bir kadını yatakta mutlu etmenin yolları

0 /
jesuschrst
öncelikle o kadına tutkunuzu verin,hissettirin. eğer tutkunuzu veremiyorsanız ve hissettiremiyorsanız amuda kaldırıp s.kseniz dahi o kadın mutlu olmayacaktır. eğer ki ona olan tutku ve arzunuzu verdiniz hissettirdiniz o zaman da ona hükmederek hayvan gibi s.kmektir efenim.
artemisia
- değer verdiğini hissettir (dokunuşlarınla ve bakışlarınla)
- temizlik önemli ; diş temizliği, ağız ve ten kokusu
- partnerinden önce boşalma
1
malina malina
Sadece Yatak da değil o dediklerini hep yapıyorum. Ama arada sırada o iş oluyo. Sebep ne olaki?
nymphadora
Kendinizi her şeyi kadına sormak zorundaymış gibi hissetmeyin. Elbette onu da kendinizi de mutlu etmek istiyorsunuz, ama her seferinde şöyle rahat mısın, bacağını çok mu kaldırdım, biraz sola mı geçeyim, başını çarpmıyorsun değil mi diye sormayın. Ama umursamaz da olmayın, kelimelere dökmeyin sadece. Baktınız duvara çok yakın, başı yatağın köşesine çarpacak vs. usulca yastığı koyuverin başının altına. Herkes için aynı olur mu bilmiyorum ama bu tarz sorular dikkat dağıtıcı olabilir.
ironman
gıdıklayın gerisi gelir...
gülmeye başladı an artık ne kadar pozisyon varsa uygulayın. gerekirse sadece olayı yatağa bırakmayın. kucağınıza alın evde bozuk çamaşır makinesi gibi dolaşın. hem erken boşalma sorununu da az da olsa engellersiniz...
oğlum, ben bu işin raconunu yazdım... kehkehkeh
tataescalade
güzel sözler söyleyin... onun ne istediğini iyi bilin ve ona göre davranın.. isteğinin dışına çıkmayın.. zorlamayın.. en önemlisi de artık boşalabirsin demesini bekleyin...
hakiki tosun paşa benim
-iletişim
-bencil olmamak
-gelenekçi olmayıp yeniliklere açık olmak

Partnerinizi tanıyın gençler. Kadın kendi bedenini ne kadar iyi tanıyorsa aynı bedeni siz de o kadar iyi tanıyın. Unutmayın ki her kadın aynı değildir, her kadının beklentisi ve isteği farklıdır. Ona uyum gösterin, uyumluluğu zevke dönüştürün.

Seksin temeli kadındır. Kadını ne kadar mutlu edersen o da seni fazlasıyla mutlu eder. Yok sen 10 dakikada boşalıp sırtını dönerek uyursan ertesi akşam yalnız uyursun.
yakasyrtk
Gurme bir restorantta yemek nasıl yersiniz? Yavaş, acele etmeden, tadını alarak. Bunu da gurmesi olduğunuz kadına uygulayın ve mutlu mutlu horlayın.
sessiz
Mümkünse temizlik temizlik temizlik. Tek bir tüy kıl tanesi bırakmadan, en özel ve zahmetli tüm bakımları partnerim ve ilişkimiz için yaparken lütfen ağız kokusu , ter kokusu , sigara kokusu , özel bölge temizliklerinizi önce kendiniz için sonra ilişkinize olan saygınız adına uygulayın . Kimse yatakta mutlu olmayı gözünü açtığında öğrenmedi. Herşey deneyim , ten uyumu ve şeffaf olmakla birlikte gelecektir.
valeria messalina
Sadece yatakla sınırlı kalmamak.
Başlıktaki bir kadın, 1 kadın olarak düşünüp kendisini referans alarak cevapladı.
3
sextacy sextacy
bu her yerde sevişme anlamında mı yoksa duygusal anlamda mutluluğun son noktası olarak yatakta mutluluk demek mi?
valeria messalina valeria messalina
Her yerde sevişmek. İkinci anlama gelebileceği aklıma gelmemişti hiç ama o da mantıklıymış.
malina malina
Apla birde benim anlayacagim gibi anlatsana.kafa basar sandım basmadı.
Bir kadın 1 kadına 1 kadınla beraber.... tekerleme gibi.
feromontutkunu
sağlama al içip çakırkeyif olsun böylece ilkel benliğe döner bütün şartlanmalar kaygılar tabular devre dışı kalır orgazm olması kolaylaşır
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol