confessions

tetra

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 132
  2. takipçi 9
  3. puan 9121

sözlük yazarlarının kazançları

tetra
sözlükte girilen entry sayısı arttıkça yönetimin 3.5 atarak biz sözlük yazarlarını aç bırakacak şekilde yeni düzenleme yapması sonucu gelirlerin bir virgül sola kaymasıyla, büyük boy cips alabilecekken en küçük boyda cips alabilecek kadar param var.

uzun süren ilişki

tetra
kimine göre 1 yıl çok uzunken kimine göre 6-7 yıl kısa gelebilir ve birbirlerine hala ilk günkü gibi bakabilirler. bunun sırrını çözen varsa tecrübelerini beklerim.

masa

tetra
üzerinde farklı seks pozisyonlarını deneyebileceğiniz bir ev eşyası. Sevişme aceleye gelince en yakın masa aracı olarak kullanılabilir.

anal gape

tetra
anüse kalın bir şey sokulup çıkarıldıktan sonra bir süre açık kalmasına verilen isim. anal pornoların çoğunda bu gösterilir. zaten gape de kelime anlamı olarak esnemek anlamına geliyor.

doğru insanı bulmak

tetra
evlenen çoğu insan doğru kişiyi bulduğunu söyler fakat genelde inandırıcı gelmez. evlilik gibi hayatında aldığı çok önemli kararlardan birinin kötü olduğunu kabullenmek istemez hiçkimse. eşi aslında doğru insan olmasa bile herkese ve hatta kendisine bile onun doğru kişi olduğunu kanıtlamak isterler.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol