kadınları anlamak

bolunay
Büyük üstad Freud un bile başaramadığı eylem. Hayır bu kadar komplike olacak ne var? Ya biz erkekler çok düz bakıyoruz ya da kadınlar çok karmaşık ?
cins adam
deveye hendek atlatmaktan zor olan konu..
ancak onları anlamak için dahi olmaya da gerek yok. kadın ne derse tersini yapın. seks istemiyorum mu dedi, zorlayın bakın geri dönüş yapacaktır. istemiyorum demek; istiyorum demektir. bir bakıma istemem yan cebime koy. birçok kez denedim. elbette her kadın farklı tepkiler verse de değişmez tek gerçek tersi düşünmektir..
sessizadam
Bütünüyle genelleme yapılacak bir durum olduğu sürece başarıyla sonuçlanacak bir sorudan çok göte gelinecek bir tutum olur. Kadınlar genelleme yapılamayacak kadar birbirlerinden farklı ve renkli auralara sahiptirler hepiniz cansınız güzel kadınlar.
antihero
Başarılabilir birşey ama üzerinde düşünülmesi ve özen gösterilmesi gerekiyor işte asıl sorun burda bence biz erkekler bunu yapmıyoruz
hakiki tosun paşa benim
Kadınlar her yap dediği yapılsın ama o kadar da yapılmasın, her yapma dediği de yapılmasın ama o kadar da yapılmamazlık yapılmasın isterler.

Bunun dengesini ve döngüsünü iyi ayarlarsanız kadınları anlamışsınızdır.
cinsel psikolog
kadınlar hayatlarında sürekli aksiyon,entrika olsun istiyor. hayallerindeki zengin,yakışıklı erkeği bulsa bile, bir süre sonra yeterince aksiyon olmadığı için ondan bile sıkılıyorlar.
lorem ipsum
gerekli mi, emin de değilim. kadınların da erkekleri anlaması gerekmiyor. aslolan olduğu haliyle uyum yakalamak olmamalı mı?
peki karicigim
gerek gerçek hayatta münasebet kurmak zorunda kaldığım kadınlar, gerekse burada, kadınlar kulübünde, yabancı forumlarda ve irili ufaklı pek çok sözlükte incelediğim kadınlardan hareketle iki kelam edecek olursam aslında çok basit bir şeydir. sebepleri hakkında çeşitli fikirler öne sürülebilir ama çene çalmayı bırakıp özet geçecek olursak türk dizilerini izleyen birinin rahatlıkla yapabileceği bir olaydır. kadınların birey olabileceklerini düşünmek ahmakçadır. şayet amacınız kadın düşürmekse türk dizilerindeki oğlan gibi olmanız ya da öyle olduğunuza inandırmanız lazım. kısaca zengin olmalısınız, patron olmalısınız, uzun boylu olmalısınız, yakışıklı olmalısınız, gavat olmalısınız. normal bir insan evladı olarak yakışıklılık ve uzun boyluluk ve gavatlık dışındaki şeyleri yerine getirmeniz biraz zor. onun için özellikle para mevzularını kadınlarla konuşmamanız, vehbi koç'un sol taşağı gibi dolaşmanız lazım.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol