confessions

put your collar on

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 39
  2. takipçi 1
  3. puan 2613

nipple orgasm

put your collar on
acikcasi partnerimin bunu basarabiliyor olusu beni hayranlik icinde birakiyor.
benim verim aldigim yöntem: memelerden biri agza alinir, dillenir, isirilir, sikilir, bir el öbür memeyle oynar, diger el de ami parmaklar. orgazma yaklasildigi zaman parmaklama kesilir. memelerde daha sert oynanarak orgazm saglanir. afiyet olsun.

oktoberfest

put your collar on
biraz bilgi ekleyelim:

her sene yaklasik 10-11 farkli bira firmasinin büyük Festzelt'leri (festival cadiri) kurulur. Her biri 40.000 ila 50.000 kisi arasi insana yemek ve bira servisi verebilir. ayrica birsürü hiz treni ve bilimum farkli eglenceli aktivitelerin oldugu irili ufakli cadirlar, yemek büfeleri, shot büfeleri vardir. Oktoberfest'te ictiginiz 1lt'lik biraya Maß denir ve 10-12€ arasinda bir fiyati vardir. Oktoberfest'teki biralar normal zamanlarda ictiginiz biralardan daha yüksek alkollü (%6-8) olur. tadi da cok güzeldir :). erkekler icin önemli: genelde tuvaletlerde pisuvar yerine yalak görünümlü bir metal bulunur. aralarda paravanlar olmadigi ve herkesin sarhos olmasi sebebiyle isemekte biraz güclük cekebilirisiniz.

3. Maß'tan sonra biraz hizi kesmek lazim yoksa ami götü dagitirsiniz.

Dikkat: Özellikle hanimefendiler icin, aksam 9-10 gibi alkolün ve ayiligin etkisiyle tecavuz vakalari olabiliyor. biraz dikkatli olmak lazim.

epilasyon yaptıran erkek

put your collar on
Acikcasi kollarim haric boynumun asagisina Philips Lumea IPL makinesi ile epilasyon yapiyorum. Acitma konusuna gelince, vucudun genelinde hafif bir sizi seklinde, fakat genital bölgede 1-2 saniyelik ciddi bir aci oluyor ama tolere edilebilir. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum.

Onun disinda türkler olarak acaba ne zaman insanlari yargilamayi birakacagiz?
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol