confessions

ne dedim ben simdi

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 192
  2. takipçi 5
  3. puan 5158

sevgilinin telefonunu karıştırmak

ne dedim ben simdi
İlişkimizin yaklaşık birinci yılında kendi telefonum onun odasında sarjda iken ortak bir arkadaşı aramamız gerektiği zaman benim telefonumdan ara dediği zaman ilk defa telefonunu elime almam şifresini ( 1 yıl boyunca şifreyi biliyorum ve hiç bir zaman o telefonu elime almadım) girmem ve arkadaşı ismini ararken kime denk geldiğimi bilmediğim bir durumla ortada kalmam durumu

cinsel sözlük iş ağı

ne dedim ben simdi
Ne iş yapabileceğini yada tanıdığını yazsın herkes kendisini yazmasin. :)
Benim bir tanıdığım var inşaat işlerinizi altyapı üstyapı anahtar teslim nasıl istiyorsanız yapabilir isteyen varsa şirket linkini veririm.
Kendi mesleğimi söylemeyeceğim

seksi seks yapan şeyler

ne dedim ben simdi
İlk birleşmedir .
O ilk tam birleşme sırasında 2 taraf da zevk alıyorsa işte gerçek anlamda seks yapacaksınız demektir. Ancak erkek tam girişi kendini hazir hissetmediği zaman yaparsa devamının ne olacağı meçhul bir seks olur. Kadın tam giriş için eğer hazır değilse zevk almak değil acı çekecektir ve zorlamalar sonucu eğer ki tecrübesiz ise kadın için kötü tecrübeli ise onun içinde devaminda iyi olacaktir.
Siz siz olun 2 tarafta hazır olmadan tam birleşmeye geçmeyin.
Tam hazır hissedeceğiniz zamanı aynı ana getirmek tecrübe gerektirir.zamanla oturur.

shibari

ne dedim ben simdi
Japonlarin ip bağlama sanatıdır. Eskiden polislerin suçluları toplu sekilde bağlanmasına kadar dayanir geçmişi hatta zamaninda her polisin zimmetinde ip varmış. Bağlamak ve bağlanmak ikisininde tadı farklıdır. Önceliğiniz her zaman güvenlik olsun. Daha sonra bu işi videolardan izleyerek öğrenebilirsiniz ancak mutlaka bir profesyonelden birebir eğitim almanızı öneririm. Ani ip kesme ihtiyacınız için özel bir makasıda bulunmaktadır. Türkçe kaynak bulmak zor ancak ingilizce kaynak isteyenlere bir kaç kitabın pdf halini gönderebilirim. Türkiye'de bir internet sitesi var oradan da yardim alabilirsiniz başlangıç için grup dersleri veriyorlar ( sitenin ismini reklam olmasin diye yazmıyorum )

türk kızı

ne dedim ben simdi
Türkiye'de Türk kızı yerine adana kızı farklıdır. Mersin kızı farklıdır. Konya kızı farklıdır. İzmir kızı farklıdır. Sinop kızı farklıdır. Trabzon kızı farklıdır. Mardin kızı farklıdır. Hele İstanbul kızları vardır binbir çeşit .
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol