confessions

cinnetix

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 106
  2. takipçi 3
  3. puan 3026

Penis boyu ?

cinnetix
Ergenlerin sorun olarak gördüğü, ama kadınların önceliği olmayan durumdur.
(Kalınlıgı daha tercih sebebi olabilir.
(TR ortalaması : 12 - 18 falandır)

Bu arada, 26,27,29… gibi astronomik ölçüler söyleyen beyinsizler var. neresinden ölçüyorlarsa :)

Annem 6yıldır dul ?

cinnetix
Vakti zamanında benim ammeninde benzer bi durumda olduğu aklıma geldi. Ergenlik yaşlarındaydım. Bir gün okuldan eve geldiğimde, komşumuzla öpüşürken yakalamıştım. Görmemişim gibi davranmıştım. Kıpkırmızı olmuşlardı.
Demekki “ihtiyaçlar giderilmediği sürece, şiddeti artar” (istatistik teorisi) doğruymuş.

adderall

cinnetix
Konsantrasyonu önemli ölçüde arttıran, hatta insanı sadece bir noktaya kilitleyen, birçok ülkede yasak yada özel reçetelere tabi, sokaklara da inmiş olan ilaç.

erken boşalma

cinnetix
Benim gibi yaş kemale erince, zamanla boşalmayı geciktiren duruşları, pozisyonları, hızı ayarlamayı…. Ustalıkla yapar hale geliyor insan.
Artık partnerimi boşaltmadan, boşalmayacak kadar prof oldum :)

ecstasy

cinnetix
Çok Eskiden birkaç yıl kullandığım madde. Maalesef artık orjinalini (mdma) bulmak imkansız gibi. artık çoğaltmak için, içine neler koyuyorlardır kimse bilemez. Aspirini kazıyıp, boyayıp satanları bile gördüm. İçeriğini test etme şanşınız yoksa uzak durmak gerekir.
Herkes uyuşturucu diye yazmış, ama uyarıcıdır. Bu yüzden parti hapı diye bilinir. Özellikle ritimli müzikleri notalarına kadar yaşatır. Ayrıca seks için kullanıldığını da söylemeye gerek yok. (Daha önceki en iyi seks x 100 katı haz dersek abartı olmayacaktır)
bikaç kez kullanımda bile tolerans geliştiği için, sürekli doz arttırıldından, düşüşünde de badtrip sert olabilir. ( düşüşte bazı antidepresanlar ve seratonin geri alımını hızlandiran takviyeler kullanılabiliyor)
Özellikle empati yapmayı ve iç dünyanızı başkalarına açmanızı sağladığından 70'lere kadar psikologlar tarafından çok kullanılırmış. Ayrıca uygun dozda TSSB ve tremoru tedavi ettiği ile ilgili tıbbi çalışmalar var. (Tıbbi amaçlı deney ve tedavi için tekrar onay bekleniyor galiba)
Tabi ilacın sokağa düşmesi ve ilaç kötüye kullanımı nedeniyle yasaktır.

işyerinde mastürbasyon yapmak

cinnetix
Yapmayan erkek/kadın var mıdır ki?
Bence yoktur.
(Yapmıyorsa bir sorunu yada ortamı uygun değildir.)

ipucu: şirket int. ağları ve mobil ağlar genelde blokladığı için, cep telefonunuza yükleyeceğiniz ücretsiz bir vpn uygulaması ile pornhub sitesine rahatlıkla girip rahatlayabilirsiniz. :) sesi kısmayı unutmayın ama. lol :)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol