yazarların unutamadığı travmaları

maybachman
yıllar önceydi okul zamanlarında çocuktuk ama ilgi alaka çok fazlaydı. sınıflar, spor takımları vs aranan çocuklardık. bir hatun vardı gözüme değen, o zamanlar afet diye kadını tanımlayan bir kelime yoktu ama o bir afetti. tanıştık, kaynaştık ve seviştik. ama küçüktük reşit değildik o yüzden korktuk ve anal yapmaya karar vermiştik. sonra baktık oluyor vajinal sekse gerek yokmuş diyip yüzlerce kez anal yaptık.. ama benim içimde bir şey hepsi yanlış, herşey yanlış diyip duruyordu. sürekli sevişiyorduk inanılmaz keyifliydi ama ben su koyuvermiştim ve ayrıldık. sonrasında yattığım her kadında vajinal öncesi yada sonrası anal seks yapmaya başladık ve bu hala devam ediyordu. Madem devam edecektim neden ilkimle anala devam etmedim? Madem etmeyecektim niye şuan yanımda değil?
organick
Birkaç olayın içinden birini unutamıyorum. Direğe toslamam. Çat diye alnının ortasından elektrik direğine toslamak. Aynaya baktığımda hala o direği görebiliyorum.
gods apostle
Erasmus ile okulumuza gelen siyahi öğrenciler vardı. Üniversite olur da Ev partisi olmaz mı? Bir gün yine katıldığım ev partisinde Alkoller su gibi giderken, sarhoş olup yan odaya girmemle ne göreyim? Siyahi çocuğun sikinde zıplayan t*rk kızı. Yemin ediyorum size kızı bayrak gibi göndere çekiyorlar sandım.
2
gabriel19 gabriel19
:)
amadoymaz amadoymaz
travmadan bahsetmemişsin

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol