türkiyede erkeklerin seks yapamaması

the red pill
orta doğu zihniyetinin bayrak taşıyıcısı türkiye'deki sosyolojik problemlerin en büyük kök nedeni budur.
ülkemizde bekar kadınların büyük çoğunluğu aile baskısı ve kontrolü altında. doğru düzgün cinselliklerini yaşayamıyorlar.
başka bir çoğunluk ise dini nedenlerle seks yapmıyor.
aktif cinsel hayatı olan özgür kadın sayısı çok az. onlar da herkese nasip olmuyor.
cinsellik yaşayan kadınlar da (bkz: hipergami) nedeniyle kendinden üst seviye erkeklere yoğunlaşıp kendiyle eşit ve düşük seviyeli erkeklere böcek gibi davranıyor.
sonuç olarak ciddi bir arz-talep eşitsizliği var. seks yapabilen 5 milyon kadına karşı seks yapmak isteyen 20 milyon erkek. tabi bu 5 milyon kadın da en üst yüzdeli dilime oynadığı için 20 milyon erkekten sadece 1 milyon kadarı bir eli yağda bir eli balda sekse ulaşabiliyor.
kalan 19 milyon erkek aylarca hatta yıllarca seks yapamıyor.
sonra neden trafikte adam bıçakladılar. neden platonik sevgilisini öldürdü.
işte hep bu nedenden.
artemisia
valla yapan da gayet güzel yapıyor hatta peşinden koşturup sıraya sokuyor..
yetenek işi biraz sanki..
onu şöyle değiştirmek lazım, türkiye'de bazı erkeklerin seks yapamaması.. kıps :)
dolores
Evet yapamıyorlar.Türk erkeklerinin ortalama boşalma süresi 3.7 dakika imiş. Bu ortalama. Bundan çok çok çok daha kısa sürenleri kadın arkadaşlarımdan duymuştum. Yani yapsalarda yapamıyorlar gibi bir şey 😃
6
fox1985 fox1985
Minimum 20 dk kesinlikle o süreyi kabul etmiyorum 🙂
erospu cocugu erospu cocugu
Bilimsel olarak erkekler "orgazma ulaştığı an" boşalma süresi maksimum 20 saniyedir.
okuryazar okuryazar
Desene attığı taş ürküttüğü kuşa değmiyor.
dormammu dormammu
Aman ne komik değil mi? Erkeklere laf sokmak için bir neden daha...
feromontutkunu feromontutkunu
İstediğim zaman boşakabilşyorum da nerde
malina malina
3.7 den daha kısa süreye muhatap kalan zavallı (kadin) arkadaşlarının nickini özelden atar misin. Bi şey diycem
alfred thickcock
Ben yapıyorum amk. Erkek mi değilim türkiye mi değil burası? Sene olmuş 2019 lan neyin kafasını yaşıyorsunuz? Herkes turbo yolunda amk. Herkes makine, herkes bitirim, herkes rocco.
hauptmann
İçinde bulunduğu kültürün bireyin cinsel yaşamı üzerinde etkisi noktasında, örnek olarak verilebilecek bir durumdur.
kaligokhan
turkiye de sağlıksız bakimsiz son yillarda hazır gıda ve kilonunda etkisi ile birlikte erken boşalma iyice dibe vurmuştur. evli kadınların gözünün dışarı kayması, sevgililerin aldatmasi, baldizin enisteye vermesi, komşunun komşulardan evden cikmamasi gibi kötüye kayan bir durumdur. Çözümü çok basit ama kulak aşmayan gerici işi diyerek kimyasallara başvuran garibanlar.
mars
Evli erkeklerde de sıkça rastlanan bir durumdur. Özellikle birçok Türk kadını çocuk olduktan sonra seksin amacına ulaştığını düşünüyor ve seksten soğuyor. Seks arzusu ikinci çocuğu istediğinde artıyor. İşte bunlar hep edimsel koşullanma ve toplumsal dayatma.
jesuschrst
şimdi kadin yazarlarimiz yazmis 3 dakika,3,5 dakika vs diye..ee kadin yazarlarimiz siz o verdiginiz adama bir kez degil de bir kac kez versen,vermek icin pesinden minimum 6 ay kosturtmasan,am ben de musa benim demesen,seks'in kutsal bir sey olmayip yeme icme gibi bir sey oldugunu anlasan,seni hakiketle s.ken ahmet'e, mehmet'e degilde berkecan'a si..tirirsen 3 dakika olur tabi ki..tamam gücü ve güçlü olmayi seviyorsunuz ama bizim kastettiğimiz güç ile sizin kastettiğiniz yada anladiğiniz güç ayni güç degil bunu hepimiz biliyoruz. Bu 3 dakika,3,5 dakika diyen kadin yazarlarimizi uzağa gitmeye gerek yok sözlük'te biz de birer deney yapalım o zaman:/ kadin yazarlarimiz erkek yazarlarla sevissinler (ben de dahil) görelim bakalım sevişmeyi biliyor muyuz? Bilmiyor muyuz? 3 dakika mı? 3,5 dakika mi siz de bizleri test etmis olutsunuz:) Görelim bakalım cesur ve kendilerini seks tanrıçası olan kadın yazarlarımızı:)
2
ofsaytıbozanadam ofsaytıbozanadam
Altına imza atılası bir entry, tebrik ediyorum
jesuschrst jesuschrst
Sağolasin eyvallah:/
outlaw
feminizmin erkekleri iğdiş ettiğini unutuyorsunuz sanırım. şuan her şey erkekliğin üzerine atılmakta. en son gillette toks.k maskülenlik üzerinden erkekleri ezdi. cinsel roller değişiyor feminizm yüzünden. kadınlar bunu istediğini söylüyorlar ama ayağına sıktıklarının farkına varamayacak kadar körler. erkekler daha feminen, kadınlar ise daha maskülen olmaya çalışıyorlar.

erkeklerle birlikte olmayan kadınlar kendilerince haklıdır. fakat erken boşalan erkek hakkında konuşurken erkek suçludur. kadınların hiçbir şeyden memnun olmama durumu var, doyumsuzluk var, elindekiyle yetinmeme var. var oğlu var. şuan ortalama bir erkeğin hipergami testinden geçmesi zor. yaşadığımız dönem "geynocentric culture" tamamen. bu durum dıştan bir kadını tatmin ediyor fakat hipergamisi tatmin olmuyor. erkekleri iğdiş ettik okey, eşitlik getirdik(eşitlik adı altında pozitif ayrımcılık) okey, ama erkek kalmadı tüm bunları yaparken çünkü hepsini erkekliğinden ötürü suçladık. böylelikle kültür tamamen bozulmaya başladı.

hipergami acımasız evet ama dengeleyici bir unsurdu ilk çağlarda. erkeğin doğaya karşı güçlü olmasını öğretiyordu. eğer güçlüysen çocuklarını benden yapabilirsin diyordu. fakat şuan içinde aynı sistem geçerli, hala güç konusu devrede. aslında hipergami bir çağı başlatırken tüm dünyanın sonunu getirebilir güç'e tapması yüzünden. kırolar hala yaygınsa kadınların bu adamları tercih etmesi yüzünden yaygın. aslında çoğu durumda erkekliğe bok atılıyor fakat temele inince bunun kadın işi olduğunu anlıyorsunuz. atıyorum yarın hipergami algısı değişti kadın için. güç yerine artık bilgiyi elinde tutan adamları seçmeye başladılar. erkekler ne yapacak bu durumda? hepsi bilgi için çabalayacak.

o yüzden hipergami bir nükleer bombadır. yanlış ellerde sonumuzu getiren.
hakiki tosun paşa benim
Her genelleme gibi bu da yanlıştır. acemî olanlar ve kendini kontrol edemeyenler evet, kötü sevişiyor ve erken boşalıyor olabilir ama teoriyi değil de pratiğini düşününce iyi sevişmek insanın gözünde çok da büyütülecek bir durum değildir. Hele ki partnerin nelerden hoşlandığını kısa sürede çözünce, üstüne bir de en az yarım saat boşalmayınca direkt ''iyi sevişiyor'' pozisyonuna sıçrama yaparsınız.

her kadının özel zevkleri, tahrik olma noktaları vardır ki türk erkeği 'bencil' olmayı bir kenara bırakıp ''seks'in temelinde önce kadının orgazm olması'' düşüncesini kabullendiginde ve az önce bahsettiğim tahrik olma ve doyuma ulaşma yolunu bir bir uyguladığında gâyet de iyi seks yapan partnere dönüşmesi normaldir.

Burada kadınlara da bir görev düşüyor. Şâyet partneriniz kötü sevişiyor ve eks.klik gösteriyorsa, beklentinizin dışında figürler sergiliyorsa 'iletişim' denen bir şey var. Onunla konuşun vr ne istediğinizi söyleyin, beklentilerinizi belirtin, ayıp değil bu. Sorumluluk almaktan ve yönlendirmekten çekinmeyin.
seks mi burası
erkeklerin yüzde 10 unun kadınların yüzde 90 iyle sevişmesi yüzünden olabilir.
Seks konusunda içgüdülerimizle hareket ederiz. türün mükemmeleşmesi için mükemmel eş seçimi gerekir ve kadın için bu mükemmel şartları sağlayan erkekler yüzde 10 luk dilimdedir. doğuştan şanslıdırlar.
bigkerry
bunun bir çok sebebi var... ülke durumu toplumun durumu ortada; uykusuzluk sitres hasta olmak ve seviştiği kadın. bu 4 şıkta da sorun yoksa sabahlar sizin olsun.
kinky king
Haklı bir serzeniş. Cebinde bol parası olan ya da über yakışıklı olanlar sekse rahat ulaşabiliyor. Diğerleri için çok fazla uğraş isteyen bir süreç.

Yeni kız bul tanış yedir içir hediye al evine bırak evden al... Hepsi ne için ? Penisin vajinaya girebilmesi için. Sekse ulaşmak bu kadar zor olmamalı lan altı üstü insani bir ihtiyaç. Cinsellik olmayınca insan gergin olur sinirli olur...
venus
Ataerkil toplumların kanayan yarası olarak, seksi savaş alanı ile karıştırma sorunsalı
Şiddete eğilim, gövde gösterisi, performans ve ispat kaygısı
Kadın sevişmesin erkek sevişsin, e bu adam kiminle sevişecek probleminin artık tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan noktasına gelmesi
Toplum baskısı ve pornodan öğrenilmiş cinsellik
Ulan bende niye böyle olmuyor diyerek işlerin yolunda gitmediğini düşünen erkekler, erkeklerimiz (filmlerdekileri gerçek sanma yaşını geçtiniz artık yapmayın)
Beklentinin tavan yapmış olması, tatmin olamamak ve olmayanı abartmak
Bu konularda uzlaşılırsa kadın da erkek de Türkiye'de cinselliğini kaliteli sürdürecek, inanıyorum
mermaid
Ekme ve biçme durumu net. Erkek kişisi , seks yapan bir kadın kişisinin seks yapmasını etiketlerse ; cinsiyet ayŕımı yapar veya kendi cinsinden ; karşı cinsi küçük görürse ; seks yaptığı kadını ; ortalık malı gibi damgalamak için numarasını arkadaşlarına verirse ; sonucuna katlanır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol