miss turkey 2019

ronin
https://www.ntv.com.tr/amp/galeri/yasam/miss-turkey-2019-turkiye-guzeli-adaylari-aciklandi,nItxHc0gwEyfaGJOR2tH6w?__twitter_impression=true

Adayları ekteki linkten gorebilirisiniz ama gözleriniz kanayabilir, verse nefessiz esprilerini hariç tutarak ciddi ciddi bu ne yahu diyorum.Instagramımda takip ettiğim bir sürü kız bunlardan çok daha güzel, yani gerçekten anlamıyorum nerden buluuorsunuz bunları.20 yaşında dedikleri tiplere bak 35 gibi bazıları.cok zorda kalsan Reyhan Dilara Elif ve Tiffany ile ilgilenirsin digerlerine bakmazsın bile. yolda karşına çıksa dönüp bakmayacagım tipleri Turkiye güzeli diye karsımıza cıkartıyorlar, 2 sene önce bir azeri gardaşımız türkiye'de avrat kalmadı da bunu mu seçtiniz diye tweet atmıştı.jüri üyesi olsam ilk eleme yapanları deynekle kovalarım.
Sigmund Freud
dikkatimi çeken bir şey oldu. boyu 1.88 kızlar bile var. eski güzelik yarışmalarında 1.70 gayet normal sayılırken şimdi 1.75'den aşağı aday yok. sulak yerde büyümüşler.
bir tespitim daha var, türkiye merdivenaltı üniversiteler cenneti olduğundan, maşallah üniversite okumayan kız yok
odipus
Kızlar güzel, kızlar fıstık gibi. Boy yerinde ince bel yerinde, kiminde yanak gamzesi bile var. Daha ne? Gençlik güzellik dediğin de anca bu kadar. Ha instagramda daha güzeli varmış, olabilir. Sağda solda karşılaştığın nice insan daha güzeldir, evet. Azra akın dünya güzeli seçildi. O kadından çok daha güzel nicelerini gördüm, hep görüyoruz. Çağatay ulusoy, burak özçivit vs. Çok yakışıklı adam sayılıyor. Bi iki arkadaşım var, hani bu adamlarda şöhret olmasa ellerine su dökemezler. Hayat böyle çarpık, kaotik.
hakiki tosun paşa benim
1.80 üstü kazuletlerin toplandığı yarışma.

Dışarıda bunlardan daha güzel olan yüzbinler olduğu konusunda tüm türkiye hemfikir. Tiffany güzel sâdece, duru bir güzelliği var.
okuryazar
Eskiden güzel deyince anadan güzel doğanların yarışmasıydı. Şimdi estetik operasyonlarını finanse edecek para babaları bulmuş kadınlar geçidi.
Bak geç.
nicktirgit
güzel kızların bir araya gelerek beğenilmek ve sonucunda seçilmek için yarıştıkları program..
gayet de güzel kızlardır. boy, endam yerinde daha ne olsun...
beni jüri üyesi yapsalar direk göte bakarım. götü güzel ise gerisinin önemi yok...
güzel götlü kızlar eklesin diyeceğim de burada ne arasın değil mi..?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol