confessions

kadin duskunu

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 175
  2. takipçi 0
  3. puan 4500

sugar daddy

kadin duskunu
29 yaşımda girdiğim rol.

Birtakım olaylar yaşadım. İlişkisi kötü giden sözlü-nişanlı kadınlarla ve boşanmış kadınlarla ilişki yaşamamaya karar verdim. Bu sefer ucuz kurtuldum ama sonraki fena olabilir. Buralar tehlikeli sular.

Ama sugar ilişki öyle mi? Mis gibi. Detayları sonra anlatırım.

annem diz üstü çorap kullanıyor sizce bu doğrumu yoksa onu desteklemelimiyim

kadin duskunu
Bu biçim konu ne biçim dert kardeşim? Şort giymesini normal karşılayıp uzun çorapları mı problem ediyorsun? Ayrıca kocası yok mu ya da senin onayına mı ihtiyacı var?
ayrıca kültürümüzde uzun çorap sürtüklük falan değildir. Uzun çorap kombin olarak ya mini şortun ya da mini eteğin altına giyilir. Sürtük diyenler çorap yüzünden demiyor yani. Seni kafa çoraba saplanmış.
1
kadin duskunu kadin duskunu
güzel kardeşim, bir kadının uzun çorap giydiğini anlamak, görmek için çorabın bittiği yerin yani baldır bölgesinin açık olması gerekir. Bu da mini şort ve mini etek ile mümkündür. Mini şort ve mini etek giyen kadın uzun çorap yüzünden değil mini etek ve mini şort yüzünden ayıplanır. hadi diyelim ki bir kadın pantolonun altına veya uzun basma eteğinin altına uzun çorap giydi. İnsanlar bunu göremeyeceği için uzun çorap ayıplanası bir şey olsa bile onu görüp de ayıplayamazlar. Umarım anlamışsındır. Annen boşanmış olsa bile senden onay istemez diye düşünüyorum. Açıkçası anneni ve hayatınızı epey merak ettim. Sağlıcakla kalın.

annenin babayı aldatması

kadin duskunu
Zordur.

Öte Öte yandan ilk entrye ithafen şunu söylemek istiyorum; aldatmak alışkanlık yaptığı için bu kadar kötü. Yani kaçamak olarak kalmıyor bu. Çöküşün başlangıcıdır aldatma. Daha önceki sevgililerimden üçü boşanmış kadındı. Şu anki de öyle. Boşandıktan sonra halt yemeye başlayan yoktu aralarında.

Arkadaşın bahsettiği gibi basit kaçamak orgazmlar söz konusu değil. Belli bir süre sonra kadın, bulduğu her fırsatta hoşuna giden erkeğe koşacaktır. Bu da işlerin çığırından çıkışıdır.

evliyiz ama sadece kağıt üstünde

kadin duskunu
Bir zamanlar aynı sokakta oturduğumuz, şimdiyse sevgilim olan bir kadının medeni durumunu anlatmak için kullandığı söz. Uzun süre kocasını göremeyince boşandılar sanmıştım. Ama adam iş için başka şehirde yaşıyormuş. Ayda birkaç gün gelip gidiyor evine. Çalıştığı şehirde de suriyeli yerli fark etmeden epey çapkınlık yapıyormuş. Bizimki de beni kestirmiş gözüne :)

sağlayıcı erkek

kadin duskunu
Cuckold erkeğin daha genel bir tanımı.

Eşlerine ya da partnerlerine sağlayamadıkları tek şey iyi bir sekstir. Onu da bull denilen erkeğe
razı olarak sağlar. Eşine her türlü imkanı sağlayan cucky, bull'a da bir kadın sağlamış olur.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol