partnerinin poposunu elleyen kadın

ben wick
Partner değil ama üniversitede bi çok kez kızlar tarafından tacize uğradım 😄kız resmen avuçladı napiyosun deyince de gülerek pantolonun bayağı iyiymiş demişti 😅😄😄
johnny sins
Liseden beri sürekli başıma gelir.
Gram şikayet edersem allah çarpar.
Koşu yolu açık hatunlara yürümeme fırsat veren güzel bir durumdur.
He gene de göt bu, kollamak gerek. Öyle yayları gevşetirsen dikiverirler.
cins adam
yarın bir gün s.kmeye ve parmaklamaya geçme olasılığı olan kadındır..
s.ki yok ki diye düşünmeyin. o bulur s.kocak bir şey...
capkindemokrat1905
Taş gibi di mi? Siktirmezsen seninki de böyle güzel olur şeklinde cevap verdiğim temas. Hep aynı cevap verdiğim için partnerlerim genelde sevişmek istediğinde penisimi veya popomu eller. Güzel bişey herşey karşılıklı:)
50promil
Kadınların pek çoğunun hoşlandığı eylem. Arda topları ve götü yalatacak şekilde face sit eylemi yapmak kadınları ekstra yükseltir. Teyitli bilgi yayalım.
anonim_kullanıcı
Erkek bunu beklemiyorsa dehşete düşebilir. Eşimle sanırım ikinci buluşma sonrası eve giderken, tenha bir yolda şaplağı attım poposuna. Ben de beklemiyordum o kadar sert olmasını ama kontrolü kaybettim sanırım. O donup kalınca da gülmeye başladım. Komikti çünkü hali. "napiyor bu kadın bakışı" atınca Koluna girip "kızma tamam, sen de bana atarsın ödeşiriz" dedim. Bunu duyunca yumuşadı tabi hemen. :))))

Ben hala böyle başlayan bir ilişkinin evliliğe taşınmasına şaşırıyorum ya, neyse artık. :)
nymphadora
Benim bu. Günlük hayatta da fırsatını bulursam çaktırmadan yine ellerim. Özellikle bir de üzerindeki pantolon kalçayı hafifçe sarıyor ya, potluk yapmadan. İşte o zaman her şey tamamdır.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol