confessions

dodisi gelene dildo

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 217
  2. takipçi 6
  3. puan 4782

kadınlara neden açık açık seks teklif edilmez

dodisi gelene dildo
Seks çoğu zaman Spontone gelişen iki tarafın da hazır hissettiği ve istediği zaman yapılan bir aktivitedir. Böyle dümdüz seks teklif ederek bir kadının libidosunu arttırmanız ve sizinle seks yapmaya ikna etmeniz mümkün değildir. bir kadını fiziğinizle, giyim kuşamınızla, davranışlarınızla sizi arzulamasını sağlamalısınız. Ve en doğru anda da hamlenizi yapıp güzel bir birlikteliğe adım adım ilerlemenizde fayda var.

erkekler neden anal seks ister

dodisi gelene dildo
Ben kendi adıma yorumlarsam:
1) Spontone gelişen ve iki taraf içinde o anın büyüsüyle başlayıp sonlanan, soft başlayıp hareketlenen bir anal seks muhtelemen en ateşli sekslerden birisini bize sunar.
2) Dar, alev gibi yanan o zevk çukuru penisimizi içine hapsedip onu iyice sarması ve o deliğe de sahip olmakla birlikte partnerimizi daha da domine etme hissi.

izmir

dodisi gelene dildo
5 yıl boyunca Karşıyaka iskele ile Bostanlı iskele arasında kalan bir muhitte yaşadım. İzmir'in en yaşanılası, en nezih yerlerine kesinlikle tavsiye edebilirim o civarları.

dodisi gelene dildo

dodisi gelene dildo
Arkadaşlar dün çok fazla vakit ayıramadım bugün açıklayayım sorularınızı
1. Ben kimsenin ne fakesiyim ne de maşası Mermaid adlı şahısla bir süredir konuşuyoruz dün malum olaylardan dolayı bana rica edip paylaşmamı istedi zaten sonra da kendisi silmemi istedi binevi rica üzerine yazdığım paylaştığım şeyler.
2. Ben kimsede hesap ödünç vermedim dilediğiniz şekilde kontrol edebilirsiniz isterseniz ip kontrolü yapın benim gayet içim rahat
3. Kimseyle bir sorunum yok kimseye de yalakalık yapma peşinde değilim.
Başka ne sormak isterseniz bana sorabilirsiniz bekliyorum son olarak gerçekten benim hesabımın silinmesi önemli değil sizin hesabınızı keyfen uçurdum diyin hay hay derim ama böyle fake, hesabını başkasına vermiş gibi ithamlarla gelip kanıtlayamayıp hesabı silerseniz tüm sözlüğe yanlış tanınıp bir iftiraya kurban gitmiş olurum.

google asistan büyüsü

dodisi gelene dildo
Harry Potter serisinde geçen Lumos büyüsü, büyücünün asasının ucunda ışık çıkmasını sağlayan bir büyüdür. Karşıt büyüsü Nox ise bu ışığı söndürmeye yarar bu nedenle Siri ya da Google Asistan'a "Lumos" dediğinizde telefonunuzun feneri açılır; "Nox" dediğinizde ise kapanır. google asistan büyüsü
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol