confessions

chickenlegs

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 169
  2. takipçi 5
  3. puan 6604

deist olduğum için sevgilimin beni terk etmesi

chickenlegs
Bu sabah ailesi tarafından ölüm tehditi almış bulunuyorum.

“Eğer kıza bir kere daha yazarsan, senin iş yerine gelip vururum” dedi.

Bunu diyen kişi de daha dün gece sabaha kadar alkol alıp evi birbirine katan abisi(müslüman).. Sevdiğim kıza, istersen ayrı eve çıkalım maaşlarımızla yaşar gideriz. Abinin bu alkol durumunu çekmek zorunda değilsin yeni bir hayat da kurabiliriz dedim. Müslüman değilsin, seninle eve çıkarsam cehennemde sonsuz azap mı çekeyim ? Ben buna inanıyorum, ne istiyorsun dedi..

Çok tuhaf günler geçiriyorum sözlük...

deist olduğum için sevgilimin beni terk etmesi

chickenlegs
Yaklaşık 8 aylık nurtopu gibi bir ilişkim vardı. Kız arkadaşım laf arasında dinlere inanmadığımı öğrendi. Sonra nasıl olur biter derken, görüşmemizin onun için caiz olmadığından vs bahsetti. Şu an bunu okurken ne saçma hikaye çocuk hiç mi anlamamış diyebilirsiniz. Açıkçası evet hiç anlamadım, gayet iki normal sevgiliydik. Karakter olarak hiçbir dini ritüeli yerine getiren birisi de değildi. Kafam çok karışık sözlük. Şu an pat diye bitti. Böyle bir tecrübesi olan var mı ? Bu konuda yalnız olamam ya..

Not: Kızın ailesinden, sakın kıza yazma dinsiz,kafir herif yoksa karşına çıkarız gibi mesajlar bile aldım. 2 hafta önce aynı sofrada yemek yedeğimiz kişilerden...

penis büyüklüğü ne kadar önemli

chickenlegs
Bir cinsel terapist olarak söylüyorum ki 3-5 cm ve sonrası kafidir. Zaten uyarılma için klitoris ve g noktası dediğimiz (vajinanın yaklaşık 3 cm içerisinde) bölgelere yapılan düzenli dokunuşlar kadınları orgazma götürür.
Ayrıca doğru erotik masaj teknikleriyle de partnerinizi defalarca boşaltmanız mümkün olacaktır. O yüzden boydu, işlevdi canınızı sıkmayın. Sexten, yaşamdan zevk almaya bakın.

0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol