confessions

mars

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 704
  2. takipçi 12
  3. puan 14250

kızlar soruyor

mars
acilen sözlüğün reklamlarının yapılması gereken site. bizim sözlükten çok daha janjanlı cinsel sorular kısmı yeminle.
1
qubar qubar
Telefonu yenilemeden önce takilmistim sonra yeniden yüklemedim, yalnız cinsel soru sormak ve yorumlamak için oradada puan ve seviye olduğunu biliyorum herkes zıplayıp cinsel sohbet edeceğini sanmasın kısa bir bilgi

frotteur

mars
Ortaokuldaki ben. Kızlara dayar ve ellerdim. Ergenlik işte. O zamanlar daha masum geliyordu, kızların da zevk aldığını sanırdım. Taciz ettiğimin farkında değildim. Ses çıkarmazlar, genelde de tepki koymazlardı. Sonradan bunun çoğunlukla küçük düşme, orospu yerine konma korkusundan kaynaklandığını öğrendim. Arkalarından laf çıkacağından korkarmış bir grup kızcağız. En azından Türkiye'de böyle. Yoksa yurtdışında kızlar tarafından fortlanan ben oldum birden fazla. En son üç yıl kadar önce paris'te metroda bariz popomu avuçladı bir kadın. Açıkçası güzel değildi. Erkeklerin tacize uğradıklarında kendilerini çok da kirlenmiş hissettiğini sanmıyorum.

bekaret

mars
Kurban vermeyi şiar edinmiş toplumlarda kadının kendini kurban etmesi olağandır. bir erkeğe kendini verdiğinde kan akması kendini kurban verdiğini simgeler.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol