confessions

odipus

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 402
  2. takipçi 12
  3. puan 9994

telefon alacağım 3500 tl açığım var diyen kadın

odipus
alt yazılar, tırnak içinde söylüyorumlar, kadınlar bir sonraki adımları için hep ipuçları verir. hayatını kolaylaştır. sonraki adım için ona yardım et. daha iyisi o adımı sen at. paranla, fizik gücünle, sosyal statün ile, sahip olduğun bağlantılarla. bugün telefon satın alacak parayı bulmam için, yarın musluk ve klima tamiri için, daha başka bir gün görmeyi çok istediğim ancak yalnız başıma ya da kız kıza gitmenin fazlaca tehlikeli ve pahalı olacağı seyahat için lazımsın. seninle birlikteliğimin sürekliliği için bunlar gerekli.

not: elbette genellemedir. ayrıca sitem ya da kınama içermez.

z kuşağının gerizekalı olması

odipus
her kuşak kendinden sonrakini beğenmez. bunun da evrimsel süreçte bir avantajı olsa gerek, bilemiyorum:) her kuşak kadar aptal ya da akıllı olan kuşaktır. ortalama olarak daha iyi beslenebildikleri, daha hijyen ve elverişli koşullarda büyüdükleri, üstüne azıcık kafaları basıyor ise neredeyse sonsuz bilgi havuzuna çabucak ulaşabildikleri ve beceri elde edebilecekleri için çok şanslı olan kuşaktır. yaşayarak göreceğiz, ömrümüz var ise.

fütursuzca tüm kadınlara mesaj atan erkekler

odipus
Edison ampulü kaçıncı denemede buldu? 150 mi 400 mü 500 mü ilkokuldan beri öyle bişey anlatılır. Müthiş başarılı nice adam ilham veren konuşma yapınca onlarca yüzlerce kere başarısız olduğundan çuvalladığından ama vazgeçmediğinden dem vurur. Son olarak ünlü bir türk büyüğünün dediği gibi 'her arayan bulamaz ama bulanlar arayanlardır.' Israra devam eden nice sivrisinek görünümlü erkek onca yakışıklı, kariyer sahibi, iyi aile çocuğu vs. Havada karada galip dediğimiz hemcinsini alteder. Kimi hanımlar böyle seviyor. Durum bu.

tek eşli erkeğin delikanlı olma ihtimali

odipus
'Erkek birey' birden çok kadına cinsel arzu duyar. Çünkü neden duymasın!? Nice koçyiğitlerin dünya güzeli manitalarını/hanımlarını son derece sıradan ve hatta çirkin hatta sümüklü(bkz: swh) dişiler ile aldatması, kütahya'ya yolcu garantili havalimanı yapan akp iktidarı gibi böyle bi bakışta ve düz bir mantık ile anlaşılmaz ve saçma görünen icraatler içinde olması seyrek rastlanan bişey değildir. Bu tip şeylerin doğal/evrimsel açıklamaları açık kaynaklarda ayrıntıları ile mevcuttur.

Ancak ormanda değil 'medeniyet' içinde yaşıyoruz. Çok kişinin anlamakta güçlük çektiği şudur ki bu hayatta sahip olduklarınız size sahip olmaya başlar. Para, kariyer ve güç sahibi olabilirsiniz ancak adeta transparan hale gelen son derece şeffaf bu dünyada sahip olduğunuz bu şeylere dayanarak kafanıza göre ilelebet takılamazsınız. Parama güvenerek çok eşli yaşar giderim dersiniz ama planınız büyük ihtimalle sürdürülebilir değildir.

Sağlam zengin pekçok adamın yanında neden ortalama güzellikte bi hanım var ve neden aslında mazbut sayılacak bir hayat sürüp gidiyorlar? Bunları bir daha düşünmekte fayda vardır.

demet evgar'ı çekici bulmak

odipus
Normal şartlar altında güzel kadın, hoş kadın. Beyaz temiz bir ten, renkli gözler, düzgün fizik. Fıstık gibi kadın pek bi falsosu yok. Abartılı bir mimik olmaksızın sade bir pozunu ele alarak karar versen hadi itiraf edelim vallahi epey gideri var.

Sorun sanırım bizim çekici ya da itici olarak görülmemizi fazlaca etkileyen 'tavır'da. Jest ve mimikler, duruş, gülüş, abartılı kahkaha ya da tebessüm vs. vs. Zurnanın zırt dediği yer burası. Belki de kadın erkek pek çoğumuz da medeni hayat içinde bunun tam farkında olamıyor, adını koyamıyoruz.

Ünlü bir kadın oyuncu, dudağını arı sokuyor, şişiyor ve bunu paylaşmayı sorun etmiyor. Öyle de bi medeni cesaret sahibi kendisiyle barışık falan. Ancak ortalama bi erkek bu kadına bi bütün olarak bakınca fazlaca 'faldırı fastak'lık, abartı doğallık, patavatsızlığa varan dobralık ve hatta yararsız entellik, her an kafa ütülemeye hazır bir politik doğrucu görüyor.

Demet hanım böyle biri midir? Büyük ihtimalle değildir. Ama 'algı gerçekliktir' işte bize geçen sinyaller bu yönde. Yine de yukarıda dediğim gibi her türlü gideri var;)

tecavüz pornosu izleyen tecavüzcü müdür sorunsalı

odipus
değildir. cinsel arzu bazı noktalarda şiddeti de zorla sahip olma güdüsünü de içinde barındırabilir ve hatta barındırır. burada irade, süper ego, toplumsal ahlak ve normlar gibi şeyler devreye girer. bu gibi görsel materyale olan düşkünlük bazı örneklerde kaygı verici boyutlara ulaşabilir. öyleyse profesyonel destek gerekir. ancak zihinde kurulup duran yaşama geçmeyen fantezilerden ve bununla ilgili izlediğinden aklı başında biriysen neredeyse hiçbir zaman zarar gelmez.

kuma

odipus
ikinci karınız ve varsa devamındakiler. gözlenebilenden çok daha yaygın olduğu düşünülmektedir. bu gibi şeyler bazen sinirimi bozabiliyor ama kraldan çok kralcılık yapmak da hiç mi hiç hoşuma gitmiyor. o yüzden her kesimden ve her yaştan hanımlar eğer bu konuda gerçekten rahatsız iseler çare için bir araya gelmeli ve slogan değil çözüm üretmeye çalışmalılar. ha alan razı satan razı ise vallahi sonsuz saygı duyarım, ne mutlu helal olsun ne erkek adamlar var derim. hanımlar da mutlu ise ne ala kendi bilecekleri iş. bu gibi şeyler insanlık tarihi kadar eski ve ortadan kaldırılamazlar sadece minimize edilebilirler. mücadele edilmeli mi, minimize edilmeye çalışılmalı mı? tartışılır. pekçok durumda özellikle küçük yaşlarda ve maddi olarak dezavantajlı olan kadın açısından hür irade son derece tartışmalı hale geldiği için bence mücadele edilmeli. ha maddi olarak güçlü bir erkeğin olanaklarından yararlanıp ikinci, üçüncü olarak hayatına devam etmekten mutlu olacak büyük fakirlikten kopup gelmemiş minimum 90 ıq ve 25 yaş üstü kadın kişiler için tercih hakkıdır bana kalırsa.

dipnot: günümüz şartlarında minumum 24-25 yaşına varmadan gerçekten sağlıklı ve soğukkanlı düşünme yetisi kazanabildiğimizi düşünmüyorum. sosyal sınıf, etnik köken cart curt farketmeksizin türkiye özelinde. istisnalar kaideyi bozmaz. kadınların farklı tezleri olabilir. saygılar.

insanda garip hisler uyandıran şarkılar

odipus
Hammock - Ten Thousand Years Won't Save Your Lifebu klip ile başka, gözlerimi kapayıp dinlersem başka.

ayrıca mini seri dizi tavsiyesi olsun. unsere mutter unsere vater - generation war. yalnızca üç bölüm ikinci dünya savaşı doğu cephesi, alman perspektif, harika bir yapım.

unutmak için başkasıyla sevişmeyi denemek

odipus
12şarkıları aklına getirir.

3. hetero bir erkek olarak deneyimlenenler. kaçtığın bir şey olmasına karşın beyin böyle çalıştığı için direkt kıyas. düşünmek istemediğin şeyi sürekli düşünüyor olmak gibi. iz bırakan ilişki sonrası bir süre aklın ister istemez hep biten ilişkinde ve malum insandadır. dolayısıyla yaşanan herşey yine onunla ilintilidir. bazen acı ve kabul etmek istemediğimiz bişey de olsa çivi çiviyi söker. eskiden kurtulmak için yenileri deneyimlemek gerekir. yeni deneyim bazen bir masaj salonundaki mutlu son, bazen çok uzun uğraşlar sonrası elde edilen yeni sevgili, bazen de rastgele denebilecek kadar zahmetsiz ve spontane gelişen bi yakınlaşma olabilir.-bu yakınlaşma sonraları ciddileşebilir.- talih genel olarak pekçok erkeğe son derece cimriyken kahramanımız böyle bir fırsatı-çıkarsa-çoğu zaman ıskalamayacaktır. memnuniyet ya da pişmanlık sonranın işi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol