ve durdurulamaz yapmaktadır. erkek o narin bedenin kendisinin altında ezildiğini ve bu ezilişten zevk alışıyla keyiflenmektedir. "

en başarılı cinsel illüstrasyon
en başarılı cinsel illüstrasyonen başarılı cinsel illüstrasyon
en başarılı cinsel illüstrasyon
en başarılı cinsel illüstrasyonen başarılı cinsel illüstrasyonen başarılı cinsel illüstrasyonen başarılı cinsel illüstrasyon

büyük yatırım yaptığınız sevgilinin sizi terk etmesi

outlaw
o yüzden söylüyoruz erkek duygusal olarak yatırımı minimumda tutmalıdır. kadın size 3 veriyorsa en fazla 2 vererek dengeyi sağlamalısınız. yoksa ödeyen beta konumuna düşersiniz, kadının size karşı olan saygısını bitirirsiniz.

kadınlar karşılarında kendisini pek kâle almayan erkekleri görmek isterler. ne kadar tam tersini söyleseler de.

göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer efsanesi

outlaw
kel tesellisi ; kılda keramet olsaydı götte çıkmazdı.
göbekli tesellisi : göbeksiz erkek balkonsuz eve benzer
penis tesellisi : boyu değil işlevi

gym giden çoğu erkeğe kaslarınızı değil beyinlerinizi geliştirin safsatasıyla aşağı çekmeye çalışıyorlar. gyme kadın için gelen erkek 3 aylıktır genelde bedelli deriz bunlara biz. 1.5 senedir oldu vazektomi sebebiyle ara vermiştim kilo aldım tekrar vermeye çalışıyorum. kadın için s.ksen çekilecek dert değil. rekabet hissini ve testesteron artışını seviyorum. kafa dağıtmaya da yarıyor daha ne olsun. kadın için gelseydim çoktan bırakmıştım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol