cüzdanında prezervatif taşıyan erkek

0 /
the red pill
benimdir. 16 - 22 yaş arasında taşımıştım. en son çürümeye, yırtılmaya başlayınca kendi kendime takıp 31 çekmiştim.
1
urania urania
😂😂😂
baran collins
Akrabalarla yolda yürürken rast gelinmesi muhtemel bir polis aramasında mallar ortaya döküldüğünde sıkıntı çıkarabilecek durumu da göz önünde bulundurmasına rağmen, bir mucize olur da bir hatun denk gelirse diye tedbiri elden bırakmayan erkek.
sextacy
deri cüzdanda bir müddet sonra iz yapıyor. kartlar, para falan derken lap diye çıkıyor yuvarlak halinde.
keltox
Sadece cüzdanda değil Kamp malzemelerinin içinde de mutlaka taşınır.

Her bir prezervatif rahatlıkla bir buçuk litre su taşıyor. İki tane alıp su doldurup birbirine bağlayıp boynunuza asabilirsiniz ama dikkat edin bu halde güneş ışığı altında taşımayın çünkü mercek etkisi yapıyor.

Mercek etkisi sayesinde su dolu prezervatif ile ateş bile yakabilirsiniz.

Ayrıca cep telefonu, aksiyon kamerası, cüzdan, para gibi eşyaları da sudan korumak için işe yarıyor.

Bir şeyleri birbirine bağlamak, ya da kanamalı bir yaralanmada turnike uygulamak için kullanabilirsiniz.

Yani tamamen iyi niyet ile taşıyorum, yoksa ne işim olur benim sevişmekle.
1
mars mars
Otostopçuların havludan sonra ikinci dostu diyebiliriz.
doktorbilge
bi de bunun kız versiyonu bi arkadaşım vardı, evet harbi şaka değil cüzdanında okey prezervatif taşıyordu. lisedeyken sürekli yere düşürürdü, erkekler görüp gülerlerdi. büyük cesaret helal olsun.
lesh
cüzdanda değil de, kondom kutusunda dörtlü olarak taşınır. umutla ilgisi olduğunu düşünmek tedbir amaçlı taşıyanlar için haksızlıktır. birini bulmakta sorunu olmayan erkeklerin standart aksesuarıdır. vaziyeti düşünün: akşamdan sonra evine gidiyorsunuz, "dur bir eczaneye/markete uğrayayım" mı diyeceksiniz. "zahmet etme ilk geceden vermem" derse mort olursunuz, almazsanız da tam havaya girmişken "ne yapıyorsun" dediğinde "nöbetçi eczaneleri araştırıyorum" mu diyeceksiniz. ya arkadaşla eğlenceli bir geceden sonra yol gözünüzde büyür ve evinize dönmezsiniz. yılların samimiyetiyle kaldığınız evde birden başka şimşekler çakmaya başlarsa... olmaz demeyin; bu dünyada "yok artık" diyebileceğiniz az şey kalmıştır bence.
roket
Cüzdan değil de. Askerde sivil ceketimin iç cebinde unutmuş olduğum prezervatif, ilk çarşı izini dönüşü aramada üzerimde bulunması ve nizamiyedeki askerler ve komutanın benimle daşşak geçmeleri
hauptmann
Ben düzenli olarak sevişirim izlenimi yaratması için cüzdana koyulmuştur. Gençlerimiz arasında oldukça popüler bir uygulamadır. Kullanılıp kullanılmadığı noktası ise muammadır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol