cem yılmaz

okuryazar
Kendisi farkında mıdır bilmem ama Bu ülkede epey bir ağırlığı olan adamdır.
Yaptığı her filmi izlerim, gösterilerine giderim. Sadık izleyicisiyimdir.
Kendisi turnasol kağıdı gibidir bence. Birisinin gerçek yüzünü görmek istiyorsan cem yılmaz hakkındaki fikrini sor. Kendine bakmadan Atıp tutuyorsa yaz bir kenara.
Övüyorsa takdir kıymet bilirdir. Tamamdır.
hakiki tosun paşa benim
Kendisine yönelik yoğun bir algı operasyonu var twitterda. Mâlûm kesime karşı aslâ geri adım atmıyor ve kuyruğu dik tutuyor takdir edilesice.

İşindeki başarısından mütevellit bâzılarınca kıskanıldı yıllarca. Şimdi de başka bir mobbing ile karşı karşıya. Korkunç zekâ seviyesiyle her defâsında lâfı gediğine koyup püskürtüyor mobbingçi kesimi. Keyifle izliyorum:)
psikanaliz nevroz
iyi işler yapmış olabilir ama bir hiciv ustasından beklenen özellikleri ben kendisinde göremedim. Yıllardır tanınan bir komedyen bir tane sistem eleştirisi yapamadı. Bir tane sosyal konu hakkında iki kelime laf etmedi. Laf sokma yeteneği pratik zekaysa zekidir.

Kemal Sunal, Şener Şen, Zeki Alasya, Metin Akpınar komedi filmleri yaparken ağalık düzenini eleştiriyorlardı. Memurların sorunlarını hem üzerek hemde güldürerek anlatıyorlardı. Başlık parasını eleştirirken kadın mal değildir alınamaz satılamaz diyerek kadın haklarını savunuyorlardı. Gibi gibi onlarca

Ara sıra güzel analizler yapabiliyor. Açıkcası ben komikte bulmuyorum.
kadin uzmani
Sözlük yazarlarını sevindirecek bir haber vermiştir.
Ücretli platformlardan biri ile anlaşıp Erşan Kuneri karakterine özel bir dizi çekmeyi planlıyormuş.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol