confessions

optimal

kapalı hesap Yazar -

  1. toplam entry 191
  2. takipçi 10
  3. puan 5135

erkekler ne ister

optimal
Erkekler ne istediklerini bilmemektedir. Tamamının değil de birinin ne istediğini anlarsam inanılmaz mutlu olacağım.
3
milf abla milf abla
erkekler ne istediğini çok iyi bilmektedirler, sadece bunu kadınlara söylemekten çekinmektedirler.
biraz yumuşak huylu davranın, derdinin ne olduğu hemen ortaya çıkacaktır.
optimal optimal
Yumuşak huylu davranıldığında çekici olmadığınızı duyduğunuzda ne yaparsınız?
milf abla milf abla
kısmet değilmiş deyip, başka bir adaya geçerim. sonuçta hayatımın birkaç senesini adamın birinin ne istediğini anlamaya çalışarak geçirmemiş olurum.

sevdiği erkekle evlenmek için okulu bırakan kız

optimal
Sevdiğim erkekle tanışıp evlendiğimde 4. Sınıfa başlamamıştım henüz. Okulu bırak dese bırakırdım, ne aptallık. Demedi neyse ki. Hatta o kadar umursamadı ki ben başka bir ülkeye gittim okumaya. Diyeceğim şu ki sağlıklı ilişkilerde erkek kadının yaptıklarını ciddiye almalı ve desteklemeli. Yokmuş gibi davranmamalı.

erkeğin en seksi olduğu an

optimal
Spor yaparken tüm kaslarının belirginleşip sonra kaybolduğu, o sırada terinin sızarak o kasların kıvrımları arasından akıp gittiği andır. Bunun için amele kaslarına sahip olmayıp uzun süredir spor yapması ve iyi besleniyor olması lazım.

menstrual cup

optimal
Ülkemiz kadınları tampon kullandığında bile kaygi duyuyorken menstrual cup tercih edenini bulmak epey zordur. Oldukça kullanışlı ve konforlu bir kaptır. Doğum yapmadan önce küçük boyu, doğumdan sonra büyük boyu kullanılır.

luna park

optimal
Çocukken en çok sevdiğim yerlerdendir. Tehlikeli mi değil mi diye hiç düşünmeden gondolda ayağa kalkardım. Kimse de müdahale etmezdi. Güzel günlerdi.

güneşlenme taktikleri

optimal
Bir beyaz pembe tenli olarak verebileceğim taktikdir. Acı çekmemek, soyulmamak ve brozlaşmak için dermalogica güneş kremi alıyorsunuz. Sabah 8 - 10, öğleden sonra 16 - 18 saatlerinde guneşleniyorsunuz. Duş alıp Hindistan cevizi yağı ile aloe verayı karıştırarak vücudunuza sürüyorsunuz. Bronzlaşması nispeten Uzun süren ancak ten soyulmadığı için etkisi kalıcı olan bir yöntem.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol