dövmesi olanların bunu gösterme telaşı

cinsel psikolog
hiç şaşmaz, dövmesi olan kolunu gösterecek şekilde telefonla konuşurlar, dövmesi olan omuzu görünecek şekilde blüz giyerler, dövmesi olan kolunu sıvarlar, kar soğuğunda mini etek giyerler vs vs..
tamam dövmeniz var, serserisiniz, alfasınız?
arcq and arc
bacağında dövmesi olanların şort giymesi bu telaşa örnek gösterilebilir. dövmesi olmayan kaldı mı ya (bkz: swh)
8
odipus odipus
dövmesi olmayan, çağdışı ve geri kafalı ihtiyarlar var evet, admin de onlardan biri olabilir:)
arcq and arc arcq and arc
ihtiyarlar da yaptırıyor artık :D
odipus odipus
hala benim gibi tertemiz olanlar da var:)))
arcq and arc arcq and arc
yaptır bi tane :D
odipus odipus
yok yahu:) o taraklarda hiç bezim yok. iyi böyle.
arcq and arc arcq and arc
sen bilin, moda oldu artık bu. olmayanı dövecekler resmen :D :D :D
odipus odipus
dayağı görürsek kaçarız:))) ama dövme konusunda tutum değiştireceğimi sanmıyorum:)
arcq and arc arcq and arc
:D
odipus
eh, neden onca zahmet çektik? üstelik para harcadık kardeşim, tabi ki göstereceğiz. çok cool olduk bi kere tamam mı? üstelik gece gündüz bir sonraki dövmemi nereye yaptıracağım onu düşünüyorum.

benim anlamakta zorlandığım bi diğer husus, modanın çok ama çok güçlü birşey olması. dövme bunca yaygın değil ve hakikaten marjinal birşeyken 'ooovvv iğrenç, hayatta yaptırmam, karım-kocam, oğlum-kızım vs. de yaptıramaz, izin vermem. sen ipne misin, yollu orospu musun?' falan diye sayıklayan sözgelimi 40yaş üstü yurdum insanı bu moda başlayınca tak çakıyo bileğe k.atatürk'ü, enseye karısının-kocasının adını kollara oğlu berke kızı büşranın adlarını. ulan hani bu ibnelikti, hani orospuluktu? yenge hanım göbeğe piercing bile yaptırıyo sonrasında, uzun dedikodu kanalları sonrası kulağımıza geliyo falan. tamam abi istersen gidin swinger partide takılın, ama başkasının yaptığına da konjektür gereği bunca ileri geri laf etmeyin.

moda olmadığı zamanlarda dövmesini yaptıranlara, at kuyruk saç uzatan küpe takan erkeklere, konjektürel takılmayanlara hasseten selam ederim:)
okuryazar
Sıfır dövmeye sahibim. Başkalarında beğenirim, bakarım. Ama ben almayayım.
Sebebini iğne korkusu olarak açıkladım herkese ama gerçek şu, ben üstünüze işlediğiniz her şeyin insanın kaderine etki ettiğine inanırım.
Adınız, sevdiğiniz renkler, dinlediğiniz müzik, tarzınız, taktığınız takılar sizi yansıtır, zamanla kimliğiniz olur, kaderinizi belirler.
Çıkmayan bir dövme, düşünmek dahi istemiyorum. Alınyazısı gibi. Genelde sarhoş kafayla gidip sırtına sünger bob çizdiren ergenler var bu dünyada. Öyle sünger bob dolanacak ömür boyu. Haazırım haazırım ...
ronin
Ozellikle kadınlarda yaşı kaç olursa olsun boyle birsey var.Sirtina yaptirdigi dövemeyi gostermek icin -15 derecede sirti acik kadin biliyorum.Hatta surekli ayni modelin farkli renklerini giyiyordu.Dovme zaten haram cunup cunup geziyo bi de usutup hasta olacak .
bigkerry
sol calf'ime yaptırıp kışın bile şort giymekten korktuğum için senelerdir erteliyorum dövme yaptırmayı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol