confessions

sextacy

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 503
  2. takipçi 9
  3. puan 11132

seksi bir erkek yaratıyoruz

sextacy
kadınların en büyük problemi olan "tam olarak ne istediğini bilememek" yine baş göstermiş durumda. "esmer ve beyaz tenli erkek" isteyen kadın var. samimi olun. cinsel sözlükte yazıyorsunuz. sizi evire çevire sikecek bir erkek profili yazdığınız için kimseyle seks yapmak zorunda olmayacaksınız veya kimse size "yazdın, mecburen seks yapacaksın" demeyecek.

damarlı elleri olacak, kirli sakalı olacak, yüzüne uygun saç uzunluğu olacak, kol kasları sıktığı zaman göze hoş gelecek, bacak kasları ayakta iken kucağa aldığında zorlamayacak, göğüste kılları olacak, siki kalın olacak, boynu hoş görünecek falan yazın anasını satayım.

seviye arayan da sınava girsin. burası belirli ölçülerde seviyesizlik mekanı.

seksi bir kadın oluşturuyoruz

sextacy
poposu fındık gibi olmayacak. sıkı da olmayacak. biraz büyük olacak. şaplak atınca dalgalanacak bir parça. avuçladığında bir daha avuçlamak isteyeceksin.

seksi bir kadın oluşturuyoruz

memeler düz olmayacak. ayrık, iki yana bakan, çatalı olması fark etmez. aşırı sarkmış veya düz olmaması kafi. altında tüy durur, durmaz başka konu.

seksi bir kadın oluşturuyoruz

mutlaka gerdanı güzel olacak. boyun ve gerdanı gösteren kıyafet giydiğinde kendisine baktıracak.

seksi bir kadın oluşturuyoruz

kilo olarak incecik olmayacak. aşırı şişman da olmayacak. beline sarıldığında kaburga gelmeyecek falan filan.

martina hingis

sextacy
steffi graf'a yanlış yapıp, 1999 roland garros finalini kazanacakken kaybeden isim. şahane oyunculuğunun yanı sıra poposunun güzelliği ile bilinir. yaşı ilerlemesine rağmen, çiftlerde de iyi işler çıkarıyordu geçtiğimiz yıllarda.

martina hingis

milf ile mature arasındaki fark

sextacy
milf içeren pornolar genelde üvey kızını sevgilisi ile seks yaparken yakalanma veya sevgilisinin erkek arkadaşı ile sevisirken yakalanma senaryosu içerir. threesome, foursome söz konusudur.

mature ise daha çok seduce yani zorlama içerir. Mature ve genç erkek vardır. old+young tarzıdır. diğerine göre sınırları daha açıktır. rimjob, anal falan vardır.

marla singer

sextacy
marla singer, frida kahlo ve harley quinn olarak devam eden dönüşümün ilk adımı. araya bazen ağzında sigara ile angelina jolie de girebilir.

minyon olduğu için üstte olduğu pozisyonlarda daha etkili olması gerekmektedir. cowgirl pozisyonunda hafif öne eğilerek memelerini daha da büyütebilir. seksin son anlarında misyoner pozisyonuna alarak minyon kendisini perişan edebilirsiniz. sürekli sigara içtiği için öpüşmesi keyifsiz, tad alma oranı düştüğü için oral sekste oldukça etkilidir. anala karşı isteksizdir ama yapmadığından değil. çok etkilenmediğinden.

böyle de birisi işte.

türbanlı azgınlığı

sextacy
ereksiyon düşürmesi tamamen bakış açısı ile alakalıdır. bir kadının yataktaki çılgın halleri ile seksten yarım saat önce bulunduğu hal arasındaki farklar benim çok dikkatimi çeken ve keyiflendiren detaylardır. her ne kadar diğer kadınlar kadar fazla kaynak, detay, film veya partner konusunda zenginliği olmasa da gayet keyifli olabiliyorlar. o sokakta hiçbir tarafa bakmadan yürüyen kadının, yatakta aklınızı alması çok olasıdır.

yeter ki fırsat tanıyın.

sabah işe gitmeden yatakta çıplak yatan kadınını öpmek

sextacy
eğer işe özel şoförlü jeepiniz ile gitmiyorsanız, doğalgaz faturası nedir hiç görmemişseniz, yatakta emily ratajkowski gibi birisi de yoksa bir hayal kırıklığı yaşarsınız. kış geldi kış. bildiğiniz o sevgi pıtırcıkları, etrafa feromon salgılayan, mabat değil mabet diyebileceğiniz götü olan kadınlar şu an ayağında patik veya babaanne mesi ile geziyor evde. üzerinde polar pijamalar, belini saran alttan çıtçıtlı badiler, taytların altında hipster külotlar ile yatıyorlar.

hayat kısa ve gerçekler acı.
1
Sigmund Freud Sigmund Freud
benim param var kombiyi en sonda yakıyorum cnm
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol