yiyişmenin seksten daha heyecanlı olması

akrofobik akbaba
Yiyişirken kalp atışları daha hızlı atar,hele parkta,sinemada olursa heyecan iki katına Çakar,seks ise sadece birleşme anında boşalmaya yakın heyecan yaptırır.
malina
Sevisirken yiyismeye dönüp ordan sekse hatta s.meye gectigimizden aralari ayiramiyom abi kusura bakma.
Level 1 daha kötüsü 2 de kaliyorsan abovv çok kötü. Dusman gotune.
hakiki tosun paşa benim
işte bunlar hep kişiye göre değişen zevkler.

öpüşmeyi bile zaman kaybı görüp direkt penetrasyon isteyen bir kadınla birlikte olursanız ne olacak? Seks kadar görece bir paylaşım yoktur insan yaşamında.
banadalazm
yeni tanistigin biriyle ilk defa yapıyorsan ve sevisme ateşli boyutlara geldiyse katıldığım hede, seksi düşünmezsin bile. Tabi bu sevişme partnerinin üstünü yavaş yavaş çıkartana kadar sürer. Sonrası ise biliyorsunuz zaten (bkz: damran komran)

sabah sabah uykumdan uyanıp bunları yazdiriyorsunuz bana, bu yüzden seviyorum herhalde burayı
yakasyrtk
Nihai hedefe ulaşma amacını tetiklediği için daha heyecanlı, direkt ulaşınca tadı kalmıyor çünkü; oyunlarda yapılan hile misali.
cesurca yaladim leopari
açıkçası bu bana keyif vermiyor artık. heyecanlı zamanlar geride kaldı sanırım. daha bir kaç hafta önce iş münasebetiyle tanışıp henüz görüştüğüm bir kadın bunu bana teklif etti. sanırım kendisi lise zamanlarından çıkamamış. arabayla gel al beni arada tenhalara gideriz, öpüşüp yiyişiriz teklifinde bulundu alenen. kendisini kibarca reddettim, biraz bozuldu ama gayesinde kararlı gibiydi. beni güvenli biri gibi görmüş olmalı. yani velhasıl kelam, şahsen bundan pek keyif almıyorum artık.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol