confessions

anonim_kullanıcı

1. nesil Çömez - Çömez -

  1. toplam entry 230
  2. takipçi 25
  3. puan 7737

xena

anonim_kullanıcı
Yaklaşık 3 aydır belli başlı sorunlar yaşıyorum. Bu sorunların yansıması da ciddi bir uykusuzluk şeklinde oldu. Sonra yine uykusuz bir gece rastgele ilanı görüp tıkladım ve burada buldum kendimi. Benim için de yeni bir şey bu. Daha önce de yazdım, burada sen şusun, sen busun diye yargılanmadan rahatça yazabilmek için geldim diye. Yoksa ekşi sözlük ya da başka bir mecrada yazmayı ben de biliyorum. Ama gördüm ki öyle değilmiş olay. Abuk subuk imalarla karşılaştıkça ya da ne bileyim bazı şeyleri gördükçe sinirlenmeye başladığımı hissediyorum. Normalde kavgadan gürültüden kaçan birisi değilim ama bunun için uğraşmanın yersiz olacağını düşünüyorum. Enerjimi daha verimli yerlerde harcamak en doğrusu sanırım. malum yaş 40'ı geçti!!

Belki bir ay olmamıştır burada yazmaya başlayalı. Ama şunu tüm samimiyetimle söylüyorum, emek vererek, tecrübelerimi anlatarak, orijinal bir şeyler yazmaya çalışarak geçirdim bu süreyi. Neyse fazla uzatmaya gerek yok. Bundan sonra burada olmayacağım. Bilmeden kırdığım, üzdüğüm birileri varsa affola.

Sevgiler xena...
4
Sigmund Freud Sigmund Freud
gitmene gerçekten üzüldük. yazdığın her şey için teşekkür ederiz. yolun açık olsun. yine gelmek istersen yine bekleriz.
nevroz sancisi nevroz sancisi
xanax kullan xena
deniz ayısı deniz ayısı
kimi takibe aldıysam gitti ya lan. gubbay.
yengeckiskaci yengeckiskaci
Uykusuzluk ilk entryle doğrulanmış, 30.5 gün dayanabilmişse oturup şapkayı elimize alıp düşünmek gerek, yazım stiliniz sizi bağlar mesela ben am, got vs yazarim kasmadan ama kalp kırmaya karşıyım, kimseyi rahatsız edip , rahatladığı, deşarj olduğu bir ortamdan kaçırma hakkımız yok. Lütfen reeldeki bencilligimizi buraya taşımayalım

niyet ettim bosalmaya

anonim_kullanıcı
Hani bazı insanlar vardır, başta yüzünüze güler ama bir yandan da açığınızı kollar. Hah işte bu tam olarak onlardan. Yazdıklarınızı okur, nereden vurabilirim diye biriktirir ve yeri gelince kullanır. Ben bunu kötülük olarak tanımlıyorum.

Ayrıca Başkalarının nick altından laf sokmak yerine, cesurca yazmasını beklemek bu çapsız için fazla iyimserlik olur. Korkak...

ilk randevuda karşı cinsin dişinde maydonoz olması

anonim_kullanıcı
Öncelikle maydonoz değil maydanoz...

Ilk buluşma özelinde konuşuyorsak eğer, ekstra bir özen gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Şimdi düşünelim, erkek karşıdan geliyor ve merhaba diyor, ama o da ne? Dişinde maydanoz var. Ben olumsuz düşünürdüm. buluşmayı sonlandırmazdım ama Özensiz ve pasaklı bir imaj oluşur kafamda. Sonra da derdim "Dişinde yeşil bir şey var" diye.

cinsel sözlük çıldırdı +18

anonim_kullanıcı
Tek bir sorum var. Niye?

Görmenizi istesem zaten açardım. O tamamen ayrı bir konu. Ama eğer soyunacak olsam bunun için daha uygun platformlar var. Twitter gibi, reddit gibi vs. Etkileşim de fazla olur, ulaşmak istediğim kitleye de daha rahat ulaşırım. Kampanya yapmadan önce, bir duş alın ne bileyim rahatlatın kendinizi. Sonra sakin kafayla düşünüp taşınıp yazın. Tek elle başlık açmayın derim ben...
1
malina malina
Hanimefendinin twitter adresini alalım bugün orda soyunacakmis

gürcü kadınlar

anonim_kullanıcı
Uzaktan bir akrabam, eşinin vefatından 2-3 ay sonra parasıyla getirip evlendi bunlardan biriyle. Dirseğine kadar bilezik de taktı kadına. Yedirdiği para yüzbinleri geçti. Sonuç? Kadın taş çatlasın 1 ay sonra " ailemi özledim" diyerek kaçtı kolunda bileziklerle. Zerre üzülmedim adama. 40 yıl boyunca eşine yapmadığın eziyeti bırakmamıştı çünkü. Insan ettiğini buluyor.

liseli serap

anonim_kullanıcı
Serap kimdir bilmiyorum. Başlığı görünce biraz baktım ve gizli çekim mağduru olduğunu gördüm. o kaydın ortaya çıkmasından sonra ise başının büyük belaya girdiğini tahmin ediyorum . Çeşitli iddialar var ama tam öğrenemedim. Geçmiş zamanda yaşanmış ve umarım iyi bir hayatı vardır şimdi.

Biz bugüne gelelim. Bana göre o yaşlardaki gençleri bekleyen en büyük tehlike, gittikçe yaygınlaşan ifşa kültürü. Bu ebola virüsü gibi her yere yayıldı. Sevişirken görüntüler çekiliyor, sonra dangalağın biri whatsapp gruplarından yayıyor bunu. Garip bir moda gibi bir şey bu. Bahsettiğim şey illa gizli çekim de değil, iki tarafın da bilgisi olduğu çekimler de var. Ama sonra bu kayıt yayılınca işin rengi de değişiyor. Okuldan atılan öğrenciler oluyor, şehir değiştirmek zorunda kalan aileler oluyor, sonu şiddete varan olaylar oluyor. Varsa tanıdığınız öğrenci ya da öğretmen sorun. Neler oluyor aklınız almaz.

Ergenlik ve ilk gençliğimi, teknolojinin her yere ulaştığı bu dönemde geçirmedigim için şanslı hissediyorum kendimi. Benim zamanımda da vardı seks yapan gençler, ama kimsenin kaydı düşmemişti ortalığa. Şimdi durum berbat.

yazarların cinsel sözlük’ü tercih etme sebepleri

anonim_kullanıcı
Ekşi sözlük'te ilanı görüp buraya gelirken aklımda, sen şusun, sen busun denmeden, kimse tarafından aşağılanmadan rahatça cinsellik hakkında yazabilmek vardı.

Hakkını yemeyeyim kimsenin, şahsıma yönelik bir aşağılama ile karşılaşmadım. Ama açılan başlıklarda, yazılan entrylerde inanılmaz bir kadına yönelik aşağılama ya da daha doğru ifadeyle söylemek gerekirse "yok sayma" var.

Ben seksin, bunu almak ve vermek üzerinden algılayan insanlara bırakılmayacak kadar önemli bir şey olduğunu düşünüyorum. Dilerim ki, bu düşüncemi paylaşan insanlar vardır ve ben de hevesle yazmaya devam ederim...
1
ilhampipisi ilhampipisi
bu düşünceni paylaşıyoruz ve hevesle yazmanı da bekliyoruz.😄

seks yapacak adam bulamamak

anonim_kullanıcı
- birlikte olduğu kadının numarasını arkadaşa vermek sizde.
- ilişkiyi bitirmek istediğinde arıza çıkarmak sizde.
- kadın istekli olunca orospu demek sizde.
- görüntülerini çekip, ailesine yollamakla tehdit etmek sizde.

Daha sayarım. Onlarca madde daha eklerim buraya. Bir kadın bunu söylüyorsa, erkekler de nerede yanlış yapıyoruz diye dönüp kendine bakmalı. Bu kadınlar yurtdışına çıkınca, neden rahat davranıyor da burada böyle sıkıntılar yaşanıyor? Sordunuz mu hiç kendinize? Biriniz de çıkıp bana diyebilir mi bunları yapan erkek yok diye. Diyemez.

Ta ki siz çenenizi sıkı tutup, abuk subuk triplere girmeyene kadar bu devran böyle gidecek.
4
redlight redlight
aynıları kadınlarda da mevcut. biz doyunca "s..iş" yaptığımızı anlatmıyoruz, kadınlar cidden görgüsüz bu konuda. kısacası dümdüz kurban kompleksi bu dediklerin, cesaret edemiyorsan, edemiyorsun. bitti. yetişkinsin, bu senin sorumluluğun altında.

yurtdışında doğdum saydığın bütün sorunlar da orada da mevcut. ağır manipülasyon yapmışsın.

anonim_kullanıcı anonim_kullanıcı
Ben de yurdışında doğdum ve orada yetiştim. Ailemin bir kısmı da orada hala. Yani en az senin kadar biliyorum oraları. Sevistigi bir kadına sırf istekli diye orospu diyen bir alman erkeği görmedim mesela. Ya da zevkini aldıktan sonra! " al numarasini vereyim senin de işin görülsün " diyen. Manipülasyon falan yapmıyorum. Bana seks yaptığı için başı belaya girmesinden korkan isviçreli kız göster tamam haklısın diyeyim.
redlight redlight
almanya'daki kadınlar sadece etnik almanlar ile birlikte olmuyor. eğer bahsettiğin kadar bir şey olsaydı aynı tepkiyi onlar da verirdi.

seviştiği kadına orospu diyen kişinin tiplemesi bellidir. ben sana oturup da, daha seçici ol demem. yetişkin biri kendi kararlarını verir ve sonuçlarına katlanır. burada her türlü pislik müstehak sana gibi bir anlam çıkarmanı istemem. aynı şey erkeklerde de var. belli standardın olmazsa, leş tiplerle takılırsan her türlü pislik başına gelebilir. sadece bahsettiğinden daha farklı sorunlar, gizli numaradan tehdit olması gerekmiyor.

" Bana seks yaptığı için başı belaya girmesinden korkan isviçreli kız göster tamam haklısın diyeyim."

herhangi bir isviçre'li kızda bu var. cinsel baskı, amca-teyze baskısı ile sınırlı değil. bahsettiğin şey uç bir şey bile değil. "isviçre'li kızlar" barlardaki "holla back girl" lerden ibaret değil. onlar da seviştiği erkek tarafından ucuz görülmek istemiyor. onlarda da sevişmek istediği halde, hemen yatağa geçmeyen var, gardı düşmesin diye. anladığını biliyorum, sadece oturup ikimizin yazdıklarını oku ve düşün. çok siyah ve beyaz olarak almışsın durumu.
anonim_kullanıcı anonim_kullanıcı
gördüğüm, duyduğum ve okuduklarım üzerinden genel bir profil cizmek için yazılmış bir yazıydı. Hâlâ da aynı şekilde düşünüyorum. Ama eğer sen yazdıklarını okursan benim yoruma yazdığım şeyi anlamadığını göreceksin.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol