confessions

paradiselost

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 44
  2. takipçi 0
  3. puan 2058

popo kaldıran külot

paradiselost
Tayt veya ince kumaş pantolon ya da eteğin altına giyildiginde kendini belli eden, kot pantolon veya kalın kumaş kıyafetlerle uyum sağlayabilen ve poponun olduğundan daha büyük ve dik gözükmesini sağlayan çamaşır. Ayrıca kilot değil külot.

üstteki soruyu cevapla aşağındakine soru sor

paradiselost
ihale bana kaldı galiba.
Cevap: Yok. Çözüm bulunması biraz zor. Örnek: Tuz tansiyona, tansiyon anevrizmaya, o da damar genişlemesine ve ölüme neden oluyorsa, önce tuz tüketimine önlem bulmak gerekir. Şayet küresel ısınmanın dünya ekonomisine olumsuz bir etkisi var ise önce küresel ısınmayı durdurmak gerekir ki, böyle bir şey gerçekleştiğinde dünya ekonomisi zaten tepetaklak olur. Kısaca biraz zor gibi duruyor. Yine de sayın devlet büyüklerimiz en doğrusunu bilir. Ayrıca (swh). Nereden geldiğimiz belli olsun. :))
Soru : Sevmediğin bir iş ve eş+ayda 50.000TL gelir vs sevdiğin bir iş ve eş+5000 TL gelir.
1
banadalazm banadalazm
İhaleyi senden alayım bir ekonomist olarak😂 küresel ısınma iklimi değiştiren en önemli etken, iklim değişikliği ise tarımı etkileyen en önemli etkendir. Dünyada iklim değişikliklerinden dolayı her yıl tarım alanlarında daralmalar ve su kaynaklarının azalmasına neden oluyor. Tarım ve gıda miktarının azalması ise fiyatları yükseltiyor. Buğdayı örnek alırsak iklim degismesinden dolayı yetişen buğday miktarı bir önceki seneye azalirken fiyatı artiyor. Yani aynı buğday için cebinden daha fazla para çıkıyor. Bu sadece Türkiye için yıllık bir kaç milyar dolarlık bir kayıpken dünya genelinde trilyon dolarlık bir kayıp olabiliyor. Yani dunya ekonomisini olumsuz etkiliyor.

Sadece bilgilendirme için şey ettiydim😂

grup seks istemek

paradiselost
İlk adım birlikte porno film izleyerek atılabilir. karşı cinsin verdiği tepkiler dikkatlice ölçülür. Bu aşamada dikkatli olmak, "istemem yan cebime koy" anlamına gelen cümleleri kaçırmamak gerekir. İsteyenin bir yüzü kara.

külot izi

paradiselost
Bazı erkeklere her türlü dekolteden bile daha seksi görünen iz. pantolondan veya tayttan değilde etek veya elbise altından belli olanı tahrik ediyormuş. Ben değil uzman arkadaşlar söylüyor.

geç boşalma

paradiselost
Süre, bilerek isteyerek keyfi olarak uzatılmalıdır. Zira bu kadar zevkli bir eylem beş dakikada bitmemeli. Kişi uzun süre boşalmak istediği halde boşalamıyor ise tıbbi destek almalıdır.

öpüşmek

paradiselost
Erkekler için sıradan gibi gözükebilen ancak kadınlar için sadece değer verdikleri kişilerle yaptıkları çok özel bir eylemdir. Fantezilerini gangbang'e kadar uzatabilmiş sınırları olmayan kadınlar bile her erkekle öpüşmekten imtina ederler ya da sadece ortamı bozmamak adına yapmış olmak için yaparlar.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol