sözlük erkeklerinin kadın düşmanlığı

urania
Sözlükte kadın olmamasının ve gelenin de gitmesinin sebebidir. Ne oldu aldatıldınız mı? Paranızı mı yediler? O narin poponuza bir şey mi soktular? Anlamış değilim. Platformumuz nefret kusmak, aşağılamak için açılmış değildir. Fikirlerinizi özgürce söyleyebilirsiniz. Bakın dikkat edin 'fikirler' diyorum. Nefret kusmak veya birilerini aşağılamak lütfen olmasın kimsenin amacı. Herkes burada eğlenmek ve vakit geçirmek için var.
albay kotak
(bkz: amk ben onların çok ayıp ediyorlar)

Düşmanlık kelimesinin fazla kaçtığı tespit. Zira düşmanlık edecek o kadar çok şeyimiz var ki, ahhh emanuelle anlatsam dudakların uçuklar ve o uçuğa bir adet homofobik rum sineği konar. Zaten kadınlarla değil türk tipi kadın türüyle sorunumuz.

Siz bizden olduğunuz için bıktık. Bence rus kızları gelsin türk kızlarını suriye'ye iteleyelim.

2
urania urania
Bence sen tek başına Rusya'ya yerleş daha kolay olur her şey :)
albay kotak albay kotak
Rusyadan kesin dönüş yaptım. Ev sahibimin alamanya'dan oğlu geliyormuş. Rusya'da da alamanya diyorlar çok ilginç.
literature porn
feminist ve lgbtq+ fraksiyonların acilen sözlüğe sandalye çekip oturmaları gereksinimini vurgulayan durum. ortam homojenden heterojen bir hale çevrilirse, bir miktar da olsa "cinsellik" isminin de hakkı verilerek, seviyeli ve eşitlikçi bir ortam sağlanabilir.

herkes mahalleden 2 ibne 2 kadın 1 de cis-het arkadaşını sözlük için ikna ederse, bu iş tamamdır.
nicktirgit
siz gidin onu moderatör'ünüz olacak o niyet hırt'ına söyleyin..
milletin maneviyatına hakaret edip halen mod olarak tuttuğunuz kişi erkek kadın demeden aşağılarken seyirci kalıyorsunuz..
halen mod olarak kalıyor ise o vakit hiç konuşmayın derim...
1
urania urania
Yetki verme bölümüyle ben ilgilenmiyorum.
capkindemokrat1905
Neden böyle düşünüldüğünü anlayamadım. Ama mutlaka vardır kacirdigim bir durum. Kadın yada erkek kimse kimseye düşmanlık yapmasın. Yazarın dediği gibi fikirler konusulsun isterim.
okuryazar
Eskiden sultanlar, bu erkek tayfası azıp orda burda isyan çıkarmaya ya da dağa çıkmaya başlayınca vakittir deyip ya doğuya ya da batıya bir sefer açarmış, toplar götürürmüş tüm başıbozukları.
Delisi savaş alanında kalırmış, akıllısı dönermiş. Son yüzyıldır öyle ciddi sefer falan olmayınca karşılarında hırslarını çıkaracak ancak kadınları buldular. Ondandır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol