confessions

lupus

4. nesil Yazar - Yazar

  1. toplam entry 40
  2. takipçi 3
  3. puan 852

#evlenmiyoruz

lupus
inceller ve kadın düşmanı hayvanoğlu hayvan eriller dünyayı terk ettiğinde nafaka mevzusu komple olarak kalkacaktır. hadi bize bir iyilik yapın.

trans ile ilişki deneyimleri

lupus
bakınız dostlar. öncelikle trans bireyler ile travesti bireyler ayrıdır. travesti bireyler seçim olarak feminen görünmeyi ve yaşamayı severler. trans bireyler sosyoekonomik durumları el verdiği an dönüşüm geçireceklerdir, yaygın tanımıyla "yanlış bedende doğmuşlardır". trans kadın, trans erkek, ikiliksiz kimlikli translar vardır. sahip oldukları bedenden mutlu değiller çok büyük oranda. lütfen konuşurken de düşünürken de kelimelerimizi titizlikle seçelim. bu bilgiselden sonra yorumuma geçebilirim.

trans kız arkadaşım vardı yakın zamanda. duygusallığımız çok güzeldi ve sağlıklıydı. toplum içinde kimliğiyle yaşamaktan çekinirdi o yüzden dışarıdan "normal" görünürdük. sormadan asla penisine dokunmazdım çünkü bu anlaşılır şekilde çok tetikleyicidir. ilişki esnasında aktif konumda olduğum ilk deneyimlerimdi. duygusal bir bağınız varsa anlayışınız ve yardımseverliğiniz bağınızı güçlendiriyor, yalnız cinsel ilişki için kuracağınız ilişkilerde ise öncesinde uygun davranabilmek adına nelerden hoşlanıldığı hoşlanılmadığı üzerine ortak bir sohbeti şiddetle öneririm.

haziran 2022 onur yürüyüşü harbi

lupus
islamcı şeriatçı çeteler geçtiğimiz günlerde iü onur yürüyüşüne saldırma teşebbüsünde bulundukları gibi istiklal yürüyüşüne de çağrı yaptıklarını bildirmişlerdir. hala lgbti+larla dayanışmamak için bahane bulanlara sözümdür, en zayıf halkalar kırıla kırıla sıra size de gelecek. ses olun.

sağlıklı düşünebilen erkek olmadığı için sevişememek

lupus
sürekli bir falso çıkmaktadır. kuir partner bulma zorluğunu kenara koyar ve sadece erkeklerden konuşacak olursak: bakışlardan, hal ve hareketlerden, hele ki kullanılan dil ve söylemlerden duygusal hasar alınmaktadır. kendisini kadınlarla eşitlemeyen erkekler kendilerini çok belli etmektedir, veya kadınlar haklı olarak aşırı hassaslaştıkları için diken üstündedirler. ortaya asla sevişilemeyen bir senaryo çıkmaktadır. feminist devrim hemen şimdi allasen

kız değil kadın

lupus
dm üzerinden yanıt veren bir sözlük kullanıcısından alıntılıyorum, bayan değil kadın versiyonuna ithafen:
"kadın cinseyet belirtirken bayan ünvandır. bay-bayan ismin önüne koyulan mrs ve mr'in türkçe versiyonudur. türkçeden hitap ismin önüne değil sonuna eklenir. bey beyefendi, hanım hanımefendi. bay bayan konusu teknik olarak sıkıntılı, aman ne olacak durumu ise kadın kelimesini ayıp gibi görüp bayan kelimesi ifadeyi yumuşatıp kibarlaştırmak. altında zararsız gibi görünen çok zararlı bir zihniyet yatıyor."
inanılmaz mantıklı

haziran 2022 onur yürüyüşü harbi

lupus
şimdiden rez alınız. devlet kamuoyu için son birkaç senedir lgbti+ eylemlerine şiddetli saldırmaktadır. toplumun aklınıza gelebilecek her kesiminde homofobi bulunur zira, sazan avıdır ortadoğu için. onur yürüyüşü tarihi twitter'da istanbul onur haftası hesabından (veya bilimum ilin benzer isimlerdeki hesabından) duyuruluyor ve genel bir etkinlik olduğundan destekçilere açık. cesur muhalifleri beklemekte.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol