confessions

medichlorian

3. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 13
  2. takipçi 1
  3. puan 327

cinsel sözlük yazarlarının penis boyları

medichlorian
Bu ülkede zaten 20nin altında yok ki. Kime sorsan 22. Hayret burada millet 16 17 demiş. Bir de utanacak bi sey yok yazmışlar. Olm Türkiye ortalamasi 13 falan. Nerede bu 12 13 cm liler. Hadi onları da geçtik millet 17 ise birilerinin de 10 cm olması lazım. Onlar nerede? 20ler varsa 7 8 er kim?
Bu arada vajina 8 cm ve esnek yapıya sahip ama 20 cm ya kadar esnemiyor tabi, maaaaximum 2 katı. O da zaman içinde. Yani 16 17 ise bunun cok da kullanışlı olmadığını ve gereğinden büyük olduğunu anlamış olmanız lazım. Cogu zaman "yavas" uyarilari aliyor olmalısıniz. Acı hisseden kadın da zor orgazm olur. Kadınların Vajinanın sadece ilk 3 6 cmsinde yoğun haz aldıklarindan da bahsetmiyorum. Karşılarına büyük penis çıkınca sevinen mutlu olan kızlar sevisirken can acısıyla mutsuz oluyorlar.
Uzun penis sadece gorsel anlamda iyidir. Ayrıca günlük hayatta da rahatsız edicidir. Ama sosyal medya yüzûnden şu anda kizlar herkesi 20 cm saniyor ve sevgilisininkinin küçük oldugunu düşünüyor. Beklenti arttı insanlar mutsuz. Komik.

evlilik pişmanlıktır

medichlorian
Pişmanlık değil ama genellikle şişmanlıktır. Türkiye'de insanlar evlenince kendini salar. Attı ya imzayı , aldı artık adamı ya da kadını , artık bakımlı olmasına gerek yok diye düşünür. Evlenince kilo alan insanları görünce , eşine saygısı yok diye düşünüyorum.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol