confessions

the red pill

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 532
  2. takipçi 15
  3. puan 24972

kadınlar dünyayı güzelleştiriyor yalanı

the red pill
modern dünyada erkekler kadınlara pozitif ayrımcılık yapsın, kadınlar aç kalmasın diye uydurulmuş bir yalandır.
erkekler olmasa, yaşama tutunma becerisi olmayan, erkeklerin üzerinden geçinen kadınlar açlıktan kitleler halinde ölür. neymiş efendim kadınlar dünyayı güzelleştiriyormuş. iş yerinde torpilli kontenjan aç, yok hediye al, yok modaya uy kadınlara pahalı kıyafet al vs vs..
seks olayını çözsek, kadına ihtiyaç kalmaz kadınlar açlıktan ölür. zaten yapay rahimle bebek yapma işi de bitmek üzere.
organick organick

evlilik başarı mıdır

the red pill
evlenmek ve çocuk yapmak bir kadın için başarı değildir. şunu anlayın artık.
mahallenin en çirkin kadını olsanız da, ilkokuldan sonra okumamış olsanız da, işsiz olup 100.000 tl borcunuz bile olsa, bir sürü erkek gelip evlenmek istiyor. birini seçip evlenebiliyorsun.
sırf 'am'ın olduğu için erkekler geliyor, ailenden istiyor ve evleniyorsun.
bir gece 30 saniye süren saçma bir sikişten sonra hamile kalıp çocuk doğurabiliyorsun.

birinin başarılı olması için maslow ihtiyaçlar hiyerarşisine göre; saygınlık ve kendini gerçekleştirme aşamasına ulaşması lazım. sen daha ilk basamaktasın, yeme,içme,sıçma aşamasını aşamamışsın ki, başarı bunun neresinde..

ekonominin batmasının genç kızların umurunda olmaması

the red pill
etrafta gözlemlediğim durumdur. ayıp olmasın diye 1-2 tane ekonomik twit attıktan sonra, yine asıl mevzuya dönüyorlar, erkekler, ilişkiler, burçlar vs
nasıl olsa gencim, ekonomi ne kadar kötü olursa olsun bana talip olan onlarca erkek çıkacaktır, hesabımı ödeyen bulurum, bana hediye alanlar yine olacaktır. herkes batak olsa da zengin koca elbet bulunur.. bu mantıktalar.. yazıklar olsun

evlilik pişmanlıktır

the red pill
eskiden evlilik kadın ve erkeğe eşit fayda sağlarmış ama günümüzde evlilik tamamen kadını koruyan bir kurum.
kadının aç kalmamasına, çocuk yapmasına ve çocuğa bakmasına yarıyor..
bir erkeğin hormonları, o kadar da çocuk çocuk diye bastırmıyor ancak ortalama bir kadın hormonlarına söz geçiremediği için çocuk yapmak zorunda. vücut istiyor çünkü.
ayrıca artık bir erkek tek başına krallar gibi yaşayabilir. (yeme içme, temizlik sorunları günümüzde kolayça çözülüyor.)
cinsellik ihtiyacını da eskort ile karşılayabilir.
kadın öyle mi, 35 yaşından sonra, çok şanslı değilse (parası veya iyi bir işi yoksa), toplum tarafından resmen istenmeyen kişi ilan ediliyor.
özetle, evlilik olayı kadınların erkeklere kurduğu bir tuzaktır..
zaten belli olmuyor mu, instagramda,tiktokta görüyoruz kadınlar evlenmek için çıldırıyor.. erkekler o kadar da hevesli değil ama bir şekilde büyülenip biraz da am peşine düşüp evlilik tuzağına düşüyorlar..

kadınların yaygara kopararak ekstra haklar elde etmesi

the red pill
avrupadan fon almış feministlerin ayda yılda bir olan öldürülme, kaçırılma, dayak vs gibi olayları yaygara ile sanki her dakika yaşanıyormuş gibi lanse ederek, türk erkeğini ezik bir hale getirmesi durumunu bir erkek olarak iliklerime kadar hissediyorum. işimde gücümde normal bir erkek olarak bile, kadın görünce gözümü kaçırmaya başladım. kadın olan asansöre binmeye korkuyorum. istemeden yanlış bir şey yaparım, her an şikayet edilme, sosyal medya linçi yiyebilirim diye korkulu bir hayat yaşamaya başladım.

17 yaşındaki kız

the red pill
çok garip bir yaş. 18 yaşına 1 gün kalsa, sevgili olursanız sapık oluyorsunuz, hapse giriyorsunuz.
18 yaşına girdiği gün, 'kim ne isterse onu yaşar ya sana ne' diyorlar.

çok garip bir yaş ; annelerimizin, anneannelerimizin evlendiği , çocuk yaptığı yaş.
ama şimdi 'çocuk' olarak gördüğümüz bir yaş.

erkeğin evinde intihar edip erkeği cezalandırmak

the red pill
milyonlarca psikopat kadın var değil mi? bipolar bozuk vs.
mesela kadın intihar etmeyi düşünüyor ve bir erkeği de cezalandırmak istiyor. örneğin eski sevgilisini,kocasını,kıskandığı bir erkeği,iş yerinde birini vs

kadın bir görüşme ayarlayıp adamla beraberken camdan direkt atlayıp intihar ederse ; twitter mor halka cemiyeti, ekşisözlük meriçleri, feminazi cemiyetleri vs yoğun bir yargısız infaz kampanyası başlatacak. adam ağırlaştırılmış müebbet yiyecek.

'bir tane bile intihar eden kadın olamaz, ayağı taşa takılıp ölse, erkek katletmiştir' kampanyasına kurban gitmemek için milyonda 1 ihtimal bile alıp da azıcık ruhsal sıkıntı belirtisi bile gösteren kadınlarla baş başa asla kalmayın dostlar.
1
qubar qubar
Derin mevzu gündemde böyle bir olay var onunla bi ilgisi varmı yoksa genelmi öylemi esti,her olay ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekiyor senin dediğinde olabilir diğer türlüde bazen erkek düşmanlığı hat safhada olabiliyor benide bir kadın doğurdu ben kendi adıma hak etmiyorum

kredi çekip tatile gitmek vs bu yıl da tatil yapmamak

the red pill
tatile gitmeyince, zihinsel olarak dinlenemediğim için psikolojik olarak her geçen gün yıpranıyorum. ancak bir taraftan da 2 kişi 7 günlük tatil çok pahalıya patlayacak. o kadar param da yok. kredi çekip veya kredi kartımın limitini patlatarak tatile mi gitsem, bu yıl da evde mi otursam. bir taraftan da bodrum'da orada burada çılgınca eğlenen milyonlarca zengin var. benim niye param yok?
düşünmekten geceleri uyuyamıyorum.

instagramda tüm kızlar çok güzel ve zengin moralim bozuluyor ?

the red pill
aslında o zengin gözüken kızların çoğu zengin değil. sadece kendilerini zengin gösteren fotoğrafları seçip yayınlıyorlar. 50 TL borç ver desen çoğu veremez. Ortadoğu ülkesinde yaşadığımız için kişilikten çok zenginlik önemli.
aslında zengin olmayan ama kendini zengin gösteren kadınların iç dünyasında büyük dramlar var merak etme.
güzel gösterme konusunda da öyle.. bir çok defa filtreden geçmiş, üzerinde oynanmış en iyi çıkan fotoğraflarını cinsellik sosuna bulayıp servis ediyorlar.
hepsinin amacı belli ; daha çok ilgi çekmek ve zengin erkek bulmak..

erkeklerin öfkesinin sebebi

the red pill
kadınların psikolojik şiddeti (sürekli trip hali,mutsuzluk hali,erkeğe baskı)
kadınların sözleri ile tahrik etmesi. (sen erkek misin be? senden daha erkeklerle birlikteydim, delikanlı mısın, yatakta fos çıktın.. gibi)
kadınların, boşandığı erkeğe çocuğunu kasten göstermemesi
kadının nafaka bağlatması, dava açıp erkeğin donuna kadar alması. tüm hukuk sisteminin erkeğin yıllarca çalışıp edindiği malına göz dikmesi. süresiz nafaka.
kadının sözü geçerlidir karinesi uyarınca, erkeğe iftira atması
kadının aldatması ama yine de mahkemede nafaka bağlatarak haklı çıkması (ilgilenmedğin için aldattım vs.)

kitap okumanın gereksiz olması

the red pill
binlerce yıl önce görsel anlatım yokken, ilkel öğrenme aracı olan kitap ile insanlar bir şeyler öğrenmeye çalışırmış. günümüzde, her şeye hızlıca internetten video,animasyon olarak hızlıca ulaştığımız için, aynı kültür seviyesine ulaşabiliyoruz. kitap okumadan çok daha kültürlü olunabiliyor.
örneğin ,1851 yılında yazılan Moby-Dick kitabını okumaktansa netflixten in the hearth of the sea filmini izleyip çok daha kültürlü olabilirim

şerefli abazalık şerefsiz amcılıktan iyidir

the red pill
sosyal medyada yüzlerce kadına ezik ezik mesaj atan götünü kaldıran erkeklere lafımdır. 3 kuruşluk kadınların götünü kaldırıp 1 tane bile kadın bulamadığınız gibi, biraz bulma ihtimali olan erkeklerin de hakkını elinden alıyorsunuz. şerefsizce amcılık yapacağınıza şerefli bir şekilde abaza oturmanız toplum için en hayırlısı olur

kadınların serseri erkeklerden hoşlanması

the red pill
ortalama tipe,gelire sahip üniversite mezunu, yüksek lisans yapmış bir erkeğim.
maço bir görüntüm yok, daha çok efendi tipli olduğumu söylerler.
sosyal medyada 10 kadına mesaj atsam,sadece 1 tanesi bana götüyle cevap atıyor. (artık msj atmayı da bıraktım.)
tinder'da 500 kişi beğenmişimdir, kimseyle eşleşemedim.
ama etrafımdaki bu ümitcan uygun mudur nedir, ona benzeyen konuşmayı bilmeyen,yazmayı bilmeyen,kaba saba adamlar, bir eli amda bir eli balda bir hayat yaşıyor..
ben kadın düşmanı olmayayım da kim olsun?
bir nevi joker'in bu hale gelişine benziyor durumum

erkeklerin spor yapma zorunluluğu

the red pill
40 yasina dayandim, cok zengin olmadigim icin, kadinlar beni secsin, beni begensin diye halen spor salonuna gitme zorunlulugu hissediyorum. spor da yapmazsam secilme ihtimalim kalmayacak.
ama kadinlar oyle mi, cok rahatlar, spor umurlarinda bile degil. nasil olsa kapilarinda kole binlerce erkek var. ye abur cuburu kime ne? amin var senin..
sonra kadin haklari diye aglarlar. ulan bu yasimda her gun, 2 tane boklu kiz belki begenir diye vucuduma bakiyorum. sen ise salmissin memeyi,gobegi.. oturdugun yerden bir dekolte ile isi bitiriyorsun.
spor salonunda 90 erkek uye varsa 10 tane kadin uye var. niye spor yapmiyorlar, cunku ihtiyac yok. her haliyle binlerce kole kapilarinda bekliyor. biz de kicimizi yirtalim
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol