confessions

ucan klitoris

4. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 2
  2. takipçi 0
  3. puan 180

tinder gold kullanan tip

ucan klitoris
tinder uygulamasında premium üyelik alıp kullanan var mı cidden? zaten ortalamanın bi tık üstü bir tipiniz varsa rahat 7-8 eşleşme yakalıyorsunuz,tinder'da sizi beğenen hatun kişilerin profil fotoğrafını buğulu da olsa görebiliyorsunuz,burdan çıkarım yaparak sizi beğenen kişileri az çok anlayabilir ve eşleşen fotoğrafı sağa kaydırarak,sizi beğenen hatunlarla eşleşebilirsiniz.
velhasıl kelam tinder gibi bedava ekmek yediren bir uygulamada premium üyelik almak zannımca aşırı saçma bir harekettir.ben tinder'ı sıkıldıkça kullanan birisiyim 1-2 hafta kullanır sonra silerim genelde.bugün tekrar indireyim dedim ve 3-4 saat içerisinde 8-9 match ile günü sonlandırdım.bunlardan kaçına şans veririm kaçıyla işim olur bilmiyorum ama,cidden premium üyeliğin en gereksiz olduğu uygulamalardan birisi olabilir.bir de reklam çıkarıp duruyor gold üyelik bu güne özel %50 indirimli diye,enteresan cidden..

cialis gerçekten işe yarıyor mu

ucan klitoris
merhaba,az önce sözlüğe katılmış bulunmaktayım açacağım ilk başlık ve gireceğim ilk girdi bu olacak.
23 yaşında bir erkeğim,malum Türkiye şartlarında çoğu zaman arzuladığımız kadınlarla değil de,bizi arzulayan kadınlarla birlikte olma imkanımız oluyor.
ben de cinsel anlamda gerçekten arzulamadığım birisiyle birlikte olurken 3. raunddan sonra sertleşmede ufak problemler yaşabiliyorum ve bu durum son zamanlarda canımı sıkmaya başladı.
size soracağım naçizane sorum şudur;

cialis alıp kullanan birisi varsa gerçekten işe yarayıp yaramadığı konusunda bilgilendirirse çok sevinirim,gerçekten işe yarıyor mu?

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol