confessions

big cocktail

2. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 6
  2. takipçi 0
  3. puan 1334

evlilik başarı mıdır

big cocktail
bu devirde evde kalmak tabiri çok sığ,modası geçmiş gibi geliyor bana.evlenmek,çocuk sahibi olmak gibi şeyler mutlaka yapılması gereken eğer belli bir yaşa kadar yapılmamışsa o kişiyi sanki ikinci sınıf bir insanmış kategorisine sokan durumlar olmaktan çıkmalı artık.i̇steyerek veya istemeyerek evlenmemiş bir insanın durumu,evlenmiş veya boşanmış bir insandan farklı olmamalı.bu konulara da artık bu kadar takılmamalı bence.

cinsel sözlük fuck buddy aranıyor ilanları

big cocktail
merhaba hanımlar,
istanbulda yaşıyorum.32 yaşındayım, mühendisim. evim müsait, arabam var.

fiziksel özelliklerim :
176 boyunda 72 kg yeşil gözlü, siyah saçlı, yakışıklı bir erkeğim. iri, kalin bir penisim var. kisisel bakimima ve temizlige cok onem veririm. düzenli olarak spor yapıyorum. kaslı, atletik bir vücudum var ve performans anlamında oldukça dayanaklıyım. libidom fazlasıyla yüksek. sigara içmiyorum.

kişisel özelliklerim : pozitif, güleryüzlü, yeni insanlar tanımayı seven,ne istediğini bilen biriyim. kendime çok güveniyorum. karşımdaki kadını her anlamda mutlu ve tatmin edebileceğimin garantisini verebilirim. birlikte olduğumuz vakti dolu dolu, eğlenceli ve karşılıklı zevk alarak geçirmek isterim.

aradığım özellikler : benim gibi libidosu yüksek,ne istediğini bilen, güler yüzlü, sıcakkanlı, hangi yaşta olursa olsun ama kendisini beğenen, evli veya bekar, gizlilik ve karşılıklı güven çerçevesinde birlikte güzel, eğlenceli, samimi zamanlar geçirebileceğimiz kadın arkadaşlar arıyorum.her türlü fantaziye açığım.

not : covid-19 a hiç yakalanmadım ve hastalığa yakalanacak riskli bir ortamda yaşamıyorum. içiniz rahat olsun.

mesaj, mail ve telegram üzerinden bana ulaşabilirsiniz..
mail adresim : my.little. [email protected]
telegram link : https://t.me/barsblue

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol