confessions

zhercon

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 29
  2. takipçi 0
  3. puan 1884

kadınlar seks yapmaktan niye kaçıyor

zhercon
Kimi var üzerinden inmez sen darlanır yeter artık dersin, kimi var ne emmeye ne gömmeye gelir haftada bir yaparsan öp başının üstüne koy.

Seks konusunda erkekleri genellemek kolay da kadınları genellemek imkansız diyebilirim. Değişken o kadar fazla ki. O kadar etki altında kaldıkları konu oluyor ki.

Bazı arkadaşlar kadının beğenmediğini, sevmediğini, hoşlaşmadığını düşünerek seks yapamadığından bahsetmiş. Fakat bu sayılanlar belki de en az etkisi olanlar çünkü bunları düşünen bir kadınla zaten o noktaya yani benimle seks yapmadı noktasına dahi gelemezsin.

Genelde seks ile ilgili sorunu olan kadınlarda kök nedenler, partnerinden çok kendisi ile ilgili çözemediği konular ekseninde oluyor.

Kendini beğenmemek, yetersiz bulmak, cinsel tercih karmaşası, vücudunu tanımamak, özgüven, takıntılı olmak, odaklanma problemleri, öncelikler, annelik, kullanılma hissiyatı, partneri tatmin edememe endişesi, anlam yüklemek, geçmiş tecrübeler gibi erkeğin beyne giden kan oranı düştükçe aklına bile gelmeyecek işler yani :)

Yani demem o ki bir kadın sizinle seks yapmadı diye hemen coşmayın da karalar da bağlamayın. Kadınların her konuda olduğu gibi bu konuda da çok yönlü bir irdeleme sistemleri var. Erkekteki gibi ok yaydan çıktığında kendini geri çekmek de sıkıntı yaşayacağı bir durumda yok. Sizinle çok ateşli bir şekilde önsevişmeye girişip bir anda götünü dönüp gidebilir. Ama bu salt sizinle ilgili değildir. Zorlamaya illa ki olsunlara gerek yok. Salın gitsin :)

festivalde hunharca yiyişen lezbiyen çift

zhercon
Lezbiyen oldukları konusunda net konuşmamak gerekir. Kadınlar alkolün etkisi ile hemcinsleri ile bu gibi durumlara girmeye meyillidir. Kafa açılınca pişmanlık olabilir olmayabilir de ama özellikle böyle ortamlarda bu gibi görüntülerle karşılaşsanız da o kişilere direkt lezbiyen kafası ile yaklaşmayın. Kadınların hemcins kavramı ile etkenlerin hemcins kavramı ve bu gibi durumlara bakış açıları çok ama çok ayrı noktalardadır.

30luk sözlük abilerinden genç kızlara tavsiyeler

zhercon
Tamam bakımlı olun, vücudunuza özen gösterin, her zaman dik ve kafanız yukarıda olun. Ama en önemlisi bunlara takılırken kültürel yatırımları es geçmeyin. Erkek elde etmesi kolaydır ama bizim aramızdaki ayağı yere basan sağlam adam denebilecek tipleri hele ki 30 unu geçmiş böyle bir adamı sadece meme bacak popo ile etkilemek geçicidir. Yani etkilenir de temelsiz sakil bir şey çıkar ortaya çok da sürmez zaten. Seks odağında mevzulara ulaşmak artık çok da zor değil ama beyin orgazmı dediğimiz şey erkek ve kadın için de hala çok uzak ihtimal.

Her yaş aralığının ayrı bir durumu vardır. Hayat hiçbir zaman genel hatları ile tatlı değildir. Tatsız durumları kabullenin. Savaşçı olun. Annelerinizin teyzelerinizin laflarına kulak asmayın. Onların zamanlarındaki erkek ve kadın profilleri ile sizin zamanınızın asla alakası olmayacak.

Paraya değer vermeyin. Erkekleri para kazanması gereken ya da gücünün paraya bağlı olduğu düşüncesi ile mücadele edin.

spor salonu hocaları

zhercon
Eskiden inceden bir saygım olurdu da artık çok boş geliyorlar ya. Ne bilim yalandan atraksiyon yalandan ilgi. Çoğunun eğitimli olduğuna dahi inanmıyorum.

Erkekler çok abazan mod takılıyorlar. Kendilerinin de pek işlerine saygısı yok izlenimi yaratıyorlar. Kişisel ders almadıkça çok da randıman beklememek lazım :)

Kadınlar ise gerilmiş yay misali takılıyor. Kendilerince haklı sebepleri olabilir ama her mesleğin sıkıntıları mevcut ve kadınlar her maslak grubunda sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bunlarda da genelde ilgilerini çekmeyen her erkek abaza modu oluyor :).

Türkiye gerçekten her mevzu için zor bir ülke ya ahahah

traşlanmış penis ağdalanmış vajina ilişkisi

zhercon
Hijyen şu bu tamam da. Esas tespit üzerine şunu söylemek istiyorum. Yeni traşlanmış penis sürtünme mevzusunda değişik bir etki yaratıyor ve kadını çok daha rahat orgazma ulaştırabiliyor. Estetik açıdan derseniz hem kadın hem erkek bu konuda da çok değişken. Kılı sevdan de var sevmeyen de. Net bir tavır belirlemek zor yani :)

mutfakta seks

zhercon
Arkadan dolanıp puan almak zevkli oluyor da o masa üstünde seks işini geçin kardeşim öyle bir dünya yok. Masanın öyle bir ayarlı olması lazım ki denk getirme konusunda havanız kaçmasın. Ama o ayakta tezgahta bir şeyler ile uğraşırken boynuna konulan bir öpücük ve sonrası hafif ısırıklarla devam eden ve yine o şekildeyken yavaşça içine doğru süzülünen pozisyon candır 😉

epilasyon yaptıran erkek

zhercon
Lan götte ne var. Ben yaptırıyorum. O bölgede kıl sorunu olanlara da hem hijyen hem estetik açıdan şiddetle tavsiye ederim. Ha götüne yaptıran vurduruyordur diyorsanız da göt benim kardeşim nasıl kullanacağım bana kalmış 😎
2
seksipanpa seksipanpa
yaşa, parti kur oy verelim
ronin ronin
Kimsenin gotune kimse karışamaz ama gotu cilloplayan adam net vurduruyordur ya da vurduracaktir.ya da vurdurmustur.

iki kadınla üçlü yapmış erkek

zhercon
Biseksüel eğilimi olmayan kadınlarla cehenneme dönebilecek eylem. Ya da kanka olan bir hatun çiftine meze olmak lazım. Bir de iki hatun ile de samimiyetinizin fazla olmaması gerekiyor. Uzun süreli düzenli fuckbuddy de buna dahil çünkü olandan da olma ihtimali yüksek 😊

Yani şöyle demek istiyorum. Elimizde bir hatun var ve bu hatun biseksüel de değil. Üçlü yapalım fikri uyanıyor ama öyle hemen gaza gelmeyin çok dikkatli olun. Çünkü o üçüncü hatun kişisinin seçimi ve dahil edilmesi falan baya karın ağrısı. Seks esnasında da durum biraz karışabiliyor. Sizin gözünüzde kendini başrolde gören hatun kişisi bu etkinliği tuhaf bir rekabet ve kıyaslama durumuna sürükleyip hem o sırada hem sonrasında canınızı sıkabiliyor. Kendinizi elimi sikeydim de bu işe bulaşmasaydım durumunda bulabilirsiniz.

Bu gibi mevzularda bu tarz macera arayan, arkadaş ve size tamamen yabancı iki hatuna öylesine misafir oyuncu tadında takılmak en ideali 😊

penisi anüsten çıkardıktan sonra vajinaya sokmak

zhercon
Tecrübesiz erkektir. Anal seks öyle olmuyor be aslan 😊 bir kere hazırlığı var eğer sen anal duş yaptırmadan o işe girmişsen hafif kesif bir bok kokusu üzerine domates kabuğu sürprizlerine açık olacaksın.

Anal seks için anal duş şarttır onu da ayda en fazla iki kere. Ama yine de o yapılsa bile öyle ordan alıp oraya sokmayın ilerde lazım olur ahahah

seks yapmak istemeyen erkek

zhercon
Açık konuşayım ben bu geyiğe çok maruz kalan biriyim. Yahu ilk zamanki ben ile ilişkinin daha sonraki aşamalarındaki ben aynı olamam ki. Evrimsel süreç açısından bile imkansız. Biyolojiye, psikolojiye her bir şeye uymayan bir durum. Sonuçta ilk heyecan demek tutku demek keşif demek yenilik demek genel hatları ile hayvani dürtüler demek. Hal böyle olunca tabiki kahramanımız ben bir Johny Sins edası ile seks yaparım. Ama sen aynı performansı her zaman beklemeye kalkarsan tabiki hayal kırıklığına uğrarsın. Ki belli bir seviyeden sonra başka bedenler dahi olsa seks dediğin şey farklı bir anlam kazanabiliyor. Götü başı memesi güzel ile beraber oluyorsun ama ömrü en fazla iki posta oluyor. Sonrasında beyin orgazm istiyor ama beyin bunu taramayınca da vay beni ikinci plana atmak ha diye trip atıp pipiye ker vuruyor. Beyinsiz pipi de bir hiç olacağı için erkek seks yapmak istemiyor oluyor ahahahaha. Daha da detaylandırılarak anlatılır da şimdi müsait değilim 😊

doktora gidince utanmadan açıp gösteren tip

zhercon
Valla doktoru geç her merak edene açabilirim sıkıntı yok 😁 Ama ben biraz fazla vurdum duymazım heralde. Epilasyon mevzusunda da cart diye ne varsa indirmiştim eleman bir şaşırmıştı. Bu durum eski sporcu olmamdan kaynaklanıyor sanırım. O soyunma odası rahatlığı özel yaşama da yansıyor sanırım 😊

ağzıma boşal diyen kadın

zhercon
Candır 😎 Sağlık açısından da yararları vardır. Son zamanlar belli bölgelerine sürmeye başlayan hatun sayısında da artış yaşanmaktadır. Misal yüz. Meni son zamanlar fena prim yapıyor. Beni de bir merak salıyor da dur bakalım. Hatta dur başlık konusu olur bu 😆
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol