sapyoseksüel

0 /
tony
Benim kız arkadaşım kısmen tanıma uyuyor. Bilgi yarışması izlerken zor soruları bildiğimde bana bakışı değişiyor yanıma gelip öpmeye başlıyor falan. Ya da sıkıntılı bir şeyleri çözersem çözüm bulursam o gün güzel bitiyor. Excel'de hücre içinde satır atlamayı gösterdiğimde 10 dakika dayanabildi :)
beyazbaret
vardır böyle birşey... ancak kadınların %100 sapyoseksüel olduğunu düşünmüyorum, yani fiziksel olarak bir miktar çekim gerekiyor bence. zeka sadece tahrik edici bir unsur daha onlar için.
fox1985
Güzel ama genel kültürü olmayan kadındansa çirkin ama entelektüel kadınları tercih ediyorum galiba bu tanıma giriyorum
literature porn
zeka unsurunun, tahrik sürecinde diğer etkenlerden daha kallavi bir işleve sahip olduğu anların kovalayıcıları ve kahramanlarıdır.

elbette daha hâlen homoseksüel yönelimler üzerine dahi yeterli araştırma yapılmadığından, sapyokseksüel kişilerin uyarılma mekanizmalarına dair müthiş bulgular da bulunmamakta ve bir kısım dallama tarafından bu kişilerin beyanları red olunmaktadır.
bigkerry
bu özellik değişen toplum yapısı ile birlikte alfalık kavramının da değişmesi ile ilgilidir.10000 yıl önce aslanı avlayan en güzel kızı alırdı, şimdi güç eşittir bilgi olduğu için kültürlü bilgili zeki erkekler kadınların fazla fazla ilgisini çekiyor olması çok normal. kaslı boylu poslu olmak evet hala geçerli özellikler ama bu zeka akıl ve bilginin gücünü reddetme sebebi asla olamaz.
mikeadriano
Yalandır inanmayın. Bir kadın bir erkekten hoşlandığı zaman erkek salak olsun zeki olsun hiç ama hiç fark etmez. Kandırmayın bizleri rica ediyorum.
antibiyotik
Doğrudur inanın .. bir kadın istediği kadar güzel olsun ince esprileri anlayamıyorsa, gündeme dair ülkeye dair en ufak bir fikri yoksa, hele kitap okumuyorsa , olmaz olamaz. Önce zekasıyla etkileyecek beni
jesuschrst
sözde zekadan etkilenme durumu ve genellikle kadın kişilerde görülür. hele ki ülkemiz de tüm kadınlarımız birer sapyoseksüel. aslında bu terimi biz yıllardır kullanıyoruz "aklını seveyim" diyerek ama nedense o zamanlar bu kadar ilgi görmemişti. eğer zekaya,akıla değer ve önem veriyorsan onun giydiğine,kullandığı parfüme, s.kinin uzunluğuna kısalığına, seni yatakta tatmin edip edemediğine, parasına,arabasına giyimine kuşamına karışmayacaksın ne de olsa sen onun o pırıl pırıl zekasına aşıksın ve onunla orgazm oluyorsun. aslında bu terimi kullanan tüm kadınlar asosyal kişiliklerini,beceriksizliklerini, iyi olmayan yatak performanslarını gizlemek için uydurdukları bir terim.
hakiki tosun paşa benim
Bir erkek olarak ben.

Gerçekten zeki olan kadına denk gelmek zor. Kıvrak zekası ve bunu analitik bir şekilde kullanması hayran bırakır.

Hiçbir iri meme ve hiçbir seksi popo o kıvrak zeka kadar da çekici değildir.
deniz ayısı
eğer einstein veya hawking'i izlerken, okurken uyarılan birisi varsa kendine sapyoseksüel diyebilir. ben çok sanmıyorum. kişilerin bilgisinden, kültüründen etkilenilir. bunu cinsel bir yönelim gibi göstermek biraz kendini var etme çabası gibi.
ha bunun tersi var bak, aptallardan uzak durma. bunu kabul ederim. bu genel bir durum ama libido da öldürüyor.
1
cinselsozlukmayis2019datanistiripevlendirdibizi cinselsozlukmayis2019datanistiripevlendirdibizi
cinsellikle dogrudan ilgisi yok zaten . sapyoseksüeller zekaya aşık olur. aşk eşittir romantizmdir. erotizmsizde romantizm olmaz cinsellik burda amaç değil sonuçtur.
bizsizonlar
Bir erkeğin olamayacağına inandığım durum.Hele ki ülkemizin erkeklerinin...Ancak şöyle de bir gerçek var ki kimsenin %100 sapyoseksüel olabileceğine de inanmıyorum.Fiziğini itici bulduğunuz birinden sadece çok zeki kültürü diye etkilenmezsiniz.Bu demek degildir ki çok seksi yakışıklı güzel olsun gerisi önemli değil.Kısacası ikisi de belli ölçülerde önemlidir.
spawn
valla sapyoseksüel diyebilecek kadar mıdır bilemem ama bir kadın çirkin de olsa zeka parıltısı gösteren bir şeyler yapınca gözüme bir çekici görünüyor; çok güzel bir kadın da açık bir saflık ya da salaklık yaparsa kendinden ciddi soğutabiliyor.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol