dil piercingi

nymphadora
Neden başlığı yok hayret ettiğim şey. Seveni olduğu kadar sevmeyeni de çoktur.
Farklı versiyonları vardır; herkesin bildiği ortada klas.k, Venom denilen uç kısım (yaygın olarak snake eyes denir) ve dilin altındaki ince zar kısım. Benim bahsedeceğim klas.k olanı.
Üniversitenin ilk yıllarında sahiptim kendisine, sonradan sıkılıp çıkardım. Özellikle kış mevsiminde daima soğuk metal bir parçanın ağzınızın içinde olması başta garip geliyor, sonra alışıyorsunnuz.
Oral kısmı ise kişiden kişiye göre değişen bir şey tabii

dil piercingi
arcq and arc
ilk 3-4 gün çorba dışında bir şey yiyemiyorsun (bkz: swh) her yemekten sonra gargara yapmak lazım. sigara içiyorsan her sigaradan sonra diş fırçalamak şart. diliniz iyileşmeden öpüşmek kesinlikle yasak. sonra iltihap kapıp sekiz ay pelte pelte gezersiniz (bkz: swh)
queenr
Bu aralar etrafta filan çok sık görüyorum. Acayip estetik bir şey, gelecekte yaptırmak isteyebilirim belki. İstediğin zaman çıkartılabilmesi dövmeye göre daha kullanışlı yapıyor piercingi. Bu da ayrı bir artısı.
sextacy
erkek dünyası için "acaba oral seks yaparken değdiğinde neler hissettiriyor? yırtar veya zarar verir mi?" sorularını sorduran şey. neyse o işte.
hakiki tosun paşa benim
zamanında o dönemki kız arkaşım çıkmaya başladığımızda yaptırmıştı bundan. ''ne güzel çok az konuşuyor'' demiştim, meğerse dili şiş olduğundan az konuşuyormuş. arayı kapattı sonra.

+napıyorsun aşkım nasıl keyifler?
-iiim aşfım yefi uyanfım.
+konuşabildiğin gün haber ver yavrum.
azraderin
kulaklarımda, burnumda ve göbeğimde piercinglerim var. seviyorum piercinglerimi. bir ara dilimede yaptırmayı düşündüm ama korkup, vazgeçtim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol