confessions

ilhampipisi

kapalı hesap Moderatör -

  1. toplam entry 2953
  2. takipçi 32
  3. puan 103176

güle güle sözlük

ilhampipisi
Bir gün böyle başlık açacağımı söyleseler; 'hadi ordan' derdim ama öte yandan böyle bir durumdayken insan bu tarz şeylerin gerekliliğini anlıyor. İyisiyle kötüsüyle genellikle iyisiyle epey vakit geçirdik sözlük. Çok cana yakın, eğlenceli kişiler tanıdım burdan. Pek çevremde olmayan tiplerle karşılaştım. Farklı konularda kendimi geliştirme imkanı buldum burda. Ayrılacağımı pek düşünmezdim ama sözlük çok değerli yazar/kan kaybetti. Ve ne yazık ki bu boşluğu dolduramadı. Geriye kalan bir avuç yazar burayı şenlendiriyor ve bir dost meclisine çeviriyordu. Bu çekilebilir kılıyordu onca yoğunluk arasında rahatlanabilen bir yerdi benim için cinsel sözlük. Şimdi şizofrenlerle doldu ve rahatlama bir yana insanı insanı yoran bir yere dönüştü. Özellikle kibar davranan kimselerin enerjisini emiyor bu tipler. Neyse vedaları pek sevmem o yüzden burdan almanya'daki halamlara ve beni sevenlere 'güle güle' diyip her şey için teşekkür ederim. By.
5
organick organick
Ya nereye gidiyorsun :( off
organick organick
Kim o tipler agzini burnunu dagitcam onlarin :(
bigkerry bigkerry
saçmalama adamım. o tiplerin enerjisini keseriz gitmek yok.
zek zek
maşallah dediğimiz 40 gün yaşamıyor. Arkadaşlar yapmayın, etmeyin. Ara verin, dinlenin vs. Çırpınması gereken yönetim, siz değilsiniz. unutulma hakkını kullanın :)
mermaid mermaid
Sözlük ahalisi sana güle güle değil; tekrar hoşgeldin ilhami demek istiyor. Şahsen ben gitmene çok üzüldüm. Keşke o tepki koyduğun o kişiyi ciddiye almasaydın ilhami kardeşim . Senin gibi kibar , anlayişlı sözlüğü sevgiyle çekip çeviren ilgili bir admini üzerek büyük hata etmiş gerçekten. Sen o şahsı engelle geç ciddiye alma hem sayende artık kimse çoklu hesap kullanmıyor sen engelledikten sonra seni asla rahatsız edemiyecek üzemiyecek bahsettiğin o tip .@ilhampipisi 12 gündür yeteri kadar dinlendiysen lütfen geri dönmeni istiyorum. Değmeyecek birine tepkinle herkesi birden çok üzdün zaten.

game of thrones'a ne kadar hakimsiniz anketi

ilhampipisi
İzleyicinin diklatini ölçen bir anket. Resimlerde görülenlerin hangi karaktere ait olduğu tahmin edilerek yapılır. En bariz olanı 2 kızıl saçlı cadı melisandre.

game of thrones'a ne kadar hakimsiniz anketi

Edit: Yanılmışım vurmayın melisandre 9 numaradakidir. Aksini iddaa eden fetöcüdür, haindir, pesevenktir...
1
bigkerry bigkerry
kızıl cadı 9. / 2 numara ygritte sen baştan yatmışsın kapa entryi git .d

üstteki soruyu cevapla aşağındakine soru sor

ilhampipisi
(bkz: #60106)
El cevap: İnce uzun bana epey bi feminen geliyor. Başparmak ve işaret parmağıyla yapılan o meşhur hareket yapılsada cool göstermiyor. Bak kısa kalına göre daha uzun tutuyor seni ama tadı da aynı oranda azalıyor. Yok mu bir kısa parliamentimiz. (bkz: swh)

El Soru: Hatırlayabildiğin üstü pembe bulutlarla kaplı hayal mi gerçek mi olduğundan emin olamadığın hatıran nedir?

nerd vs geek

ilhampipisi
Nerd ler zengin olana kadar kadınları çekemeyecek ezik ve beta karakterlerdir. geeklerse genelde zayıf noktaları olan popüler kültürden bahsedene kadar oldukça cool kimselerdir. Ayrıca Nerd'den fazla hayatın içine dahil ama bir o kadarda hayal dünyasında tiplerdir. geek. Ayrıca çizgi romancı, uzun saçlı, kilolu adamın yanındaki güzel kız tabirini lügata kazandırmışlardır. kısaca nerd fizikle orgazm olurken geek cosplay partilerinde takılıyordur.

Edit: video eklendi

organick

ilhampipisi
cinsel sözlük gondor lobisi üyesi yazar. Kendi güzelliğini yakışacak olan kuyutorman'ın varisi legolası bir cüceye duyduğu aşk için reddeden Tauriel adını almıştır. Ayrıca son hipergami bükücümüzdür kendisi.

Edit: Ayrıca kendisinden legolası fazla takmamasını beklediğim yazardır. Ne de olsa hepimiz onun geçmişini biliyoruz.(bkz: swh)
organick
1
organick organick
O konuda tauriel'e ben de kizginim ama gonul bu jsdndjjs bu adı onur ve gururla taşıyacağıma dair söz veriyorum nezdinizde.

bubal kabilesi

ilhampipisi
Kendilerini daha güçlü kılacağına inananarak ineklerin adet kanını içen bu sebepten testis boyları 70-80 cm olan bir kabile. Üstelik tek ilginç adetleri bu değil bir tür böcek koruyucu olarak sabahları inek idrarıyla duş alıyorlar.

bubal kabilesi

kings and general

ilhampipisi
tarihi olayları sağlam animasyonlarla destekleyip anlatan takip edilesi bir youtube kanalı. ayrıca yüzlerce yıl hilal taktiğini anlamayan haçlılar gibi kendileri de bu taktikten bihaberdirki videolarında sürekli 'haçlıların iyi başladığını düşmanın geri çekildiğini ama sonra toparlandıklarını' söylüyorlar.aman bee boşver anlamasınlar

Tanım: Cem Sultanla ilgili harika bir videosu olan bir youtube kanalı.

amme hizmeti
1
mermaid mermaid
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol