iç çamaşır giymeyen kadın

0 /
jesuschrst
rahat olmayı seven özgür ruhlu kadınlardır. hem ruhlarını hem bedenlerini özgürleştirmişlerdir. ve kesinlikle iddialı ve ateşli kadınlardır bir nevi libidoları yüksektir. adamı yatakta deli divane ederler. o derece deli divane eder ki o an o yatakta beraber olduğu partnerinden;

ne varlığa sevinirim
ne yokluğa yerinirim
aşkın ile avunurum
bana seni gerek seni diyen bir yunus yada;

beni candan usandırdı cefadan yar usanmaz mı?
felekler yandı ahımdan muradım şem'i yanmaz mı? diyen fuzuli çıkartırlar.


ilhampipisi
ara sıra benimde yaptığım biraz hava alsın diye yapılan eylemdir. İnsanın kendini daha özgür hissetmesine sebep olur.
feromontutkunu
libidosu yüksek dönemde donsuz gezerse feromon yayar çiftleşme zamanının geldiğine işaret, sonra hiç tanımadığınız bir erkek çiçek verirse şaşırmayın
cunnilingus
jinekoloğumun önerisidir. en azından evde iç çamaşırı giymemeye çalış, hava alsın demiştir. daha sağlıklıymış. öyle hemen atlamayın yani.
valeria messalina
Normal zamanlarda dışarı çıkarken iç çamaşırı giyerim.
Çünkü giymediğimde uyarılma eşiğim aşırı düşük oluyor ve dikkatim dağılıyor. Toparlamakta güçlük çekiyorum. Hem hijyenik de değil.
Fakat bazı istisna durumlar oluyor. Partnerle buluşmaya gitmek gibi. O zamanlarda partnere sürpriz için veya outdoor, quickie gibi fantezilere girişilecekse kolaylık açısından giymediğim oluyor.
Özetle, istisnalar harici ben değilimdir.
beyazperde
İç çamaşırı giymek istememiştir. İç çamaşırının 10 yılda bir tarz değiştirdiğini göz önünde bulundurursak hijyenle ya da seks ile alakalı olmadığını görebiliriz. Bence kilottansa sütyen giymeyen kadının özgüveni daha yüksektir. Sonuçta her kadın squat yapmayı göğüs çalışmaya tercih edebilir. Fakat ancak göğüsleri doğal bir estetik görünüme sahip olan kadın o sütyeni rahatlıkla fırlatıp atabilir.
doyurandev
Tercihen belli olacak sekilde g ya da tanga giyen kadin daha iyidir. Ama etek ya da elbise varsa ic camasiri giymeyen kadin kusursuz bi tanricadir.
karo8
Bu da mustakbel esimdir. Ozellikle gece disari çıkıyorsak ve elbise giyinmişse ozel durumlar haricinde giyinmez.
arcq and arc
uyku haricinde giymesi gereken kadındır. ancak dantel veya naylon gibi nefes aldırmayan bir materyalden üretilmişse oldukça zararlıdır. pamuklu tercih edilmeli ama hiç estetik durmadığı gibi bir gerçek var (bkz: swh)

- en azından yatarken giyilmemesi
- bedenine uygun olan ölçülerin seçilmesi
- sık sık değiştirilmesi
- spor ve seks sonrası aynı iç çamaşırının giyilmemesi
- dantel ve naylondan üretilmemiş olması, hiç değilse özel bölge kısmı nefes alan pamuklu kumaştan olması
- yeni alınmışsa, ilk önce yıkanması
- günlük kullanılan kıyafetler ile yıkanmaması
- ayda bir kez bile olsa ütülenmesi
- rahatsız edici şekilde dar ve toparlayıcı ise giyilmemesi
- dışarıda iken giyilmesi

tavsiye edilir...
https://www.huffpost.com/entry/8-underwear-mistakes-that-are-bad-for-your-health_n_5602b6dbe4b00310edf95264?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAACixch15aJWSAAO-dDETKlBF_9CmGttPVng0T1ITF3V2hXozlUsAgWWl33rYn2lP0uXEo7wXP2CSai0BMslhVaYWrlOel6tVwGgdwSX_iFdqcKX6QjZyQGO8Sd4AtEkSK3M4X4v9EmHZdbaEzV-Pkx4ry9oNA5HvxtpTUhPeK88F

https://www.goodhousekeeping.com/health/a38451/is-going-commando-healthier-for-vagina/

https://www.bustle.com/articles/177876-11-health-benefits-of-not-wearing-underwear-according-to-an-expert
spawn
yanımda iç çamaşırı giymediğini söyleyen bir kadın olsa ve etek ya da elbise giymiş olsa sanıyorum sürekli olarak aklım kadınla cinsel ilişki kurmaya kayar. anlattıklarına konsantre olamam. aslında saçma, neticede iç çamaşırı da bir giysi sadece ama böyle bir etki yaratacağını düşünüyorum.

zaten etek ya da elbise giyip altına iç çamaşırı giymeyen kadın da muhtemelen benim anlattıklarıma odaklanacak bir durumda değildir.
fuckult
Özgüven dense de sağlık açısından sağlıklı bulmuyorum. Bir insan için asıl kıyafet iç çamaşırıdır. Kalitenizden ödün vermeyin küçük heyacanlar için...
ronin
Pazen babaanne donu gibi don giyecegine hic giymesin.adı ne bilmiyorum ama arkası tanga gibi kıca kaçan ama tam kacmayan,yanlari dantelli bisey var o super yaw..gstringden falan iyi goruntu hele gece mavisi olan tadindan yenmez.bunu giymeyecekse giymesin tabi
oylebasaboyletarak
Evdeyse normal olandır, dışarıda ise psikojisini merak ettiğim kadındır. Belkide Don almaya parası yoktur. maddi anlamda desteklenmesi gerekendir.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol