yunan erkekleri

okuryazar
İki tipi vardır. Kısa, şişman, esmer ve fodul piknik tip.
Uzun, ince geniş omuzlu yakışıklı tip. İlki genelde adalar ve güney kısımlarda bulunur ve italyan, kuzey afrika kırması olma ihtimalleri yüksektir. İkincileri kuzeyli, makedon ya da slav kabilelerin karışımı olup tipik yunan tanrısı heykellerine poz vermiştir ataları.
Tip olarak böyleyken karakter olarak maço, egoist osmanlı kafasında olanların yanısıra anneci, kılıbık, biseksüel veya gay eğilimleri taşıyanları da mevcuttur.
Solcular ateist, feminist ve kültürlü iken, aşırı sağcı cahil, papazın emrinden çıkmayan kadını ezen tipleri de bulunmaktadır. Kısacası bizim erkeklerden hiçbir farkları yoktur sünnet derisi fazlalığından başka.
Dolayısı ile türk erkeklerine tercih edilmeleri için önemli bir özellik taşımamaktadırlar.
organick
Bir Tugce Kazaz'in eski esi olan Yorgos Seitaridis'i bilirim. Bir de dimitris'i. Kendisine sohbet esnasinda sehven dimitros diye hitap edince sohbeti oracikta kesmisti.
hakiki tosun paşa benim
9-10 kez gittim yunan adalarına, atinaya ve selânik'e. Ne yunan kadını bizim türk kadınının eline su dökebilir ne de yunan erkeği bizlerin yanında erkekten sayılabilir.

Ne zaman gitsem ''türk'üm'' dediğimde hepsinde bir çekinme oluyor, hepsinde bir gerileme. Hissediyorsun adamların türklerden çekindiğini, o korku kazık çakmış yüreklerine.

Ayrıca kusura bakmayın hiç de bizden daha yakışıklı değiller öyle, Standarttan sapmayan tipler. ilâveten, hatırı sayılır seviyede gay var aralarında. yunan kadını inanın bana yunan erkeğini erkekten saymıyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol